Aranızda yüzde yüz heteroseksüel olan bir kız var mı?

Dikkatimi çeken bir şey çoğu kız kendi cinsine azda olsa ilgi duyuyor. Lezbiyen p*rnoları izlemekten zevk alıyor. Merak ettiğim kendi cinsine duygusal, cinsel en ufak bir ilgi duymayan, tamamen erkeklere ilgi duyan, lezbiyen p*rnosu izlemekten zevk almayan, yüzde 100 heteroseksüel bir kız var mı aranızda? : )

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• ben lexzbiyen videoları izlerken neredeyse kusacak gibi oluyorum çok iğrenç bence.

1|2
    2|1
    • Tamam beğenmiyor olabilirsin. Ama iğrenç deyip aşağılamakta doğru değil bence.

• aşşağılamak değil bu sedece benim kendi öznel görüşüm. kimseyi aşşağıladığım yok.

• %99.9 lezim

1|0
    0|0
  • Sanırım ben ! Lezbiyen p*rnodan iğreniyorum. Hatta 2 kadın 1 adam tarzı p*rnoları da sevmiyorum orada da mutlaka 2 kadın arasında cinsel bir şey oluyor.

0|0
    1|0
  • Lezbiyen değilim ama gayim olur mu? :)

0|0
    1|0
  • O ben olmadığım kesin :) Yani tamam heteroseksüelim ama mesela denemek için bir kadınla yatabilirim ya da lezbiyen p*rnosunu seviyorum.

0|1
    0|1
  • Ben heteroseksuelim

0|1
    0|0
    • Neden gizli kullanıcı olarak yorum yazdın anlayamadım : )

• Istersen cikarim ama gizli yaptim iste neden yokk

• ya napalım ama neden böyleyiz bilmiyorum

acaba erkeklerde öylemi?

0|0
    0|0
  • o ne be kendi cinsine ilgi ne ya dha hiç o tür video izlemedm izlememde düşünmsi bile iğrenç mide bulndrcı

0|1
    1|1
    • ne tür videolar izlersn?

• Genetik, doğum öncesi maruz kalınan hormonlar, çevre hepsi cinsel yönelimin oluşmasına rol oynadığı düşünülüyor. İnsanın kendi bilinçli tercih ettiği birşey değil. O yüzden hoşlanmasanız bile iğrenç diyerek aşağılamamalısınız. Obez bir insana iğrençsiniz demeye benziyor. Böyle düşünün.

Erkekler Ne Diyor 3

• vardır elbette yahu...:D

0|0
    0|0
  • İçlerinde lezbiyenlik vardır

0|0
    0|0
  • sen heteroseksüelin sözlük anlamını iyi bildiğine eminmisin genç? soruna bakılırsa pek bilmiyorsun galiba..

0|0
    2|1
    • Sadece karşı cinse ilgi duyan demektir heteroseksüel.

• Evet kızların çoğunluğu heteroseksüeldir. Ama azımsanamayacak bir kısmı heteroseksüel bile olsa lezbiyen videoları izlerken tahrik olur. Ama gerçek hayatta sadece erkeklere ilgi duyar.

• hmm o zaman sen burdaki çoğu kadının heteroseksuel olmadığını daha önceden gözlemlemiş olduğundan sordun o zaman soruyu, yoksa söylediğin bu kapıya çıkıyorda:))

Yükleniyor...