Sizce ne yapmalıyım?

Benim doktora göre yumurtalık rezervim çok düşük 0.65 bana yumurtaliklarimı dondurmamin daha iyi olacağını söyledi çünkü şu an evlilik dusunuyo musun dedi yok dedim bana kalırsa dondurmanın tavsiye ederim dedi ama bu işlemde kızlık zarı gidiyo biz sana rapor vericez dedi şu işlemden önce kızlık zarı vardı diye... ama bilmiyorum bana inanirlar mi? Siz olsanız dondurur muydunuz maliyeti 7 bin 8 bin sanirim yıllık 200 veriyosun ve işlemde kızlık zarı gidiyo ama bende erken menopoz riski vaf işte o riski göze alıyo musun diyo zaten tek yumurtalık var rezervim düşük sizce ne yapayım bilmiyorum yaa 1 sene daha mı beklesem biseu olur mu ya da ilerde eşim bana inanır mi içinde kuşku kalır mı?

• Dondur yumurtaligi
    60% (24)50% (18)55% (42)Oy Ver
  • Hayır dondurma bekle
    40% (16)50% (18)45% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Erkeklerden 7 si de dondurma demiş neden ki
Yaaa ne diyosunjz

0|1
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• valla bence artık evlenmeyi düşün ya. düşünmüyorsan da kızlık zarının çokta önemli olduğunu düşünmüyorum. Bence yaptırma sanşın var ise bir dene tabi şu da var. Başka doktorları da denemelisin, bazı doktor a derken başkası b diyebiliyor. Alternatifleri değerlendirmelisin.

0|0
    0|0
    • Bu gittiğimiz doçent özel muayananesine gittik zaten

• Eger güveniyosan sorun yok ayrica imkanin varsa yaptir kizlik sorun degil tabi bu bana gore

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu durumda kızlık zarın düşünmen gereken en son şey bence.. annelik duygunu tadabilmen için çocuğun olabilmesi için ne gerekiyorsa yap derim..

0|0
    0|0
    • Ama onun için bir erkek gerek değil mi kimse evlenmezse çocuğum yine olmaz :D

• ohooo evlenen çok olur merak etme yeterki şey olsun güzellik :D

• BENCE HEMEN KOCA BUL EVLEN

0|0
    0|0
    • Nerden bulacam yaa ben hayatımda hiç çık a teklifi bile almadım attı bende seciciym nerden bulucam arti universte 1. sinfitayiz daha okulun bitmesine 3 sne var

• Anladim ozelden rahat konusurduk gelir misin ozele

• Kacirdik kizi :)

• Yas kac

0|0
    0|0
    • 20...

• Peki uzatmiycam sen bilirsin allah şifa versin

• Amin ınsallah olacağı varda zaten olur...

• Tıp ne diyorsa doğrusu odur

0|0
    0|0
  • dondurabiliyorsan dondur bence lazım olacak ilerde. şimdi boş yere telef oluyo. mundar olmasın bari

0|0
    0|0
  • 🍦yapma

0|0
    0|0
    • Niye

• Ama diyosun kuşku kalır bilmuyorum yaa :/ Hayır evlenicek biri olsa hayatımda sorucam ona a o da yok arakdas zaten sevgili bulamıyorum sevgilim olmuyo ven biraz zor evlenir im sanirim

• Yani zeliskili bir durum...

• tercih senin. ilerisini düşün

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Tamam da zarım olmazsa kim benle evlenir ki büyük ihtimal bunu evlenmeden önce söylerim herkes benden vazgeçer bebis de yalan olur :P

• her evlenenin zarı sağlam sanki dimi konuşturma beni :)
      sen bilirsin cancazım :)

• Bana kalırsa inanmaz yani dondurma.

0|0
    0|0
    • İnanmaz mi doktor raporu olacak

• Benim ameliyat dosyalarınm da kafamdan uydurmuyorum

• Benim ameliyat dosyalarım da var kafamdan uydurmuyorum onları da gösteririm

• Sana bunun için inanmayanın cehenneme kadsr yolu var

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum yaa :/ zaten rapor olacakmış da yinede bişeyler tasraliyorum diye dusunmez demi:/

• Sen bir gizliden çıksana bir :D tanıdık gibisin

• Ben burda kızlarla pek konuşmuyorum ya sanmam tanıştığımızı o yüzden hem fazla seçici olmak iyi değildir :D

• kaç yaşındasın evliliğe ne kadar var

0|0
    0|0
    • 20 bello degil ki daha universte okuyorum 1. sinifim

• Ya sağlığımız ilgili problem yok çok şükür problem çocuğum olmayabilir dondurmazsam erken menopoza girebiliem

• ilerde çocuğunun olmaması sağlık problemi işte bende onu diyorum :)

