Kaç kere sokulur?

Gerdek gecesinde yalnıZca bir defa mi ilişkiye girilir birden fazlası kızlar için sakincalimi? Merak ediyorum lütfen doğru bilgi verin sacmalamayin !

0|6
4|50

En İyi Erkek Görüşü

• böyle apptal bir milletten böyle sorular beklenir zaten :D neyse gülüp geçiyorum

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kıza bağlı, çok kanadı ve acıyorsa kısa sürer sonraki günlerde tekrar denerler. Acı azsa devam edebilir. Ben ilk kategorideydim.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• O sizin azmışlığınıza göre degişir. Sabaha kadar yapan var bir kere yapıp sonra hayatı boyunca igrenen var normal düzeyde tutan var. Kırbaç kelepçe deri külot kullanan var var oğlu var. Sana kalmış yani.

1|0
    0|0
  • çabuk ramazancılar gelmeden

2|0
    0|0
  • Ne tatlı bir üslup... Mecalin kalana kadar ya da doyana kadar...

1|0
    0|0
  • İlk sokmadan sonra biraz beklemek gerekiyor vücut rahatladıktan sonra istediğin kadar devam edebilirsin

0|0
    0|0
  • kendini iyi hissetikçe kaç kez gerekiyorsa o kadar sokulur önemli olan birlikte zevk alarak hissetmek.

1|0
    0|0
  • soruyu yanlis ve kaba sormussun. Bu tamamen cifte bagli anlayisli olunmali hayvan gibi saldirilmamali :D

1|0
    0|0
  • kişilere bağlııı

1|0
    0|0
  • Kızlık yırtılır sok çıkar ile sonra 4 5 gün ara verilir yara kapanması için yoksa ciddi derecede yirtilma ve kan kaybı olabilir bayılır kalırsın

0|0
    0|0
  • Pestili çıkana kadar 😂

0|0
    0|0
  • Bir defa yeter.

0|0
    0|0
  • Bakire bir kızsa bilmiyorum. Diğ3r sekilde erkeğin performansı önemli kadınlar cabuk yorulmaz.

1|0
    0|0
  • istediğin kdr

1|0
    0|0
  • o gece fazla sokulmaz çünkü yırtılan zar dolayısıyla kızın canı yanar girip çıkarken...

0|0
    0|0
  • Fazlasi sakincali, kanama durdurulamayip acillik olma ihtimali var..

0|0
    0|0
  • nekadar isterseniz okadar.

0|0
    0|0
  • Sınırsızca sokulabilir sınırlama yok

1|0
    0|0
  • Şu soruyu da düzgün bir şekilde sorsaydınız...

0|0
    0|0
  • Başında bekleyen yok nede olsa sabaha kadar yap canın çekiyorsa kim ne diyecek.

1|0
    0|0
  • okumayın bakire oldum

0|0
    0|0
  • enıstenın performansıda onemlı hıc hatun gormedıyse hastanlık bıle edebılır

1|0
    0|0
  • Kizligi boz sonra birak kadin ne zaman isterse yap zorlamamak lazm

1|0
    0|0
  • zaten düğün yorgunluğundan ilk gece istesen de fazla yapamazsın.. sızar kalırsın...

1|0
    0|0
  • kadın istedigi kadar

0|0
    0|0
  • Hayır sabaha kadar soktur

0|0
    0|0
  • sana 3 4 defa sokulur da başkasını bilmem

0|0
    0|0
  • 1 kere, kanama ve acı açısından anlayisli olmak gerekiyor

0|0
    0|0
  • sürekli

0|0
    0|0
  • He bir kere patlatıp bırakılıyor. Hiç mi film izlemedin canım sen :)

1|0
    0|0
  • Birden fazlası zararlı değil senin acı çekmene ve kocana bağlı bir durum. İkiniz de ilkinden çok zevk alırsanız ikinciye üçüncüye devam edersiniz

1|0
    0|0
  • bu size bağlı. Biz zevkten zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

18 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen birinciyi yap da hele

0|1
    0|0
  • Bir kez

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...