Nişanlım arkadaşlarının yaptığı aşağılık bir şaka yüzünden testislerimi ısırdı artık bittim ben kim suçlu?

Yüzümü sevişen iki gencin yüzüne yapıştırmış facebooktsn atmışlar seyretsin diye evde ilişki yaşayacakken testislerimi öyle bir ısırdı ki bayılmışım acısını anlatmaya bile tahammülüm yok inanın... Apar topar ameliyata aldılar çocuğum olmayacak artık yapılanın şaka olduğunu öğrenince çılgına döndü intihar etmeye kalktı camdan atlarken zor tutmuşlar hayatımı mahvettiniz diye bağırıyordu sizce bizi mahveden onlar mı nişanlım mı?

Güncellemeler:
Kendi geleceği için beni im geleceğimi aldı benden ayrılırsan ikimizidd öldürürüm bu acıyı beraber sırtlsyacağız dedim içine sinmedi evet de demedi sadece ağladı
Hikaye olduğunu nereden çıkarıyorsunuz ne Trolluk yapıyorsunuz

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Uydurmanın böylesi sen önceden testisine tekme atılan (küçükken) o değil misin niye böyle bişi uydurdun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eger o video ya da foto gercek olsaydi sen sucluydun, simdi ise bu sucta sen haric geri kalanlarin ortak payi var.. Nisanlinin bu kadar vahsice bir hareket yapmamasi gerekiydu... Digerleri icin zaten ne kadar agir hakaret edersen et , haktir, mustehaktir.. Bu kadar serefsizlik olmaz...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Kotu senaryo

0|0
    0|0
  • ben hiç birşey anlamadım, anlayan var mı?

0|0
    0|0
  • Sen roman yaz iyi sallıyon tosun

0|0
    0|0
  • Dümencii. Ameliyat olan buraya soru mu sorar yprğım hadi ordan git sütünü iç.

0|0
    0|0
    • Başşağıma bak dedektif mi oldun kavas

• yürü lan burdan dallama :) üniversite bitirdim ben yurtdışında at kafası sen hadi ameliyatını olurken ksde böyle troll sorular aç abisi.

• irispinin çocuğu annandan mı öğrendin blowjob yapmasın tabi annan zamanında ben çok yaptırdım hoşuna çok giderdi annanın. Asıl sen söktür git puc tohumu.

Yükleniyor...