Hamile olduğuma eminim ama testler negatif neden?

eşimle uzun zamandır çocuk istiyoruz. ama olmuyor. en son yaklaşık 16 haftadır kendimi hamile gibi hissediyorum. adet görüyorum ancak üzerine görme olduğunu düşünüyorum. 10 a yakın gebelik testi yaptım hepsi negatif ama hiçbirine güvenmiyorum. kan testi de negatif çıktı ancak eminim normalde nekadar kilo alırsam alıyım vücut tipimden dolayı göbeği çıkmayan bir insanım hayatımda ilk kez göbepim düznli olarak büyüyor ve içerde bebeğim var hissediyorum... peki testler neden negatif?

0|0
16|14

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Kan testi sonucunu yazar mısın değer olarak? Ultrasonla baktır kesin olur sonuç.

0|0
    0|0
  • Eczaneden aldığın idrar testleri belki yanıltıcı olabilir diyecem ama işin içinde kan testi var. Kan testi negatif çıktıysa gebelik mevcut değildir.

0|0
    0|0
  • Testlerin hepsimi yalanci :D 4 aylk bebek ultrasonda gorunur... git baktir. Buyuk ihtimalle GAZ diycekler.. :D

0|0
    0|0
  • demekki degilsinn

0|0
    0|0
  • Hislerin önemli ama birkaç hafta sonra tekrar test yaptr derim.

0|0
    0|0
  • Hamile olsan regl olmazsın..

0|0
    0|0
  • Eger 16 haftalik olsa hareketlenmesi gerek hareket hissetmiyorsan kendini umitlendirme

0|0
    0|0
  • Doktora gidip ultrasonla bakabilirsin. En doğru yöntem budur herhalde.

0|0
    0|0
  • yalancı gebelik olabilir o kadar kafaya taktıysan kan testi kesin sonuç verir

0|0
    0|0
    • işte detayı

Kadınların psikolojilerini alt üst eden yalancı gebelik vakası, bebek sahibi olmayı isteyen hanımların korkulu rüyası haline gelmiştir. Bu vakayı yaşayan hanımlar, psikolojik ve fiziksel olarak hamilelik olgularını yaşamaktadırlar. Çocuk sahibi olmayı aşırı şekilde isteyen hanımların yaşadıkları bu vaka, çocuk sahibi olmaya korkan kişilerde de görülebilmektedir.

• testlerde bir bozukluk olma ihtimali yüksek bir hastaneye gitmenizi öneririm

0|0
    0|0
  • Dagdami yasiyorsun şehirmerkezi yok mu genelde insanların kullandığı hastane sağlıkocagi

0|0
    0|0
  • Ne ile test ediyorsun

0|0
    0|0
  • psikolojik hamilelik yaşıyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Sen beyind yapmışsın çocuğu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kan testinin sonucu kesindir sadece bazen idrar testlerinde yalanci negatiflik olabiliyor ama kan testinde asla. Kan testin negatifse hamile degilsin

0|0
    0|0
  • Pskolojikmen öylesi kendine bunu yapmamalisin. .. tamam hamilelik üstüne adet görülür ama 16 hafta gibi bir süre imkansız. ... hamilelik testleri yanıldı diyelim kan testinde çıkmaması imkansız. ... üzgünüm ama başka bişey olabilir ben doktora git derim

0|0
    0|0
  • sen ilk psikoloğa git :D

1|0
    0|0
  • Kan testi doğruyu söyler normalde, psikolojik olarak kendini gebe hissediyor da olabilirsin. Pazartesi tekrar kan testi yaptır, yine negatif çıkarsa da psikologa git.

0|0
    0|0
  • Yalancı gebelik olabilir

0|0
    0|0
  • Kan testi herzaman doğruyu söyler, sen yinede pazartesi günü tekrar test yaptir medem güvenmiyorsun

0|0
    0|0
  • Psikoloğa görün o bilir

0|0
    0|0
  • Psikiyatriye bir gözükmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Neden doktora gitmediğini sorsam ayıp eder miyim?

0|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir. Doktora neden gitmiyorsun?

0|0
    0|0
  • Hamile değilsin o yüzden 😄😄
    Doktora gitmeyi denesen keşke

0|0
    0|0
  • Moral bozmayayım ama değilsin sanırım. Hissetmekle olur mu yahu.

0|0
    0|0
  • Değilsin bence..

0|0
    0|0
  • Testlerde yanılma payı oluyor kan testi yaptırman daha iyi

0|0
    0|0
  • Sahte gebeliktir o. yani vucut hamile psikolojisine giriyor. nette biraz araştırsan gorebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...