Eşim gay olduğumu öğrendi

merhaba arkadaşlar eşim gay olduğumu bilmiyordu fakat bu son zamanlarda sosyal paylaşım sitelerinde ki paylaşımlarımı patlıcan soktuğum resimlerimi gördü daha doğrusu yakaladı ama durum normal sorun yok kabullendi şimdi ne yapmalıyım ama lütfen adam akıllı cevaplar verin ve özellikle kadınlar bu tür erkeklerden hoşlanan bayanlarda yazabilirler bana

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Patlıcan ve diğer manav malzemelerine sadece ilgin varsa, acilen mahalleye manav açmanı tavsiye ederim. Normal bir kadın bu durumu kabullenmez, görmezden gelmesi bile zor ama ancak yanlış gördüğü konusunda kendini ikna ediyordur. Kadının psikolojisini dağıtmışsın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gay or bisexual?

1|1
    0|0
  • basıma gelırse böyle birsey ayrılırdım ben. kabul edemem. kabullenemem yanı. tedavi olman lazım .. psikolojik yardım alırsan aşılmayacak bır sorun dııl

1|0
    0|1
    • eşcinsellik ya da biseksüellik bir hastalık değil ki tedavi olman lazım diyorsun

• ben soruyu direk okumadım . baslıktan soruya yanıt yazdım

• gay degilde bisexuel oluyorsun galiba. ama patlicani ne diye sokubda facede yayinlarsin ona anlam veremedim! bir tedavi görseniz ikinizde (esinde sende) galiba iyi olcak. esin belkide pek ciddiye almadi durumu sanirim yoksa ayrilirdi diye düsünüyorum

0|1
    0|0
    • eşcinsellik ya da biseksüellik bir hastalık değil ki tedavi olman lazım diyorsun

• patliycani sokup facede yayinlarsan hastaliktir iliski yasamasina kim nededi

• süpersin kumru işte bu keşke herkes senin gibi düşünse hastalık değil bu zevktir zevk yaşamasını bilene

• karpuz getir yiyeyiiim aç odanı gireeyim

0|1
    0|0
  • Bende superwomen

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Eşin var

Birlikteliğin var

Mutlu bir yuvan var

Seni tatmin eden bir partnerin var

- Tüm bunlar varken neden öyle birşey yaparsın anlam veremiyorum. Neden yayınlarsın o resimleri? Çokmu patlıcan yemek istiyorsun.? Bu tür fantazileri eşinden iste en azından ondan istediğini, onunla yaptığını bilmesi gerek. Senin şimdiki durumun çok ciddi bence. Psikolojik bir yardım almasın.

1|0
    0|0
  • ulan piyasa yapıp ıkı kız ekliycem diye g.te patlıcan bile soktun ha allah seni ne travesti yapsında mutlu ol hep :)

1|0
    0|1
    • Allahın salağı kız yapmak için gotune patlıcan sokacağını düşünen tek salak da sensin galiba bu tür insanların kızlarla işi ne salak bunu düşünse düşünse senin gibiler düşünür eee nede olsa profil resminden belli nasıl bir kafaya sahip olduğun

• ben ne oç ler gordum gayım diyip kızlara yavsayıp sonradan değilim diyen git gotune İstanbul sebze meyve halını sok bize ne

• yav gay olabilirsin tamamda patlıcan niye sokuyosun kardeşim..

0|0
    0|0
  • Top rağaam sen ne yaptın böyle :)

işin kötü...

2|1
    0|0
  • ya sen evli olmak için doğru insan değilsin, ya da eşin gerçekten şanssız arkadaşım..bunu eşinden saklamanda en başında paylaşmamanda senin büyük ayıbın olmuş, eşinin bunu haketmediğini düşünüyorum, seninde onu.. yol yakınken ayırın yollarınızı, sizin sonunuz yok gibi çünkü..

0|0
    0|0
  • mıdemı kaldırdın. insanlra bu kdarmı igrenç ya

0|0
    0|0
  • patlıcan mı :)))) nimetle ŞAKA olmaz :))

0|0
    0|0
  • Tedavi ol .Cinsel hayatınız düzgünse ve eşin bir sorun çıkartmıyorsa şanslısın.

0|0
    0|0

• psikolojik açıdan o düşüncelerden kurtulması lazım o açıdan tedavi olması lazım

• patlıcan fiyatları düşüşe geçti :D

1|0
    0|0
  • böle bişi beklemdiyse senden yazık olmus kadına

1|0
    0|0
  • sabah sabah bu ne iğrençlik yaaa

0|0
    0|0
    • sabah sabah neden geldin bu konuya başka soru mu kalmadı başlığından belli soru alla alla ya

• sen eşine strapon al oda mutlu olsun sende

hem patlıcanda tencereye girer başka yere değil:D

0|0
    0|0
  • Patlıcan nasıl gırer ya yumusak ıcerde kırılmazmı?

0|0
    0|0
    • şekerim seninkide esnesin nasıl girer gör biraz krem iş görmeye yeter

• Şekerim derken ?

Yükleniyor...