AİDS BULAŞMA İHTİMALİ NEDİR VE NE YAPMALIYIM?

Ya arkadaslar baştan söylemek istiyorum çok pişmanım bundan 7 ay önce ve 2 ay önce genelevde korunmasız bir ilişkiye girdim biliyorum lanet olası bir aptalım ne yapıyım doktora mı gidiyim test mi yaptırıyım bulaşma ihtimali nedir internetten deli gibi 5 saattir araştırıyorum
Kusura bakmayın çok detaya girmiş oluyorum ama kadın ilişkiye girmeden önce oral esnasında dişiyle çok az bir şey kanatmış olabilir emin değilim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• git kan testi yaptır anlayamazsın başka türlü

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Korunmasız yapmayın şu isi , sırf bu şüphe yüzünden özel hastaneler deli gibi para kasıyor. Bu hastalıklar için yapilan testler çok pahalı oluyor.

0|1
    0|0
    • ya yaptıgım aptallık parası umrumda değil ergen ergen iş başka bişey değil hastaneye gitmelimiyim sence?

• bide özel hastaneye mi gidiyim devlet hastanesine mi?

• Git veya gitme diyemem dostum vebali var bu isin

Kızlar Ne Diyor 1

• Koş doktora knk hic bekleme
    Aids oldugunu 10 yilda anca anlarsin, testle 5 dakika da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin yaşlarda geneleve giden herkesin korkusu kabusu😎 Bak dostum bu sana ders olsun ayrıca aids bulaşması o kadar kolay değildir ha bulaştıysa hapı yuttun git bir hastaneye eliza testi yaptır bence birşey olmamıştır ama şimdi sen kafanda büyütürsün herşeyi😎

0|0
    0|0
  • HİV testi kişisel bilgilerin korunarak bedava yapılıyor. Eğer virüsü kaptıysan pasif katil olmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Git kızılaya kan ver yarın 2 günde belli olur sonucu eger temizse kanını naklederler mesaj gelir temiz degilse ararlar. Aıds hepatit gibi bütün testlerden geçiriyorlar

0|0
    0|0
  • Git bir hastaneye tahlil yaptır. 2-3 saate tahlil sonucu çıkıyor zaten.

0|0
    0|0
  • HIV bir seferlik korunmasiz iliskide dahi bulasabiliyor, AIDS hastaliginin ortaya cikmasi, belirtiler vermesi, yani hastalanilmasi 1 ila 10 yil arasi sürebiliyor..

Test yaptirtmaktan baska caren yok, yaptirmazsan psikolojin bozulur, sürekli korku ve kaygi icerisinde yasarsin, kendinden sürekli süphe edersin..
    COk zor ama git testini ol, yoksa bu sana bir ders olur, varsada en azindan bilirsin ona göre tedavi olursunn..

0|0
    0|0
  • Bu yüzden ayak fetişiyiz ya aidse karşı

0|0
    0|0
Yükleniyor...