Sevdiğim kız cinselik yaşamadıgım için eskı sevgılısıne döndü

sevdiğim kız cinselik yaşamadıgım için eskı segılısıne döndü.çünkü ben onu eldegmemiş birisi olarak bılıyordum.halbukı benden oncekı sevgılısı bekaretını almıs ama ben bunları ogrenıncede cınsellık dusunmedım ve benı bırakıp o cocuga gıtdi.halan onun sevıyorum.ogrendıgım kadarı ıle bana haksızlık yapmamak ıcın o cocuga gıtmıs sızce mantıklımı bu gercekden oda benı sevse bunları onemsermi idi.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı Durumu bende yaşamadım ben onun için ailemden vazgeçtim nerdeyse ve o yanımda çırılçıplak oldu ben sadece onun gözlerinn iiçine baktım ve dokunmadım cunku gerçekten sevıyordum ve yiner her zamanki gibi seven kaybettiği gbi biz de kaybettik aradan 1 sene geçti arasıra görüyorum kalbim de ona karşı bir hareket bile yok zamanla unuttursun ınsallah

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O seni sevseydi gitmezdi. Çok üzüldüm yazık umarım yakın zamanda unutursun.

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana dokunmadığın için.sana haksızlıkla ilgisi olacağını sanmıyorumki,oladabilir.seni sevse niye gitsin?senin bunları bildiğini biliyorsa sen soğukluk hissettirmişsen de gitmiş olabilir?

0|1
    0|0
    • kıza da helal olsun...kız seni seviyor...ama kendini sana yakıştıramıyor...bakire olmadığı için...kızın cinsellik yaşaması yanlış bunu savunmuyorum..

• yakalandım:)) sana katılıyorum.kendini yakıştıramıyor eğer kız,soran arkadaşın,bekaretinin bozulduğunu bildiğini,biliyorsa...

• Senin gibi düşünen insanı zor bulur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O KIZ tam bir kaşar mış kendini s.ktiricek bir yer arıyomuş sevecek değil boşver takma unut gitsin kardeşim...

0|0
    0|0
  • Ehh senin için kötü diğer çocuk için iyi bir haber o zaman bu. Halen var mı senin gibiler be dostum. Çok geçmiş olsun ama artık dönsede olmaz bu ilişkiden bir cacık bilgine.

0|0
    0|0
  • bırak gitsin kaşardır kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...