Napmamiz gerekiyor? Soru detayda?

Arkadaslar kardesim 15 yasina girdi adet olmus fakat annemle bana soylemiyor utaniyor bir kere sordum gecistirdi felan bnde kendi pedimi koydum onun cekmecesine baktim 2 tanesini kullanmiş arkadasina sordurttum sen sor bir bana soyle onada soylememis ic camasirinda kan lekesi gordum ama sizce neden soylemiyor? O konular hakkinda hic konusmaz icinede kapanik psikolojik bisey mi ki?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• utancından sadece :D lise günlerim aklıma geldide.. denk geldiğim kızların yaşları ortalama 15 di ama hiçbirisinde utanma yoktu bana bile söyleyen oluyodu yok şugün adet oldum falan fistan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Utandığından söylemiyordur üstüne gitmeyin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen öyle o konular utanılır.. Ben bakir erkeğim kendi arkadaşlarımla konuşmaya çekiniyorum böyle konuları emin ol oda utanıyordur fazla sıkma ama yavaş yavaş ogret bende bilmiyorum gerçi birşey ama neyse

0|0
    0|0
  • Utanıyor belli ki nedeni mi var.

0|0
    0|0
  • Açık konuşma yoksa aile içerisinde Konuşmaz utanır tabiki.

0|0
    0|0
  • öğretin ona ders verin bilsin herşeyi al karşına konuş

0|0
    0|0
  • Kişisel tercih bence siz ona gerekli pedi tedarik edin gerisini zamana bırakın

0|0
    0|0
  • utanmıştır da konuşmayı denedin mi

0|0
    0|0
  • Acılması lazım kızın onuda anne yapması lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bir psikoloja götür utanması normal ama o kadar söylememesinin normal olduğunu sanmıyorum bizlerde o dçnemlerden geçtik utandıkta ama o kadar saklamadık

0|0
    0|0
  • Evet psikolojik bişey. Annenle alın kendisini karşınıza sakince konuşun. Açılamıyor demek ki kızcağız

0|0
    0|0
  • utanıyor normaldir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...