Arkdaslar lütfen yardım?

Genelevde 2 kere korunmasız ilişkiye girdim birisi 2 ay önce biri 7 ay önce biliyorum aptalım gerizekalıyım ne yapıyım hastaneye mi gitsem deliricem sürekli bunu araştırıyorum

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Git test yaptır

0|0
    0|0
    • 2 ay sonra yaptırıcam kesin sonuç veriyomuş ha bir belirtide yok ama rezalet bir şey tekrar uğraşmak istemiyorum ergence arkdas cevrisene uyarak yapılmış gerizekalıca cahilce bir hata neyse biraz araştırdıktan sonra rahatladım 4-5 saat önceki durumda olsam uyuyamazdım ya

• ya lanet olsun gerek yok dedi ve ergence hislerle beyinle alınmış kararlarla değil aşagıyla alınmış bir kararla takmadım gerizekalılık ve aşırı derece de pişmanım hem o tarz bir yere gittiğim için hem o kadar seviyesiz oldugum için

• Anladım arkadaşlarını da uyar bir daha gitmesinler.

En İyi Erkek Görüşü

• Herhangi bir hastalık kapsan vücudun belirti verir boşuna perişan olma :D bundan sonra dikkatli davran

0|0
    0|0
    • ya tam aptallık ama 2 ay geçti hani normalde hasta olurum çok iyiyim ama kuluçka belli etmez filan diyolararaştırdım 2 aydaha geçsin eliza diye bir test yaptırıcam

• Bende eliza testi yaptırdım 2 defa birşey olmaz korkmana gerek yok. En az 3 ay ilişki yaşama eliza testinden önce

Kızlar Ne Diyor 1

• Iyyyy igrenc. Kirli oldugun ordan belli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bilmem test yaptır virüs testleri falan

0|0
    0|0
  • karşıdaki kişi buna nasıl izin verdi. orada mikrop kapman an meselesi nasıl bir hata yaparsın. hemen kan ver penisinin derisinden ufak örnek aldır biyopsi yaptır

0|0
    0|0
Yükleniyor...