Ahh bu "yalnız adamlar"

Adamın biri var tamam mı. aşık oldum ya gördüğüm ilk andan beri hemde. bana yalnızlığı seçtiğini ona bulaşmamam gerektiğini söyledi. üzülürmüşüm. iki dakka indiriverse kalkanlarını öyle bir giricem ki kanına... ahh ah onu önceden kim üzdüyse ona çok kızarım ben çok.

burda da var mı o yalnız adamlardan ? bana yardımcı olsunlar napiyim ben buna ?

Güncellemeler:
hah bana karşı boş değil bunun da farkındayım çok aşk yok ama seviyo biliyorum

0|0
8|56

En İyi Erkek Görüşü

• Yazılanlara yaptığın yorumlardan anladığım kadarıyla biraz üzerine gitmişsin. Çok sıkmadan devam et. Sürekli onunda içinde bulunduğu ortamlar oluşturmaya çalışır. Sende vazgeçersen kalkanlarını daha da sağlamlaştırır. Zamanla sana güvenecektir diye düşünüyorum. Belli ki çok canı yanmış garibimin benim gibi.

0|0
    0|0
    • Teşekkür Ederim :)

• :) anlıyorum uyuyacağım ben iyi günler mi denir ne denir artık. görüşmek üzere

• Peki İyi uykular :)

Erkekler Ne Diyor 55

• Yalnızlığa alışmış bir erkeğin bir kadına ısınması cok zordur... Aslında yorulmuştur bu erkek... Gerçekten ağır bir darbe yemiştir... Böyle bir adamın yatağına irina shayk gibi bir hatun girse de kovar :) Ama onun en büyük ihtiyacı arkadaştır... Aslında ilgiden hoşlanırlar... Ama bunu kabul etmezler... Cok aşırı sıkmadan... Onun sürekli yanında olduğunu söyle... Onu kovsa bile gitmeyeceğini... Sevmese bile yanında olacağını söyle... Ama cok huysuz bir insan olduğu icin ağır kelimeler sarf edebilir... Biraz sabırlı ol göreceksin ki yalnız adam değil iyi bir cift olabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • Yalnızlığı beceriyor insan ama adamlık kısmı biraz muamma.

Gerçi ne yalnız kalabildim ne adam olabildim bu hayatta.

İşin enteresan kısmı ise olabildiğince mutlu ve keyifliyim bu durumda.

Akacak kan damarda durmaz, kamçıla beni matilda.

0|0
    0|0
  • sen iyi bir kızsın demek ki onun gözünde. sana değer veriyor...

uzak dur diyorsa uzak dur. bir bildiği vardır ki söylüyor...

0|0
    0|0
    • ama mutsuzum bencillik mi yapıyorum sence.

• umarım olur be deimos ilk sana haber vericem

• tamam bekliyorum... :)

• eqer kalkanlarını kusandıysa bıraz zor ındırır.. cunku daha onceden canı yanmıstır bırı onun canını fena halde yakmıstır oyuzden acelecı davranma zaman bırak ve normal sohbetın varsa devam et.. senı yeterınce tanıdıqında belkı kalkanlarını ındırır..

0|0
    0|0
    • indirmeyecek eminim bugün çok üzerine gittim ve resmen s.kt.r git gibi bişi söyledi.

• teşekkürler supermen

• GÜVEN VERMEN LAZIM BUDA ZAMANA KALIR BU HAYATTA HERŞEYİ VERİRSİN İNSANA ALIR AMA GÜVENİ ALMAZ.UMUTSUZLUGU MESLEK EDİNMİŞTİR HEP HAYAL KIRIKLIGI VE ÇEVRESİNDEKİ YANLIŞ KİŞİLER ONUN GÜVENİNİ SARMIŞ OLDUGUNU DÜŞÜNEREK İNANMASI ÇOK ZORDUR.SABIR LAZIM SANA HEMDE ÇOK ALLAH YARDIMCIN OLSUN

