Her şeyi yaşayıp bakire kalanlara bu sorum. Neden?

Öpüşürsün, yiyişirsin, anal oral yaparsın, elletirsin, ellersin. her şeyi yaparsın. ama kızlık zarına dokundurmazsın. bu evleneceğin insana hakaret değil mi? ya da kendine hakaret değil mi? ilişkiyi yalanlar üzerine kuran kişiler pişman oluyor. 1 yıl sonra olmasa 5 yıl sonra. er geç ortaya çıkıyor.

evlenmeden her haltı yiyen erkekle hakediyor, buna katılıyorum.

ya bakir olanlar? onlara yazık değil mi :)

karşındaki ilişki yaşadıysa kabul edecektir zaten bakire olmamanı. kabul etmeyenler gerçekten sevmeyenlerdir. kendinizi kabul ettirmek için karakterinizden ödün vermeye değer mi?

sizin yorumlarınızı merak ediyorum. nedenini açıklayın lütfen

Güncellemeler:
her konuda konuşmasını bilenler bu konuda neden konuşamıyor acaba?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Allahı nasıl kandıracaklar

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ya şimdi acacam agzımı. türk kızlarını bu duruma siz getirdiniz. cogunuzun yemedigi halt yok. iş evlilige gleınce temız kız isterız die tuttrurursunuz. kabul edin ewlendiginiz hiç bir kız temız degil. oyle sanıyorsuz ama muhakkak gecmişinde birseyler yasamıştır. siz karşıdakinin önemli olan karakteri diyin ne olursa olsun senınle ewleencem emın ol zerre önem vermıyorum diyin . bakın bakalım türk kızlarından daha dürüstünü bulabilirmısınız. şu an tecavüze ugramış ama sırf bakire olmadıgı ortaya cıkmasın diyen susup sessizce acısını yasauan onca kız var. sizin yüzüzünüzden. salakca zar tutkunuz yüzünden. alın kullanılmış bakırelerınızı yasayın ewlilikleriniz. ( her erkege diil sözüm)

9|1
    0|6
    • öyle bir genelleme yapmışsın ki şok oldum burada. sen tüm erkekleri nasıl bir tutabilirsin.

görende erkekler zorla yapıyor sanar. bunları isteyen sizsiniz, her şeyi yaşamak isteyen de sizsiniz ama yine de bakireyim diye dolaşıyorsunuz. madem yaşadın söyleyeceksin, evleneceğin kişi zaten kabul eder.

hiç bir kız temiz değil insan kendisinden biliyordur. sen bir şeyler yaşadın diye tüm kızlara iftira atma.her haltı yiyen bir sürü kız var ama yemeyen de var. kaç milyon bakir erkek var haberin yok

• öncelikle sana katıldığın tek nokta evet hiç bir kız temiz değildir. bu bir gerçek artık hiç bir kız temiz değildir. ister köyden getirin kızı , istersen annen beğensin hiç fark etmez o kızın geçmişinde bir şeyler yaşamıştır ve bunu size demeyecektir o yüzden daha evlenirken bile kızlar yalan söylemeye başlıyor. ikinci olarak Türk kızları dürüst değillerdir hem de hiç dürüst değillerdir. içlerinde elbette istisnalar olabilir.ayrıca bizim suçumuz değil o sizi yalancılığınızdan kaynaklanıyr

• iyiavukat gözlerinden öperim senin. Bu yaşta bazı şeyleri iyi anlamışsın. Bravo.. Erkeklerin kabahati varsa ki azda olsa vardır amaaa; biriyle çıktığı halde başkalarıyla da sürten evli olduğu halde kendisiyle ilgilenen erkeklerle ya da eşlerinin arkadaşlarıyla yatan kaç kız var bunu da biliyor musun? Bşkalarına çuvaldızı batırmadan evvel iğneyi kendinize batırın...

