Regli olduğunu sevgiliye söylemek ayıp mıdır?

Bir kız arkadaşımla bugün konuşuyorduk. Sevgilisini ekti. Ben de regliyim yaz. dedim.
O da utanırım falan dedi. Utanılacak bir şey mi bu arkadaş?

4|4
26|40

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınından kadına göre değişir bu durum rahatlık meselesi diyelim bazıları hamile olduğunu bile utana sıkıla der yetiştirilme tarzıyla alakalı ne öğretildiyse oda öyle davranıyor utanıyor olabilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç öyle bir durumda kalmadığım için bilmiyorum. Ama kuzenlerimden veya çevremdeki arkadaşlarımdan söyleyenler oluyordu. Sinirliyim bana karışma bu sıra diyorlardı.
    Hiç ayıpladığımı hatırlamıyorum. Ne gerek var? 😄😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Utanılacak bir şey değil.
    Doğal bir durum.
    Zamanında ped almışlığım vardır.
    Yine olsa, yine alırım.

1|0
    0|0
  • Hayır değil.. Gayet normal bu zamanlar kızlardan uzak durmak lazım. Tehlikeli madde gibiler #Dasdfghjkl aa gözünün üstünde kaş var desen ağlıyorlar. Bulusmamak en mantıklısı zaten.

2|0
    0|0
  • degil hatta benım eskı manıtanın ne zaman regl olacagını ben ona soyluyodum takvım tutuyodum

1|1
    0|0
  • Bir kadının muayyen günlerini takip etmek asli ve fayda sağlayan görevlerimizdendir :)

1|0
    0|0
  • Kız arkdaşımın ne zaman regl olacağını, ne zaman oldu vs. ben biliyordum :D Kendi bilmezdi hiç, ondan ben takip ederdm. Sanki vucudunu ben taşıyorum mk :D

1|0
    0|0
  • Bu kisiden kisiyedegisir eski kiz arkadasim demisti direk birde utanacak durum yok bunda her kadinda olan bisey

1|0
    0|0
  • kesinlikle söylenmeli ve hiç doğal olarah yaşanan bu durum neden günah olsun.

1|0
    0|0
  • bence bilmese daha iyi bu da özelinize kalsın

2|0
    0|0
  • Degil galiba aklini oraya cektirmek istememistir

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Utanilcak bisey degil belki doganin kanunu bu ama bizim orf adetimiz de yok boyle bisy ayiptir bize gore...
    Hastayim de baska bisey desin

1|0
    0|0
  • hayır tabikide utanılacak birşey değil. zamanında kız arkadaşımda utanırdı ben biraz yırtık olduğum için :D biraz yürürdük hemen bacaklarım ağrıyor derdi hmm adetsin dimi derdim doğru çıkardı yani :D

1|0
    0|0
  • Hayır bir gram utanılacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Hehehe bazıları söylerken şekilden şekile giriyor ne gerek varsa

1|0
    0|0
  • Gayet doğal bir şey utanmaya gerek yok.

2|0
    0|0
  • Ayıp değil utanmayin

1|0
    0|0
  • Degil bence sorun olcagini düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • yooo gayet açık açık söyleyebilirsin bunu

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Niye ayıp olsun? Bilinmedik bişi değil ki. Utanmayıp söylüyosan eğer sıkıntı yoktur

1|0
    0|0
  • söyle neden olsun

0|0
    0|0
  • Yoo, utanilacak bisey yk.

0|0
    0|0
  • regl utanılacak bişe değil
    ekmek için regl olduğunu söylersen bu utanılacak bişe

0|0
    0|0
  • kişiye bağlı

0|0
    0|0
  • özel bisey utanabilir sen gibi arsız değilse..

1|0
    0|0
  • Ana vatan kan aglıyor yazsın :D

1|0
    0|0
  • bence ayıp değil.

1|0
    0|0
  • Bu dogal bisey.. neden ki

1|0
    0|0
  • Uyana bilir ama ben sevgilimin söylemesini isterdim ona daha saygılı be dikkatli davranırdım o gün

1|0
    0|0
  • Ne ayıbı ilgilenip öpüyorum pedini bile ben değiştiriyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 25

• Bence son derece normal bir olay fakat utanmamız gereken bir şeymiş öğrettikleri için çekinebiliyor insanlar. Ben direkt söylerim fakat karşıdaki erkek kişisi de söylenmesinden rahatsız olabiliyor bazen.

3|0
    0|0
  • Televizyonda ped reklamları dönüp duruyor. Şimdi herkes her şeyi biliyor yani. Neden ayıp olsun ki? Ortada utanılacak bir şey yok.
    Benim erkek arkadaşım ne zamanlar regl olduğumu bile biliyor artık :D

1|0
    0|0
  • Hayır değil. Regliyim diye bağırmak gereksiz fakat yeri geldiğinde söylenmeli.

4|1
    0|0
  • Ben söylerim zaten söylemesem bile anlar normal zamanlarda yavru kedi gibi olan ben regl zamanları yavrusunu erkek kedilerken korumaya çalışan yeni doğum yapmış dişi kediye dönüyorum.

1|2
    0|0
  • Söylemeye gerek yok ki
    Sebep ne yani

1|2
    0|0
  • 😂😁 bunu söylemeye utanan kişi zaten reglinn engel olacağı biseyde yapmayacaktr demek değilmi biraz sacma olmuş

1|0
    0|0
  • Sanırım benim söylememe gerek kalmıyor. demekki çok gergin olup ona sarıyosam :) anlıyor zaten:) ama tabi söylemem gerekiyorsa söylerim.

1|0
    0|0
  • Bence utanılması gereken bir şey değil ama her yerde konuşulması gereken bir şey de değil (sevgili bakımından söylemedim 😊)

1|0
    0|0
  • değil canım malum dönemdeyim yassaydı yeterli anlar buna gelene kadar ne utanılacak seyler var ilk onlara dıkkat etmelı...

1|0
    0|0
  • değil tabiki

1|0
    0|0
  • hayır değil doğal bir olay çünkü

1|0
    0|0
  • Hayır değil tabiki sonuçta sağlıkla ilgili bir durum

1|0
    0|0
  • hayır değildir sağlık ile ilgili bir durum zaten

1|0
    0|0
  • Gayet normal bişey.

1|0
    0|0
  • Niye utaniyim gelirken cikolata falan getiriyor skhskshs

1|0
    0|0
  • hayr degil bunu niye bukadar anormallestirirler anlamam...

1|0
    0|0
  • Kisinin yapısına göre değişir bu. Tutucu ve utangaçsa söylemeye çekinebilir. Ama rahat ve mantıklıysa rahatça söyleyebilir bence.

0|0
    0|0
  • Sevgilisiyle ne kadar yakın olduğuna bağlı. Şahsen ben söylemeyi sevmiyorum herşeyimizi bilmelerine gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sadece babama abime söylemek den utanirim

0|0
    0|0
  • Evet kızın kuşu kan ağlıyor sence de utanmasın mı?

0|0
    0|0
  • Edepliymiş arkadaşın. Utanılacak bir şey değil ama edep işte :)

0|0
    0|0
  • Bence söylenmez sevgili yani

0|1
    0|0
  • Regli olmak utanılacak bir şey degil bu kadınların doğası erkekler en mahrem konularını ortalıkta konuşurken ayıp olmuyor ama

1|1
    0|0
  • Tabiki utanılacak birsey

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...