Erkek arkadaşım bozuk musun diye sordu

7 aylık bir ilişkim var erkek arkadaşım ilk öpüştüğüm ve seviştiğim kişi ama cinsel ilişkiye girmedim. Bu 7. ayımız ve erkek arkadaşım sevişirken bana birden bire bozuk musun sen diye sordu. Normalde hiç rahat edemezdim cinsel şeyler yaşarken o da bundan hoşnutsuzdu sürekli ellerini tutardım vs bu sefer hiç birşey yapmadım onun mutlu olması için engellemedim o da bana bozuk musun lan sen dedi. Şimdiye kadar cinsellikle ilgil hep tabularım vardı onu çok sevdim ve kendimden taviz verdim bazı şeyler yaşadım onunla ve o kişinin bana böyle bir sıfatla yaklaşması beni çok üzdü sabaha kadar ağladım. Hani sorabilir bakire misin ya da ne bileyim ilişki yaşadın mı gibi ama bozuk musun dediği an yıkıldım ama ayrılmadım ne yapmam lazım bilemiyorum ama o anı da unutamıyorum sonra çok özür diledi beni sevdiğini ciddi düşündüğünü filan söyledi ama artık inanamıyorum ona. Sizce benim hakkımda ne düşünüyor?

Güncellemeler:
Çok üzgünüm keşke hiçbir şey yaşamasaydım onunla o kadar pişmanımki:((

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• O soruyu sormanin binlerce yöntemo varken bunu sevmesi...

Bence isabet olmus bak,evren sana bir isaret yolluyor yol yakinken donmelisin.

Hayatinda kalmasinin sana iyi birseyler katacagini dusunuyorsan devam et,ama bu soruyu soran birindende pek hayir beklemiyorum ben. Gecmis olsun :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• insanın fikri neyse zikri de odur. hayırlısı olmuş. onun kendi psikolojik sorunlarıyla ilgili bir şey. açıkçası onda bir bozukluk olduğu kesin. senden faydalanma gibi bir niyeti olduğunu sanmıyorum, öyle olsa bu şekilde kendini belli etmezdi. ona da yazık gerçekten, cehaletten veya tabu baskılarından psikolojisi bozulmuş iyice. senin yapabileceğin bir şey yok. kendinde de kabahat aramana gerek yok. özürlerinde, pişmanlığında samimidir ama ciddi sorunları var. bunları da sen çözemezsin. en iyisi yolun başında ayrılıp kendi psikolojini de bozmaman.

0|0
    0|0
  • Bende bir erkeğim ama bazen anlamıyorum hemcinslerimi, evlenmeden son olay hariç herşeyi yaşamışsınız zaten, böyle bir soru niye ? he bekaret bu kadar önemliyse sende dokunmayacaksın aga... Namusu bacak arasında arayanlar yüzünden gelecek dünyanın sonu... sen sıkma canını, beden senin bedenin ve bu senin hayatın senin kararın.. eğer bakire değilsen gidecekse bırak şimdi gitsin

0|1
    0|0
  • Sevğilinin kafası ve dili bozuk,ya bu dünyada halen dilini düzeltemeyenleri görünce utannıyorum,olması gereken tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır,

0|0
    0|0
  • İlk bir buçuk ayda direk sorarrım bekaretin sende mi diye yok derse uzar giderim , o 7 ay çok bile beklemiş :) ama dediğin gibi daha kibarca sorabilirdi öküz gibi sormaktansa , ama kızma sen bırakınca korkmuştur oda sevgisin den , lan taptığım kız bozuk mu hesabı , sende başta bak bebeğim girmemek şartıyla bu seferlik karişmicak deseydin , eminim ki olaylar daha farklı gelişirdi , nolur kızma ona özürdilemiş bir şans daha ver , vermelisin , herkesin son bir hakkı olmalı .

0|0
    0|2
  • o laf edilir mi ya. bence ayrılmalısın madem bekaretine bu kadar değer veriyor neden ileri gitmeye çalışıyor yakınlaştığınızda..

1|1
    0|0
  • lafını sok önce bir kızla nasıl konuşacagını ögren felan de ben bozuk felan degilim de laf sok

0|0
    0|0
  • ehh bozukmusun lan sende ? vay bee birde lan diyor mmmm

ne diyiyim bee çok sevdiysen bir şans ver derim ama yok ben lafımım arkasında duran biriyim dersen ozaman senin bileceğın birşey

o ne düşünüyordur mmm erkek pek fazla birşey düşünmez ben kendimden biliyorum önce odundumda pek birşey takmıyordum ama birden birsi bir değıştirdi beni varryaa sanki kızın kişikiği bana geçdı yaa anata bildimmi :D

0|0
    0|0
  • Mutfaktan ekmek bıçağını alıp çükünü kesseydin. Terk et gitsin.

0|0
    0|0
  • Bence o kişiyi karşına al ciddi bir şekilde bunu bidaha yapmaması gerektiğini söyle. Sende evlenene kadar o kadar ileriye gitme. Sevişmek gibi bir hata kesinlikle yapma. Görsün senin ne kadar aklı başında bir kız olduğunu. Evleniyorsa öyle evlensin.

0|0
    0|0
  • seni kullanıyor .

0|0
    0|0
  • sanırım erkek arkadaşın maço birisi sizi üzecek kelime konuşmuş bence hata ettmiş seninle ben olsam sizin yerinize erkek arkadaşımla arama biraz mesafe koyorım kendisini çok iyi tanımışsın

0|0
    0|0
  • bu nasil soru ayip denen birsey var .insan sevdigi kisiye böylemi der? ben olsam götüne tekmeyi vururdum.