• ben öyle değilim ilişkiye girdim doğru düzgün mertçe de söylerim. ama dediğin gibi yapan kızlara da bir şey demiyorum. bekaret arayan erkeklere müstehak. ha bak 70li yıllar olsa evlilik yaşı düşük olsa, 19-20 yaşında bir kızdan bekaret bekle tamam. o yaşa kadar sabretmesini beklemen en doğal hakkın. ama artık evlilik yaşı çok ilerilere atıldı. 27-28 yaşında birinden bazıları öyle şeyler bekliyor ki o yaşa kadar öpüşmesin, elletmesin, hiçbir şey yapmasın. oldu canım. paşaya bak. bunlara insan değil gökten melek inmesi filan lazım.

0|2
    1|2
    • ee yapmayan yapmıyor. en sevmediğim şey bu söylediğin, insan başkası için bekaretini korumamalı, allahtan korktuğu için bekaretini koruması gerekir. gidip bir şeyler yaşadıktan sonra bakire olsa nolur. aynı hesap.

• ben bişey yaşamdım .. ama erkekğide temiz isterim hadi kızlarda kızlık zarı var erkekler ne olacak.. onların her haltı yiyeni var ama ... tertemiz görünür bakınca davul bile dengi dengine bakire bakirle bozek bozukla bence...

2|1
    0|0
  • Oylesinden korkacaksin iste.

0|0
    0|0
  • Buna ben de sinir oluyorum. Kendimi evleneceğim erkeğe saklıorummuş. Saklayacak neresi kaldıysa.. Bari yalan söyleme de adamı kandırma yani

1|0
    0|0
  • Bende bunun nedenini cok merak ediyorum :) Ama millet duzgun cevap veremiyo hem sadece kizlar deme erkekler de ayni kizlarda istiyo temiz bir erkegi bu zamanda faza bulamiyosun

0|0
    0|0
    • gidin allah aşkına kızların çoğu yatakta deneyimli erkek istiyor bırakın bu türküleri..

• @razor arkadaş saf mısın sen :) deneyimli kızlar deneyimli erkek ister. hala çözemedin mi? kendisini suçlu hissetmemek için böyle istiyorlar.

• aradaki farki goruyomusun yollaidgim linkte. Ve TECRÜBELI erkekmi dedin bizim bununla demek istedigimiz biraz bilgisi olsun pratik anlamda bisey yasasin degil. Benden once baskasiyla yatmis sonra bana gelmis kalsin. Ben TECRÜBESISEM oda oyle olacak herseyi beraber yasiyarak bilecgz ilk ve son

• ben birşey yaşamıyorum ama ona görede bakir isterim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• avrupa avrupa dediler...tamam işte avrupa tarzı yaşanıyor ilişkiler...ama iş evliliğe dönünce türk usulü evleneceğinizi unutmayın bayanlar

2|0
    0|0
  • Hayatı akışına bırak dostum ya (:

0|0
    0|0
    • git bir fahişe al o zaman.

• Sen insan olursan karşındaki de olur

• inşallah diyelim. sen de fazla akışına bırakma, bir bakmışsın hayat akmış gitmiş :)

• ya tam yap ya hiç yapma. bende anlam veremiyorum öylelerine

0|0
    0|0
  • G*t korkusu kanka

0|0
    0|0
  • sen eğer ki bir erkek olarak bu saydıklarını her hangi bir kıza yaptıysan senin o eleştirdiğin kızlarda ne farkın bence büyük konuşma he yapmadım yapmam da dersen o zaman zaten diyecek söz yok ama mesele şu bunun kızı erkeği yok bana göre ne farkı var ki sen neler yapıp yapmadığın doğrultusunda birşeyler ararsın iğneyi başkasına çuvaldızı kendine

2|0
    0|0
    • ben yapmadım.

• yapma bakire ve el değmemiş bir kız istediğin de haklılığını korumaya devam et o zaman

• evet, bende öyle istiyorum elbette. ama ortada bakire diye dolanan bir sürü insan var. ne halt yediğini bilemiyoruz ki.

Yükleniyor...