Karın ağrısı sebep?

dün sabah erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte oldum ama boşlamadı sadece zevk suyu muhabbetinden ötürü biraz kasıldım sonra karnım ağrımaya başladı ve piskolojik anlamda hamileymişim gibi belirtileri kendimde aramaya başladım oysaki olayın üstünden bikaç saat geçmesine rağmen karnımda tekme hissediyodum akıntım fazlaydı falan sonra sabah arkadaşlar saçmalama piskolojiktir dediler ama karnım acayip ağrıyor kramplar giriyor ve bazen sesler çıkıyor ne olabilir?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım boşalmamışsın ve yumurtalık ve kasık ağrısı hissediyorsun hepsi bu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen psikolojik olmuş onların sebebi de o zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Stres yapmışsın bu kadar kasma kendini... kendin diyorsun sürtünme yoluyla oldu diye... adı üstünde (SURTUNME) rahat ol

1|0
    0|0
  • Dün ki sürtünmeden hamilelik şüphesiyle karnın ağırıyorsa, bu çocuk 3 gün sonra eline doğar.

0|0
    0|0
  • Ondan ayrilinca sonra beni kaldırdı evlenicekti benle ben şimdi naparim yardim edin diye seslenirsin :D

0|0
    0|0
  • Psikolojik.

0|0
    0|0
  • Yarin dogurursun bu hizla :D

0|0
    0|0
  • Hamilesin iste

0|0
    0|0
  • üşütmüşün

0|0
    0|0
  • Aha yine bir namuslu SÜÜÜRTÜK!!!
    Ya normal zikis , ya yapma, sürtünüp sürtünüp kendini SAFIN birine namuslu ve bakire olarakmi kakalayacaksin!!
    MK kizlikli kasarlari..

0|0
    0|0
  • Boşalmadı isen ondandir zaten kasık ağrıları bir. mast yap rahatla geçer göreceksin ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pskolojik

1|0
    0|0
  • Delisinse yaaaa axaxxa :D korkma kiz olmaz hiç bir şey... delia

1|0
    0|0
  • Siz seks yapmayın bir daha bu nedir ya saçma sapan işler. ..

0|0
    0|0
  • Zevk suyundafa az miktarda sperm vardır bilimsel çalışmalar bunu söyler

1|1
    0|0
Yükleniyor...