'Seven erkek sevdiğine dokunmaz öyle art niyetli düşünemez' Nasıl bir dünyada yaşıyorsunuz?

sorularda bunu görmekten gına geldi artık 'seven erkek sevdiğine dokunmaz öyle art niyetli düşünemez' dünyaya geliş sebebiniz cinsellik insanın doğasının temeli cinselliğe dayanıyor bundaki art niyet nedir?ha şimdi erkek bir kızla ilişkiye girince ona kötülük mü yapıyor?farkında mısınız bilmiyorum ama kızda en az sizin kadar zevk alıyor ve siz buna art niyetli yaklaşmak diyorsunuz.insan en çok sevdiğini arzulamalı ama siz buna öyle bakmamalı diyorsunuz nasıl bir dünyada yaşıyorsunuz kendinizle çelişiyorsunuz farkında mısınız?yarın bir gün sevdiğiniz bir kızla evlenmeyin dersiniz bir de öpmeye bile kıyamıyorum yazık kıza da valla.aşın biraz kendinizi artık.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Onu diyenler kadına muhabbet beslemiyorlar ondan kaynaklanıyor. Hayatı boyunca kadına kavramsal olarak bir canlı, aşk yapılacak, kendinden geçirilecek bir varlık olarak değilde bir beden olarak baktıkları için. Aşık olup tüm hayatları boyunca baktıkları o bedene muhabbet beslediklerinde bütün sistem çöküyor. Bu sefer o kız hakkında da öyle düşünürse kızın değerini düşüreceği yanılgısına giriyorlar.

Aynen katılıyorum. Kimse arzulamadığı, deli gibi istemediği birisinin yanında durmamalı. Çünkü hayat zaten yeterince zor. Bari eşimize karşı koyamaz olalım.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bence bu daha çok içinde yaşadığın kültürle ilgili bir durum. Bu söylediğin evrensel bir kural değil. Farklı toplumlarda sevdiğin kızı öpmek ve hatta onunla yatmak istemezsen kız onu sevmediğini ya da kendisinde veya erkekte bir problem olduğunu düşünür. Burada mesele cinsel ilişkinin kötülüğü değil, evlilik öncesi her türlü cinsel ilişkinin kötü veya pis olarak düşünülmesi. Cinsel ilişkiyi toplumun onayladığı şekilde yaparsan kimse bişey demez. Şimdi aileni, arkadaşlarını bir araya toplayıp "hey millet biz bu gece sevişeceğiz" diye bağırsan çok anormal olur ama evlenirken düğün yapıp davul zurnayla aslında bunu herkese duyuruyorsun. Hatta kimi yerlerde arkadaşları yatak odasına kadar erkeği tutup götürüyor hadi yap diye. Ailesi de kapıda bekliyor hadi ne zaman işi bitirip de kanlı çarşafı getirecek diye. Sonuçta burada sadece eylemin iyi veya kötü olması değil, toplumun nasıl ve ne şekilde onayladığı önemli. Çok karışık durum :)

0|0
    0|0
    • +1 Çok güzel anlatmışsın da en son cümlene katılamayacağım. Çünkü hiç de karışık bir durum değil aksine çok açık bir durum. Toplumsal ikiyüzlülüğün resmidir.

Sen "kral çıplak" diyorsun. aslında herkes de görüyor bunu ama ortaya çıkıp bunu dile getirecek yürek yok ya da niyet yok. Sonuçta zaten iki yüzlü olan kişiler bu sistemin böyle sürüp gitmesini isterler. Herkese karşı namus abisdesi kesilip gizli saklı her haltı yemek onların genlerine işlemiş

• karışıklık konusunda haklısın. o zaman düzelteyim; durum çok basit ama kafalar çok karışık :)

teşekkürler

• hocam öncelikle muhtemelen erkeksin. bu laflar kızları kandırma numarasıdır tanıyoruz birbirimizi. bir erkek şunu düşünmeli, şimdi sen kıza dokundun ettin vs cinsellikte yaşadın ve ayrıldınız. senin için bir problem yok devam edersin oh, peki ya kız? işte seven erkek o noktada kızıda düşünüo, ben gerçekten sevdiğim kıza dokunamadım bu manada. ya kıyablrmsn ona. üzülecek senden sonra gözünden yaş gelicek. insan sevdiği kızın ağlamasına dayanablrmi. hocam gerçekleri hepimiz biliyoruz böyle başlıklar açmaya bile gerek yok

1|3
    1|0
    • 10 numara cevap cuk oturmuş:) sanki evlendikten sonra kıyamam diyen var :) Dediğin gibi evlenmeden önce bişeyler yapsan sen gidip gerine gerine anlatıyosun sağda solda kızın belki psikolojisi bozuluyo ya beni terkederse diye. ya da 3 gün sonra ayrılıyosun kız ne yapacam nolcak diye kara kara düşünüyo.

