Neden 1-2 aydan beri ereksiyon oluyorum?

Normalde orta okul dönemlerinde olurdum şimdi yıllar geçti 20 ye daha yeni girdim. Peki yıllar sonra niye?

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bilmem

0|0
    0|0
    • Sende ha! Bari bilen birini bulda yardım etsin :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendini bașka bir șey mi sanıyorsun insansın tabiki de olucak

0|1
    0|0
    • Ama abim bak bende bu hani ergenken devamlı aklım karşıda kizdaydi , şimdi kafayı işe güce verince zaman olmuyor çokta aramiyorum , bilerek kızlarla bile cikmiyorum, bu zaman kadar bir şey olmadı da son 1-2 ayda niye oluyor , ve beni işimde rahatsız ediyor

• Sen hic mast yapmiyor musun peki yapiyorsunda ne sürede sıklikla yapiyorsun ay mi hafta mi yapiyorsun bir de 20 yasindayim diyorsun bu normal bir sey yani birisi sana yardimci olmus bak onun dediklerini yap hafta 1 2 kere yap düzelirsin olmadi doktora gidersin doktora gitmekten cekinme sakin saglik önemlidir

• Teşekkürler :)/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Eskilerden çok kötü uyuyan bir düşmanı uyandırmışın anlaşılan. Bol şans.

0|0
    0|0
  • Yeme alışkanlığı mı değişti?

0|0
    0|0
    • Canım abim valla sinir etti beni düşünüyorum düşünüyorum yok. Farklı hiç birşey ne başıma geldi nede farklı yaşam tarzı degistirdim

• Ama doktor deme bana , yok bide millete maskara olamam , hani bende evlilik için hazırlanıyorum :)

• Yok yok, sakın ola düşünme öyle. Git görün yahu ne olacak, kimse duymaz bile

Yükleniyor...