0|0
    0|0
  • k.bakma ama biraz odunmuş yani

0|0
    0|0
  • keşke demek için artık çok geç

0|0
    0|0
  • senin kide tam bir öküzmüş, sende ona söyleyeydin, sen sağlam olsan benim yanımda işin ne ?senin ki neyin kafasını taşıyıp yaşıyor ki ?

0|0
    0|0
  • kurtul ondan hemen. Bu saatten sonra seni kullanmak isteyecektir. Fırsat verme

1|0
    0|0
  • bu kız motor diyodur ayrıca bozukmusun diyede muhtemelen senin içine girmek istediği için sormuştur

0|1
    0|0
  • İnsanlık ölmüş arkadaş ikindiye müteakip gömüyoruz.

0|0
    0|0
  • en azından patlakmısın dememiş buna dua et :D

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap bence ayrılamıcan

0|0
    0|0
  • senin le amacının ne oldugunu anlaman lazım . ( tek degilsin sanırım )

0|0
    0|0
  • bir daha pişman olucağın şeyler yapmamaya dikkat et sonradan üzülme erkek arkadaşın sana çok büyük bir saygısızlık etmiş bence ayrılmalısın

0|0
    0|0
  • Bu kadar bozuk bir adam bunu gerçekten bu ana kadar sakladı da elleşirken "bozuk musun lan sen " diyince mi ortaya çıktı? :o eğer öyleyse tebrik ediyorum iyi tutmuş kendini

Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • hayvanlık etmiş...

0|0
    0|0
  • seni sütü bozuk olarak görmüş ondan sormuş bende bunları yapan bir kız görsem bozuk musun demem bile kesin bozuktur derim

0|0
    0|0
  • ayıp etmiş seni götürmek niyetinde;)

1|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 'Gerçekten beni pişman ettin, beni öptün kokladın sonra bozuk musun diye yargıladın, bana bunu acımadan yapan yarın öbür gün beni bırakır gider de hem de çok kolay yapar, ama senden sonra gelenler hiçbir zaman ilk olmayacak artık. Hep senin gibiler yüzünden kızların alnı kara oldu. Yazıklar olsun sana'

de ve ağırlığını koyup ayrıl bence. Pisliğe bak ya...

1|0
    0|0
    • Tamda düşündüklerimi söylemissin :(

• Çok şükür bana böyle birşey yapılmadı ama yapılsaydı ciddi anlamda incinirdim... Kızı anlayabiliyorum. Bilirsin anlamak illa ki o anı yaşamış olmaya eşdeğer değil. Ama arkadaşıma tavsiyem birdaha hiçbir erkeğe güvenip de dokunmasına izin vermesin. Onların akıllarında fikirlerinde öpmek koklamak vardır, istediklerini almak için her şebeklkiği yaparlar sonra da kendi masum sen karalıymışsın gibi davranırlar. Elinden de hiçbirşey gelmez.

• Bir de bazı kişiler var sadece çay içmeye gittiği kız hakkında sanki defalarca yatmışlar gibi arkadaşlarına atıp tutarlar, Allah öylelerinden korusun. Dilleri tutulsun...

• hayvanlık etmiş resmen...bozuk musun ne demek ya...ınsan sevgılısıne nasıl bu tabırı kullanır deıl sevgılıye hiçbir bayana kullanılmaz...adamın bakıs acısı ve kafasının içi bozukmuş bence...ayrıl dıycem bellıkı sevıyorsun...bence bu yaptığının cok çırkın olduğunu ve bidaha yaparsa ondan ayrılacagını hıssettır...hatta hissettırme dırekt soyle...bırde sorunda su dıkkatımı cektı ^^^onu mutlu olması için engellemedim,kendımden taviz verdim ^^ dıyosun...beden senın bedenin ona ne zaman kimin dokunacağına ancak sen karar verırsın...anladım sevıyosun ınsan sevınce aptallaşır bılırım...ama ıstemedıgın bişeyı sadece o mutlu olacak dıye yapma...kendın mutlu olmak için yap...asıl olan sensın burda cunku...umarım yaptığı hayvanlığı anlar sevgılın..kendınıde çok üzme...sen kendını bılıyorsun ya bosver gerısını

1|0
    0|0
  • senin bu sevgini haketmiyor. tekrar ona ısınmaya çalışma. seni gerçekten sevecek birini bul. sana saygısı yok herifin sevgisi olsa ne yazar

1|0
    0|0
  • Sevince insanın gözü görmüyor işte, ama öyle bir soruyu ve de o şekilde soran biriyle bence ilişkini bitirmelisin. Zaten bu ilişkiden daha başka bir şeylere yol almaya başlamış artık sanki. Devam ederse seni bitirir, benden söylemesi. Çok hasar alırsın.

0|0
    0|0
  • seninle KESİNLKLE ciddi düşünmüyor kaldı ki düşünse bile bu adamdan adam OLMAZ .ilerde seni ÜZECEKKK eminm...yakınlaşma sakın bidaha ..ayrılırsa ayrlısın..

0|0
    0|0
  • bozuk musun diye sorulur mu ya ne öküzler var

0|0
    0|0
  • allah belanızı versin.ar namus kalmadı artk

0|1
    1|0
  • Kötü düşünmüyordur. İcin rahat olsun.

0|2
    2|5
    • '' Bozukmusun lan sen '' sorusu ve daha b*ktan hitap şekline..Kötü düşünmüyodur diyosun... Polyanna senin yanında eroinman bir fahişe gibi kalır Sanem...

• sanem sen ne içtin

• son durum ne oldu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...