Vajina sıcaklıgı hissedilmemesi

arkadaşım yeni evlendi eşi vajinasına girince vajinasının içinde sıcaklık hissetmiyormuş ben bakire biriyim bende de böyle bir sorun oabılırmı sıcaklık alamayınca eşi ilişkiden uzaklaşmış doktora gitmiş ilişkiniz olgunlaşmamış demiş bu nedemk böyle durum herkste olabilirmi olursa ne yapmak gerekir

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• İnsan vücut sıcaklığı hastalık hali hariç 36 c dir. Yoğun damar yapısı olan ve ereksiyonda içine kan dolan penisin vücut sıcaklığı altında bir ısıya sahip olması mümkün değildir. Böyle saçma bir sözü tıp doktoru etmez.

0|1
    0|0
  • sobaya yeterince odun atamamış demek ki...

1|0
    0|0
  • Bu olayın fazla olacağını zannetmiyorum lakin çiftler uyumluysa olmaz uyumsuzsa herşey olabilir doğru adamı seçememiş ya da istiyerek ilişkiye girmiyor ondandır.

0|0
    0|0
  • aklıma bişey geldi kocasının prezervatifine sıcak su doldursun, vajinasına soksun 15 dakka beklettikten sonra ilişkiye girsin nasıl fikir ama

0|1
    0|0
  • enteresan bir durum, vajinası soğuk olanınıda ilk defa durydum, olgunlaşmamış ilişkiyide hiç duymamıştım, meyvemi bu

1|0
    0|0
  • ilişkiden önce ağzıyla hohlayarak ısıtsın

0|0
    0|0
  • Sıcaklık mı? Vajina içi de 36 derece değil mi. Tabii statik enerji yaratılıyor birleşme anında sürtünme ısıya sebep olabilir.

0|0
    0|0
  • yakın ateşleriiii...sorun kız arkadaşında değil erkekteeee

0|0
    0|0
  • hava sıcakken girsin vajinasına ? soğukken girmiştir:Pp

0|0
    0|0
  • Ön sevişmeyi uzun tutun biraz ısınır ve kayganlaşır

0|0
    0|0
  • ten uyumu. el ele tutuştuğunda bile anlarsın...

1|0
    0|0
  • aşk lazım aşk (:

0|0
    0|0
  • bi kere partnerimin öyle oldu benimde canım sıkıldı istemiyor herhalde dedim sexi yarıda bıraktım..

0|0
    0|0
  • ilişkiden önce sıcak su torbasıyla vajinayı ısıtın

0|0
    0|0
  • Bazıları çok soğuk evet ama sorun edilmemeli

0|0
    0|0
  • saçma vücut sıcaklığı olmadan kadın nasıl yaşıyo ?

0|0
    0|0
  • söylemesi bile tahrik

0|0
    0|0
  • Benim girdiklerimin hepsi sıcaktı.

Arkadaşının damına kan gitmiyordur; belki de adamınki hissizdir.. :)

0|0
    0|0
  • direk girerse soguk olabilir ön sevişme sart

1|0
    0|0
  • Arkadaşın zombi falan mı normalde zaten insanın vücut ısısı 37. buda hiç bir etkilenme şehvet olmasa bile sıcaktır..Ya arkadaşında Anemi vardır ya da eşinde biş problem vardır..

1|0
    0|0
  • O adamda işi bilmiyor ki balım

0|0
    0|0
  • sende böyle bir sorun olup olmadığını anlamam için hadi aşkım yanıma gel demelisin:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• vajina içi sıcaktır , bence onların aralarında ten uyumu yok birbirlerini arzulamıyorlardır

1|3
    0|0
  • bu biyololojik ve psikolojik bir sorun tatlım.Dr.luk yani destek alması gerekir.en iyi uzmanlara gitmeli.

0|0
    0|0
  • o neydi öyle ya :)

0|0
    0|0
  • illuminatinin oyunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...