• Dondurma bekle bence

0|0
    0|0
    • İyi de menopoz riskin var etkek menopoz o zmn yapılacak hiçbişey kalmaz dedi çocuğun olmaz bize 30 35 yaşında insna geliyo ama bişey yapamıyoruz menopoza girmis biz sana zaten rapor vericez diyo yazıcak mis işlemden önce kızlık zarı vardı felan diye beklesem ne olacağı belli değil doktor da dondurmanın iyi olacağını söyledi evlenir sin dedi sonra eşinin spermin ile seninki birleştirilir çocuğun olur dedi benim tek yumrtaligim var iki de değil ve ksit var onda da

• Hayır işte bu konuda pek iyi değilim sevgilim daja önce hiç olmazdı teklif de almiyorum

• tamam sakin olurmusun dertli ve sıkıntılısın konuşmak istersen konuşabiliriz

Kızlar Ne Diyor 8

• Kızlık zarını düşündüğüne inanamıyorum. Çocuk sahibi olamayacaksın ileride. Yumurtalarını muhafaza edecekler. Sen ne zaman çocuk yapmaya karar verirsen tüp bebek yoluyla hamile kalabileceksin. İleride çocuk sahibi olmayı istiyorsan yaptırmalısın. Paraya kıyacaksın artık..

2|0
    0|0
    • Paraya kiyariz da :/ bana inanır mi sence ilerde kişi ben zaten sevgili bulamıyorum evlenicek miyim acaba onu da düşünüyorum bilmiyorum yaa :/ sanırım donrurucam

• Evlenmesen bile sperm bankasından hamile kalırsın. Sana inansın inanmasın çok da umursamamalısın. Sana güvenmeyenle zaten hayatını birleştirmemelisin. Sana güvenmesini bırak, kızlık zarını evliliğin merkezine oturtmak isteyen biriyle zaten beraber olmamalısın. Sen bir kızlık zarından çok daha fazlasısın. Kimsenin seni kızlık zarından dolayı yargılamasına ya da ödüllendirmesine izin vermemelisin. Yargılanacak ya da övülecek bir sebep değil bu.

• kızım inanıp inanmamak ne la tamam ilişkide bekaret önemlidir neden önemlidir. karşındakine değer verdiğini o anı onunla yaşadığını seçtiğin için önemlidir. ama yani sağlık bu bu sefer de yarım kadın diyecekler sana bazı beyin lamcıkları o yüzden sağlığın neyi gerektiriyorsa yap. benzeri bir durum adet kanında da var bazen kızlık zarı deliksiz olup adet kanının çıkmasını engeller bir kısmının alınması gerekir ya da ufak delikler açılması gerekir kızlar yanaşmıyor buna bu sağlık. sağlıktan önemlisi olamaz.

0|0
    0|0
  • Yahu şu durumda da bana inanırlar mı diye düşünüyorsun. İnanmayan veya seni sırf bu yüzden yargılayan mahluk s*ktirsin gitsin zaten.

0|1
    0|0
  • Sagligin icin hangisi daha iyi olacaksa onu sec, sagligindan once kizlik zarina onem verecek biriyle evlenmesende olur.

0|0
    0|0
  • Eğer bunu yapmazsan ileride çocuğun olmayacak ve sen zarı mı düşünüyorsun ciddi ciddi? Pes yani.

0|0
    0|0
  • Neyi bekleyeceksin ki? Senden önemli mi küçücük bir deri parçası? Evleneceğin kişi seni mi sevecek yoksa onu mu?

0|0
    0|0
  • bu rezerve düşüklüğünde bir tanıdığımızın çocuğu olmuyor birrtürlü hiç bir şekilde ve sonuç hüsran. Zar nedir ki? dondur gitsin. Sağlıktan hiçbirşey önemli olamaz.

0|0
    0|0
    • Öyle mi :((

• Sen hayatını ve sağlığını bu siteye göre yönlendiriyorsan veya başkaların dediğine göre boşver çocuk sahibi olmasan da olur :)

• Hayirlisi uaa

• Ay sakin dondurma evlendikten sonra dondur

0|0
    0|0
    • Ama menopoza girme riski var :/ ne zman evlenicem belli değil ne zman gireceğim de ama değerim dusuk baya erken girebilirim o zmn yapılacak hiçbişey kalmaz siyo

• Allah sifa verdin bacim bu testler nasi yapiliyo hepimizin boyle riskleri var sevgilin filan olsaydi durumu anlatip yaptirabirdin ama inanmayabilir ilerde evlenecegin kişi evlendikten hemen sonra cocuk yapmazsin zaten ben az daha bekle evlenince dondur derim ya da hemen evlenmeue bak ahahahs

Yükleniyor...