Tampon kullanımı?

Denize gidicem bu hafta ama regl oldum eczaneye gittim sordum tampon kullanabilirsin dedi aldım ama denemedim daha kullanan arkadaşların fikirlerini alabilir miyim? Dikkat etmem gereken şeyler neler?

Güncellemeler:
Bakire olup olmamakla alakalı bir sorun olmadığını biliyorum araştırmıştım kullanılabilir diyordu ayrıca alırken eczacıya da özellikle Sordum. Ben SAĞLIK açısından neye dikkat etmem gerekir diye soruyorum
Bir kez daha anladım bu siteden bir bk olmaz. Defolun gidin aklınız fikriniz bekarette

0|1
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• bence yapma degmez. s

0|0
    0|0
    • Ne yapma? Bisey yapmicam ki

• degmez ya denize felan da girme kıskanırım. s

En İyi Kız Görüşü

• tampon bakireler için uygun değildir. eczacı nasıl bir kafayla önermiş anlayamadım. tampon dediğin şey içinde şişip kanı emen bişey. incecik olmasına bakma o şişince minicikliği kalmayacak... eğer yine de kullanıcam diyorsan ani şekilde suya atlamaktan kaçın fazla aktif hareket etme yani..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bakire değilisen bilgi verebilirim.

0|0
    0|0
  • o eczacının aklından zoru var seninde algı problemin herhalde herkes sana diyor bakire isen kullanma pede devam et

0|0
    0|0
  • sok delige

0|0
    0|0
  • bakire degilsen kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Kullanabilirsin. Sormuşsun işte

0|0
    0|0
  • tek dikkat etmen gereken şey bekaretin var mı yok mu? onun haricinde yol ver girsin

0|0
    0|0
    • Onun sorun olmadığını söyledi eczacı zaten incecik Bisey.

• Ben bakireliği sormuyorum. Sağlık açısından soruyorum

• bana bakireliği sordun, regl iken denize girmen zaten sağlık acısından doğru değil

• bakire degilsin dimi

0|0
    0|0
  • Tampon dedinde benim arabanın tamponu kırıldı aklıma geldi

0|0
    0|0
  • ya manyakmısın haplardan al kesılsın adetın ne tampon rısk vs sacmaladın kankıs

0|0
    0|0
    • Haplar daha riskli. Yan etkileri çok fazla.

• ama anlık ıse yarıyor herkes kullanıyor sonrası bıraz agrılı ama tatılın zehır olmuyor

• plastıkmı celık mı tampon? oda onemlı

0|0
    0|0
  • Bakireysen kullanma zar gidebilir değilsende fazla tutma içeride bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Çok zararlı eşime kullandırmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakire isen kullanamazsın onu bil sonra üzülürsün

0|0
    0|0
    • Kullanabilirsin dedi eczacı

• Kullanan arkadaşım da vardı bakireydi. Eczacı da kullanılır dedi özellikle sordum sorun olmaz mı diye olmaz dedi

• Sen bilirsin o Zaman ama kullanılmamalı.

• bakire isen kullanma

0|0
    0|0
    • Eczanede alırken Sordum sorun değil dedi. k kullanabilirsin dedi

• Ama bana mantıklı geldi kullanabilirsin demesi çünkü paketi açıp baktım çok ince bir şey. Biraz internette de baktım kullanılabilir diyor her yerde

• ilginç o zaman. o deliğe takıyorsun tamponu

• Kıllanma

0|0
    0|0
  • eğer genç kızsan tavsiye asla ama asla etmem kullanma derım benım bır arkadasım namaz kıldıgı ıcın sureklı kullanıyordu ama 3 yıl sonra bazı sıkıntılar yasadı ama bakıre oldugu ıcın bır mudahale yapılamadı kullanma derım bır kerelıgınede olsa...

0|0
    0|0
    • Nasıl bir sıkıntı yaşadı?

• Sürekli kullandığından kaynaklı sanırım... teşekkür ederim ben sadece bu ay ve denizde kullanicam

• bır sorun olmaz ınsalah dıyelım hassa bolgeler dıkkat et ben olsam kullanmam bırde takma eger yogun degıl ısen denızde ısen anlasılmaz ve cıkar cıkmaz havlu ıle sarıl denız ıcın degmez derım ama yınede sen bılırsın..

• Bakireysen kullanma knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...