Kadın ruhlu erkeklere bakış açınız ?

Kadınsal tavırlar sergileyen erkekler kızların ilgisini çekiyor mesela benim bir arkadaşım var acayip anaç davranır korur gözetir öğütler verir trip yapar küser,ağlar,kıskanır,çemkirir,haykırır aşkını korkusuzca,gururludur kalbi kırıldığında hüzünlenir duygusal ve kırılgandır enseye şaplak popoya pomdik gibi hareketler yapamayız mesela hemen darılır incilir narin bir çiçek gibi dokunmaya korkuyorum artık ama kızlar onun bu huyunu çok seviyor aşırı derecede beğeniyorlar nazik bir delüğğğanlı gibi mi görünüyor ben anlamadım bildiğimiz kadın yani bu kadına benziyor kadınsal hareketler kadınvari,kadınizm kadın işte ya yumoş bildiğimiz lolipop yani gizli gay midir nedir anlamadımki..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• özür dilerim ama bişi anlamadım :((

1|0
    0|1
  • Öğüt vermeseydi iyiydi

0|0
    0|0
  • öyle erkeklerle sadece arkadaş olurum ama sevgili olmak için daha erkeksi olanı tercih ederim :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• insan arkadasım dediği adamı burda anlatıp küçümsercesine nasıl cekemdiğini anlatırmı ya harbi delikanlıymıs:)

en azından senden daha cok:)

1|0
    0|1
  • Öyle tanıdığım erkekler var.Cinsel tercihlerini etkilemiyor ama gerçekten kızlarınki gibi düşünce ve karakter yapısına sahipler.

0|0
    0|0
  • onlar salak öyle şey olur mu salaklar iştee bn erkegim gidip etek giyip dısarı çıkmak gibi

0|0
    0|0
  • yadırgamam ötekileştirmem onları,taklit yapmıyorlar oldugu gibiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...