Kızlar sünnet olsanız?

Evet kesinlikle kızlar sünnet olsa vajinanın neresi kesilir di acep ben sünnet etsem kesin bayılırım çeşit görmekten ve boşalmaktan herhalde

Güncellemeler:
Klistorisi sünnet ediyorlarmış arabistanda

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bayanlarda sünnet o şekilde olmuyo çok riskli oluyo ve kadınlar doğum sırasında ya da cinsel ilişki sorasında haaytlarını kaybediyorlar vajinanın dudaklarını kesip kibrit ucu kadar az açıklık kalacak şekilde deliğin üzerine dikiyorlar inan bana tahrik edici birşey ya da çeşitlilik sağlayacak birşey değil

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğduğun da vajina dikiliyor. Sadece işemek icin o delik bırakılıyor. Evleneceği vakit o dikisler temizleniyor ama bu yuzden cogu kadın oluyor mikrop kapiyolar yara düzelmiyor penis girmiyor filan derken kadinlarim çoğunun olmesine sebeb. Sen on kapi iman arka kapi otoban olcak haberleri yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sünnet edilen yerler var klitoris kesiliyor ama bunun sonucunda kızların çoğu kanamadan hayatını kaybediyor yasayabilenler ise bidaha zevk alamiyor

0|1
    0|0
    • Sen bu işi biliyorsun aman bizim buralarda olmasın zaten kızları zor yatağa atıyoruz o zaman hiç atamayiz

• Evet saglikciyim ve bunu baya arastirmistim

• orda kesilecek bir yer yok ve bazı yerlerde yapılıyor mu kadın ömrü boyunca ilişki sırasında acı çekiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eskiden yapiliyomus.. Arastir..

0|0
    0|0
  • o kadar gördükten sonra hissizleşirdin emin ol ne boşalması :D

0|0
    0|0
  • kadınlarda sünnet uygulaması yapılıyor. genelde afrika ve bazı arap ülkelerinde klitorisi kesiyorlar.

doğru birşeymi dersen benim rızam olmadan sünnet edilmem kadar yanlış.

0|0
    0|0
  • dikilme işi sünnet değil o cahil kalmış bazı toplumlarda yapılıyor afrika kıtasında kültür olarak çok yaygın vaziyette Female circumcision olarak aratırsan izleyebilirsin malezya ve bazı asya ülkelerindede maalesef bu uygulama var ama afrika kıtası facia çok sağlıksız ve hijyen 0 vaziyette yapılıyor bu iş

0|0
    0|0
Yükleniyor...