0|0
    0|0
  • açık konuşucam. eğer bu "adam" yalnızlığı seçtim diyipte gerçekten acıtasyon yapmıyorsa senin onun kanına girme gibi bir lüksün yok.dişi olmana güvenipte kanına girmeye çalışman zaten başlı başına bir saçmalık.O senin için bir av değil.Git ve eski sevgilisinin nasıl bir varlık olduğu keşfet ona benzemeye çalış yoksa sadece geçici bir eğlence olucaksın.Ayrıca acı çekmiş bir erkek eski sevgilisine kızmana dahi izin vermez versede senden soğur var o yalnız adamlardan birsürü var...Lanet olsun

0|0
    0|0
  • yalnızlığı tercih etmesinin sebebi daha önce birinden sağlam bir darbe almış olmasıdır.. seni üzerim diye kendinden uzaklaştırması da aslında seni üzeceğinden değil senin geçmişte olduğu gibi onun tekrar üzülmesine yol açacağını düşünmesindendir.. birileri hayatımızdan çıkarken malesef güven duygumuzu da alarak giderler..

0|0
    0|0
  • Tam bendenmiş o arkadaş. Biraz rkomantik ya da bir deyişle duygusal konumdadır o şimdi. Yelkenleri suya indirmesi için evvelce onu psikolojik olarak yıpratmalısın. Yani yıprat derken depresyona sokma. Sadecxe yalnızlığın ona fayda sağlamayacağını örneklerle göster. Duygularına gitap et. Duygularını sömür. 3 vakte kadar Ne kalkan kalır ne yelken.

0|0
    0|0
  • yalnızlıkta 4. yılıma gireceğim ... çok da sorun değil yalnız olmak... senin yalnız adamın peşini bırak sana gelir kesinlikle o :)

0|0
    0|0
  • o da güzell...üzerine git ilgi göster hafiften kır kilidini..merak etme kırabilirsin ona sadece onunn yanında olduğunu göster

0|0
    0|0
  • ah ah aynı senin gibi o da geldi zor da olsa indirdik kalkanlari bıraktı gitti

Bu risk varken işin zor!

0|0
    0|0
  • Seçimlere saygılı olmak lazım :)

0|0
    0|0
  • o adam gay %100 kaç canını kurtar... Yada strateji savaşında ki o daha b*ktan, eğer öyleyse sadece kendin kaçma tüm sevdiklerinide al yanına kaçarken..

0|0
    0|0
  • sende bu şey gecicidir güzelim o sana pas vermediği için öyle düşünüyorsun onu elde edersen eğer ona ne kadar bos oldugunu anlarsın

0|0
    0|0
  • musallat oluyo adama mübarek :)

0|0
    0|0
  • ben yalnızlığı seçtim. Artık hiç sevmeyeceğim ver fizyolojik ihtiyaçlarımı para karşılığı gideriyorum. 3 5 ay denizlerde ülke ülke geziyor kitabımı okuyor ve kimseyi kafama takmıyorum çünkü ben yalnızlığı seçtim..

0|0
    0|0
  • of of . sevgili gönüldaşım... benımde baktıgım bir kız var. sadece kızı memnun mutlu vs edememekden korktugum ıcın uzakduruyorum o herdefasında yakın laşıyor ama onu ondan daha coksevıyorum ne yapsam bılmıyorum ya.gözlerınde kaybolucam bır ızın versem yaktı gonlumu ya yaktı ya :(

0|0
    0|0
  • Sana tavsiyem onun yaşam alanına saldırma o kendisi için en doğru olanı seçmiş kendin gibi insanlarla haşır neşir ol saygılar...

0|0
    1|0
  • Yalan bir iliskidense, kendi gercek yalnizligimda yasarim daha iyi.

0|0
    0|0
  • Kararlıysa hiçbir şey yapamazsın, zamana ihtiyacı var ise sadece beklersin. Ama şu an üzerine gidersen daha da kötü olur. Bence derdi neymiş onu öğren, ona göre hareket et ;)

0|0
    0|0
  • Adam tecrubeliymis. Sana yavsasa, nazlanacagini ondan kacacagini biliyor. Su dunyada yercekiminden daha gecerli bir kural var, o da kacan kovalanir. Su an adamin istedigi davraniyosun. Uzulme, birlikte olacaksiniz yakinda...