• Madem seviyorsun ve değer veriyorsun , benden sonra diye birşey olur mu ? Alıcaksın nikahına ne pahasına olursa olsun .. Hani birde diyorsun ya erkeğiz birşey olmaz , bir tek zar mı aramızdaki fark ? Artık onuda diktirebiliyorlar haberin olsun. Seven insan dokunmak ister , onunla olmak ister.Bunda bir yanlış yok.bunu hissetmeden , kullanmak için yapan şerefsizdir.

• ben kızım erkek değilim ve güçlü durmasını biliyorum herkeste bilmeli kızlar bunlara boyun eğmese kimse yargılayamaz zaten herkes kendi ektiğini biçiyor kız biriyle birlikte olduktan sonra pişmanlık duyarsa ona kendini pişman hissettirirler tabi.

• Vefasız vurdumduymaz bir erkekse kötülük yapıyor olarak nitelendirilebilir.Ama sadık sözünün arkasında terketmeyen erkekse dediğin gibi insanın doğasıdır.

1|1
    0|0
  • Eğri oturup doğru konuşalım kıyamam, ölürüm gibi laflar çok yapmacık ve samimi tasvirler değil.

Arkadaş sevdin mi okşamaya, öpmeye, sevişmeye kıyacaksın o senindir, sen onunsun o kadar.

0|0
    0|0
  • kim diyosa halt ediyor valla sevginin aşkın doruk noktası cinselliktir kıyamamak ne demek oda istedikten sonra ohoooo

1|0
    0|1
  • heryerde Iphone5 ne zaman çıkcak muhabbetinin yapıldığı ülkede zaten insanların düşünerek hareket etmesini bekleyemezsin

1|1
    0|0
  • Türk erkeği genel yapısı;

Önüme geleni beceririm ama sevdiğime dokunmam.

Bence doğru olanı tam tersi. Ben sevdiğimle yaparım. Sevdiğinle sevişmenin verdiği hazzı başka hiçbirşeyde alamadım.

1|0
    0|1
  • bunun cevabını bakire olmadığını söyleyeceğin kocan verecek...

0|0
    0|0
    • kocam bana bakir olduğuunu söyleyebilecek mi

• hay ağzını öpiyim bacım ya ne güzel söyledin öyle

0|0
    0|0
    • sonra kızlar sevgilim beni öptü sevmiyor mu diye söyleniyor hayır bu insanlar başkalarınında başını yakıyor sinek küçüktür ama mide bulandırır ya hemcinslerimi de anlamıyorum.

• içlerinde cinsel istek var hemde çok fazla ama etrafa cici kız görünmek için namuslu olduğunu belli etmek için böyle saçma sapan kılığa giriyorlar erkek ve kadının cinsel ilişkiye girmesi yemek yemek kadar doğal bişeydir

• çok doğru açmışsın böyle soru soran olunca bu sorunun linkini atarım artık

0|0
    0|1
  • sorudan öte önerme gibi olmuş ama güzel olmuş,tebrikler..

0|0
    0|1
  • Cinsellik bir ihtiyaçtır

0|0
    0|1
    • öyle ama konu bu değil aslıda

• insan sevdiğiyle mikişmeyecekse ne diye seviyor neyin sevgisi bu:D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim hayattaki ilk erkeğim kocam. Ben evlenmeden asla olmaz. Sadece evlendiğim adama veririm diyenlerden değildim ama olaylar öyle denk geldi. Her neyse sonuçta kocam olacak adam beni altına yatırdı ve "seni seviyorum sana kıyamam " filan demedi. Bir güzel de kıydı. İyi de oldu.:))).

O ne biçim laf öyle yaa. sevdiğime kıyamam filan. Her gün kadına şiddeti haberlerde görmekten gına geldi. İş dayağa, asmaya kesmeye vurmaya gelince kadına kıyarlar da, sevişmeye gelince kıyamazlar. aman da aman

1|2
    0|2
    • aynen çünkü değerleri olan bir ülkeyiz ya dövmeye gelince tamam ama sevişmek öpüşmek olmaz

• simdi söyle diyelim ,evet yazdigin dogru ama örf ve adetlerimiz var bide din acisindanda normal bir durum degil yani bu erkek icinde kadin icinde gecerli zina oluyor ama hayat senin hayatin istedigin gibi yasarsin. her koyun kendi bacagindan asilir diyede bir söz vardir...

0|1
    0|0
    • ben uygun gördüğümü yaşarım toplumun uygun gördüğünü değil insanlar toplumla birlikte topluca bacaklarından asılacak gibi yaşıyorlar ve günah boyutu erkek içinde geçerli fakat onlara işlemiyor bizim bu bağnaz toplumumuzda

• bunu söyleyen sadece türk erkekleri olduğunu düşünüyorum :D

1|1
    0|0
    • tam ben dcektm bu muhtemelen erkektr

• ben öyle bişey demedim şu sevdiğime kıyamam diyen türk erkekleri dedim :/

• aslında bu ne kadar abazan olduklarının kanıtıdır.

Yükleniyor...