İstanbuldaki özel bir üniversitede okuyorum. Gay olduğumu açıklasam mı?

ne dersiniz sizce böyle şeylerin zamanı geldi mi. korkak da değilim laf edeni döverim erkek gibi erkeğim sadece erkeklerden hoşlanıyorum.

Güncellemeler:
Arkadaşım olan kızlara söyleyebilirim mesela.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• özel üniversitede okuyor olman bence hiç önemli değil.Çevrendekilerin maddi ya da kültürel oranları ne olursa olsun bu ülkede herkes yargıç.İstisnalar kaideyi bozmaz tabiki ama maalesef alacağın tepkileri göz önünde bulundur.Senin hayatını senden daha iyi bildiklerini sanan insanlar çıkacak karşına.İstersen kızabilirsin bana ama ülkemizde hayat böyle.Benim tavsiyem şimdilik içinde ve gerçekten yakınlarınla yaşa bunu.Kimseyle kimliğini paylaşmak zorunda değilsin.Ayrıca bunu düşünmek bile cesaret ister.Tebrik ederim.Herşeyden önce insanmısın,olay bitmiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Söyle bence sakladıkça acı çekersin. Benim de gay arkadaşım var. Bana zorla da olsa itiraf etti ve rahatladı. Daha sonra ona netten erkek arkadaşlar bulduk. Yardımcı olduk kendisine. Seninde vardır samimi arkadaşların onlarla paylaş tercihini. Utanma sakın ayaklarının üstünde dim dik dur. Çevremizde çok var zaten herkes alıştı artık. Yavaş yavaş başla söylemeye. Seni destekleyeceklerdir.

0|0
    0|0
  • soyle bebeğim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Cinsiyetimizi seçemiyoruz. Doğuştan geliyor. Ama, cinsel tercihlerini insan kendi seçebiliyor. Cinsiyet gözle görünür olandır. Kanıtlamak için kimse cinsel organını açmaz, değil mi? :)

Ya neyse toparlayamadım. Ama, bildiğim bir şey var: Kimsenin cinsel hayatı, tercihi kimseyi ilgilendirmez. Durduk yere söylenmesi garip kaçar. Kendini komik bir duruma düşürme, derim ben. Ama, bu durumunu da yakınlarından gizleme. Sana anlayış göstersinler, kendinle ilgili bu denli önemli bir konuyu saklamanın acısını çekme.

0|0
    0|1
  • önce konuyu çaktırmaya çalış fikirlerini al hoşlandıklarının ...baktın ki tersliyolar konuyu kapat açıklama...herkese açıklamamalısın bence

0|0
    0|0
  • kişisel tercihlerine saygı duyucak çok insanda var emin ol, saklayarak kendine acı çektirirsin sadece..hayatını başkalarının düşüncelerine göre değil, kendi düşünüp istediğin şekilde idame ettirmen seni mutlu kılıcaktır.. bol şans şimdiden

0|2
    0|0
  • özel bir üniversitede okuyorsan ordakiler modern kişilerdir her şeye karşı çıkmazlar

0|1
    0|0
  • agron sen misin

0|0
    0|1
  • Ponpeyi ve lut gibi dünyada olmasada ötede Allah belanı verecek.

0|0
    0|2
Yükleniyor...