0|1
    0|0
    • vinsınt görsen onu bir böyle düşünmezsin ne mülayımdir o kurban olurum onun masumiyetine pisi gibi o pisi :)

• Ya bak, adam tam kivama getirmis seni. Simdi gozumde daha da buyudu.. :)

• ahahaha laflara bak laflaraaa :D:D:

• olmayınca olmuyor ya mesela bende yallnızım ama biri var cok istyo onuda kırmamak icin ne yapacagımı bilemiyrum belki seninkide baskasından hoslanıydur yadaaaa baska bisey vardır bilemiyrum :)

0|0
    0|0
    • kırmamak için yapmasın bence dürüst olsun isterim

• git acık acık soyle net bir cevap iste o zmn kıvrırsa hic ugrasma

• yok öyle bir adam, numara bunlar, bu numarayla başlayan ilişki de çok sen bekle biraz, kendini geri çekme o sonunda tamam buluşalım tarzında bişeyler diyecektir

0|0
    0|0
  • var bende yalnızlığı seçenlerdenim

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim ama çok farklı bişi aslında çok istiyorum ama aradığımı bulamıyorum zeki akıllı değrr veren bir kız omalı yazsam çok uzun olur örneklerle konuşmak gerekr

0|0
    0|0
  • Ona güven vermelisin. Yalan Söylememelisin. Yalanın küçük ya da büyük fark etmez.

O ve benim gibi insanların gözünden bir defa düşersin. İkincisi olmaz.

0|0
    0|0
  • uzar dur dediyse uzak dur.zamanında bir kız da beni böyle sevmişti ve ona üzüntüden acıdan başka bir şey getirmedim .istemiyordum onu üzmek ama sevemiyordum da anladın mı?uzak dur dediyse uzak dur

0|0
    0|0
  • Ne çok uzak, ne çok yakın ol. Ayarlarsan çok kolay kandırırsın.

0|0
    0|0
    • ayarlayamıyorum anacım ben çok sahiplenici ve takıntılıyım

• ben antalyadayım o alanya da işte gidicem onun yanına göstericem gününü o olucak

• Bende antalyaliyim bizim orlardan boyle mi kiz cikar ulan. :) bak 10 kiz var o adam 9 unu ezikliyor o 1 kizda o adami ezikliyor o adamda hayata kusuyor. Sen o 9 kiz olma bence. Gitme alanyaya mamavgatta ortada buluşun :)

• :) tam istediği gibi gidiyorsun şimdilik bırak kendini ona o atacagın adamların yolunu kurmus simdiden:)

0|0
    0|0
  • aman yarabbi...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 8

• ne guzel ya adamın gecmıste yasadıgı askın derınlıgını sorun etmeyen ben gecmısını kıskanır kafasına kafasına kakarım hele bırı bana yalnız kalmayı tercıh edıyorum dıyecek yuzune bakmam bırdaha ... buyuk konusmayayım ıns basıma gelmez :D

0|0
    0|0
  • Aha da aynısı benim başımda ...aşığım ya vazgeçemiyorum işte, seviyorum, özlüyorum ama o ıssız adam triplerinde beni boşwer diyor...nasıl boşweeyim...şimdi de uzaklarda =(

0|0
    0|0
  • ugrastırır bu deli gibi seveni bul

0|0
    0|0
  • Bu site yalnız adam kaynıyor

0|1
    0|0
  • sadxgfdasgsa (=

Hayırlısı her şeyin..

0|1
    1|0
  • nedense benimde hoşlandığım adam bu sabah beni aradı hayret beklemekte fayda var

0|0
    0|1
  • kaçan kovalanır bebeeem :) ne kadar çok üstüne gidersen o kadar kaçırırsın...

0|0
    0|0
  • cok gordukkk :))) benm sevglmde oleydı uzn zmn kımseyle cıkmams yalnızlıgı secmıs bılmemne hazır değilmiş baska ılıskıye beceremezmıs bıdı bıdı.. rest cektım sildim onu tıpıııs tıpıs geldi. şimdi çıkıyoruz :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...