Kızlar size seks teklif edilse tepkiniz ne olur?

birçok avrupa ülkesinde sokakta kızlara seks teklif ederseniz. kibarca ya red edilirsiniz ya da sizi beğenirse teklifinizi kabul eder. bizim ülkemizde kızlar size aynı şekilde teklif edilirse sizin tepkiniz ne olurdu

Güncellemeler:
bazı arkadaşların okuma yeteneği mi yok ya da okuduğunu anlama yeteneği yok soruda da belirtiğim gibi. avrupa da böyle yapılır demiyorum böyle yaparsan nazikçe ya red ya da evet alırsınız bizde aynı şekilde yapın da demiyorum yapılırsa nasıl bir tepkiniz olur diyroum.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kıza öyle bir teklif yapsak vurur herhalde beni cinayet olur bizim ülkemiz kızları kaldıramaz öyle şeyleri

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Saçma bir teklif.
    Yol geçen hani muamelesi yapılmış resmen.
    Doğru bulmuyorum.
    Seks dediğin olayda sevmek kadar önemli bir şey. Ama öyle yolda gördüğün biriyle düşüp kalkalim değil.

0|1
    0|0
  • Türk olmamama rağmen cevaplayayım. Tipine bakar sonra reddederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kadın özel olmali herkesin teklıf ettigi degil tek bir kişinin özeli tabi sadece kadın degil erkekte öyle olay bana göre baştan yanlıs dini bakımdan degil bu kendi kişiligim.

0|0
    0|0
    • Evet haklısın müslüman ülke ama burda o kadar iğrenç şeyler oluyor ki hiçbir Avrupa ülkesinde olmayan

• Pardon kardeş sana yazmadım yanlış oldu

• g*tkeri kalkar tecavüz ediliyorum diye bagirir

0|1
    0|0
  • Soran kişi sorduğuna pişman olur bizim kızlar hemen götu kalkar

0|1
    0|0
  • Teklifi bitirmeden soyunurlar 😂😂

0|0
    0|0
  • Olum bura müslüman ülke burda öyle şeyler hoş karşılanmaz ama yurt dışı tabi normal :D

0|0
    0|0
  • Kafana çantayı zıbaaannn diye yersin😂😂😂

0|0
    0|0
  • Aldigim tepkileri buraya yazardim ama ban yerim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Neyin peşindesin sen? Avrupa dediğin illet gavurlaşmış hayassızlaşmış namusuzlaşmış bir kıta ve sende türkiyedeki insanların onlara benzemesini mi istiyorsun? Allah bize o günleri göstermesin göstereceği gün canımızı alsın !!! Tövbe yarabbim tövbe...

0|0
    0|0
    • sen neyin peşindesin bizim ülkemizde avrupadakinden daha beter senin haberin yok gizli yapılanların hadi hesabı yok. sorunun bununla ne alakası var onuda anlamış değilim. gavurlamış dediğin avrupa bizden çok daha insancıl bu arada.

Yükleniyor...