Kızlar aldıgında zevk alırmı

evet kızlar bu soru hem cinselik hem aşk. şimdi birisini seviyorsunuz ama birden bire birine aşık oldunuz ve onunla gezmeye filan başladınız bakire de degilsiniz bakire olmadıgınız icin asık oldugunuz kisiyle yatarmısınız veya herhangi biriyle ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ya zaten bakire olmayan bir kadin, bakire olmayi pek önemsememis ve artik bakire degilse, sorun ne? kadina bagli, zevk icin yapiyorsa her türlü yatar, sadece aski ifade ettigini düsünenlerse asiksa yatar.. ama her "asik" oldugu adamla yatan kadina ben asiktir demem oda ayri bir konu..

0|1
    0|0
    • zaten herkezede aşık olunmaz

• ama öyle kadinlar var iste anlatamadim galiba? asik oldum, sanir ve yatar.. senin sorundada söyle yaziyor hatirlatiyim: aşık oldunuz ve onunla gezmeye filan başladınız bakire de degilsiniz bakire olmadıgınız icin asık oldugunuz kisiyle yatarmısınız veya herhangi biriyle ?

bundan önce ne diye yatti? ya zev icin, ya da asik oldugunu sanmistir.. simdi sana asik olan kadin, bundan öncede birisine sözde asik oldugu icin yatmistir..

Kızlar Ne Diyor 3

• ya zvkine yatan da var aşkının kurbanı olan da var. sevmediğim istemediğim bir adamla neden beraber olayım ki

0|0
    0|0
  • yatarım niye yatmıyım canım aaaa

0|0
    0|0
    • yatmaya dünden razisin herhalde :)

• kımse ilgilendirmez arkadaş sormuş bizler cevaplamışız yargılamanın hiçbir anlamı yok diye düşünüorum. cevaba göre milleti fahişeliklede suçlamak cahilcedir. herkezin kendi hayatı. ;)

• Seviyorsam guveniyorsam yatarim guven ve sevgi olmasi lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok yavşaksın

1|0
    0|1
  • Heeeaa açtılar hazırladılar gel canım ow yeee töbe Allam

0|0
    0|0
  • Bir insan birini severken ötekine nasıl aşık olur anlayamadım. Ya sevginin ne olduğunu ya da aşkın ne olduğunu bilmiyorsun bence sen arkadaşım.

0|0
    0|0
    • aşk sevgi insanini bakış acısına göre degisir senin bakıs acınla benim bakıs acım farklı oldugu burdan belli

• bu senin bakış açın. dedigimi tam anlayamadın. birini seviyorsun atıyorm 3 aydir berabersin ama karsına biri cıkıyor ama sevdigin kisiyide bırakmak istemiyorsun askla sevgi cok farklı

• İşte bu or..puluktur. Hem onla hem başkalarıyla. Erkek ya da kadın farketmez ki. Birini sevdiğin halde başkalarıyla düşüp kalkıyorsa bir insan namussuzun önde gidenidir.

Yükleniyor...