• Sor
  • Bence

Bakirelik nasıl anlaşılır ?

Arkadaşlar yakın bir arkadaşım yaza evleniyor fakat bakire değil ve nişanlısının haberi yok. Bunun doğru olmadığını ve anlatması gerektiğini söylesem de kaybetmekten korkuyor onu. Neyse anlaşılır mı anlaşılmaz mı diye düşünüp duruyoruz ama bir sonuca varamadık, kan haricinde anlamanın başka yolu varmı? yani yaparken anlarmı nişanlısı?

Güncellemeler:
şimdi nette araştırdık, ilk bozulmada kan gelmeyebilirmiş, anlamak için ancak jinekolog muanesinden geçmek gerekirmiş, öyle herkes açıp bu bozuk diyemezmiş, sadece doktor deneyimi bunu kesin olarak söyleyebilirmiş ve bazı zarlar çok esnek oluyormuş cinsel ilişki ile bile bozulmuyormuş. Bu arada bisiklet sürme, at binme gibi aktiviteler ile bile bozulabiliyormuş. Bu bir doktorun yazısı :) bilmeyenler öğrensin :)

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• saf değilse anlar. gerçek sevgiyse bırakmaz diye düşünüyorum. bencede anlatmaması yanlış olur ve kan haricinde anlamanın yolu yok.

• teşekkürler bilgi için, bende buna kızıyorum madem sonradan sorun olacak niye yapıyorsun yani.

• tamam öncedende sevdiği kişiyle beraber olmuş olabilir onada kızmamak gerekiyorda bunu şuan evlenmeyi düşündüğü kişiye çıkmaya başladıktan 1 ay sonra söylemeliydi çok yanlış yapmış. neyse rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 23

• Bakire veya değil neticede kan gelmedi ve doktora gittiler ondan sonra o evlilikten ne hayır gelirki güven sıfırın altında olmuş olur.bakireyse erkeğin bittiği andır bakire değilse kadın yalan söylediği için bittiği andır şeffaflıktan yanayım

• Hayatını paylaşacağı insana dürüst olması gerekir ,1. Nişanlısının tecrübesi ve bilgisi ile orantılı bir durum .2. Kan harici durumlarda anlayacak birisi ise kendisi de bakir değil demektir .

• p*rno ızlemıstır ^^

• senin de aklin fikrin p*rnoda

• Bahsettiğiniz filmlerde sanmıyorum ki , bakire kız ile bakire olmayan kızın farkı şudur diye bir anlatım olsun .

• Bence dürüst olsun ve söylesin.

• diktirsinnn

• eeeee böyle bir yalana mı baş vuracak?

• o çocuk kan gelmeyince ilk bakire mi değilmi diye doktora götürmezse ben birşey bilmiyorum

• önemli olan bunları bilmek değil iki yüzlü yalancı ve adice davranıyor olmak ben kadınımın bana açıkca söylemesini tercih ederdim. yapmış olmasından değil söylememiş olmasından öfkelenirdim. beni enayi aptal yerine koymasından iğrenirdim. bana baştan söylese onunla yine evlenirdim ama evlendikten sonra öğrenirsem hayatı ona zehir ederdim.

• Haklısın arkadaşım bende böyle düşünüyorum.

• iğrenç bir durum yalan üzerine kurulan bu evlilik kesinlikle yürümez hiç mert kız değilmiş yazık delikanlıya

• Doggy style pozisyonuna alınca herşey kabak gibi ortada olur.(sahte) gerdek gecesinde kesinlikle bu pozisyonu almamalı.

• arkadaşının sevgilisi bakireliğe önem veren biriyse ve arkadaşın bunu bile bile söylemiyorsa. çok büyük hata yapıyor. yalan atmamalı bence. çünkü yalanı ortaya çıkarsa sevgilisi bakireliğe önem veren biriyse sevgilisnin gözünde ' hem yalancı hem kaşar' durumuna düşebilir. bence doğruyu söylesin.not : evlenmeden bakireliğini kaybendenlere kaşar demiyorum. bakireliğe önem veren erkek gözüyle bakmamız için öyle yazdım. çünkü sizin de bildiğiniz gibi bakireliğe önem veren çoğu erkek evlenmeden bakireliğini kaybetmiş biri kızı kaşar olarak görür.

• en iyisi evlendikte sonra halt yiyeceklerse yesinler

• en iyisi yalan söylemesinler.

• kendi yediği yetmemiş gibi sevgilisine de hayatının en büyük kazığını yedirmiş olur.

• kan gelmezse koyar kapının önüne sevgi mevgi işlemez o saatten sonra

• eğer ilk olarak yalatırsa anlaşılabilir ışık altında..Çünkü vajinanın dudaklarını araladığınızda kızlık zarını görebilirsiniz..Biraz dikkat yeterli olur anlamak için

• ya dürüst olun adam boşuna beklemesin evlenene kadar size bişe olmasın diye bekliyoruz söyleyin de rahat rahat sevişelim :D

• Başlarım arkadaşına sahtekarlık yapmasın gerçekten seviyorsa dürüst olur terkederse nişanlısı da kabullenir.Nişanlısı terketçekse eğer ,demek ki o bedeli ödemesi gerekiyormuş.Bu arada bakirelik falan klişe muhabbetlerde değilim özgürlüklerden yanayım takip edenler bilir herkesin fikrine saygım var

• Ömür boyu o adamın yüzüne nasıl bakacak arkadaşın aklım ermedi nasıl bir midesizlik ?

• arkadaş hadi düşme çarpma neysede bile bilede bozdrupta evlenen vede söylemeyen hadiseler çok kötü bölde şeyleri duyunca hadi neye güvenip evlenecez insan evlenmekten korkuyor ya...

• Eğer evleneceği kişi gerçekten inancı gereği ya da doğru olduğuna inandığı için beklemiş olan bazı şeyleri ilk olarak eşiyle yaşamak isteyen eşinden de bunu bekleyen bir insansa onu üzmemek için endişelenmesi normal ancak bu durumda zaten böyle bir insandan bunu saklayacağı onu kandıracağı için kızın vicdanı rahat etmeyecektir.Ama eğer böyle biri değilse ve kendisinde olmayan şeyleri ondan bekliyorsa o zaman zaten kandırmaya değmez. En iyi yol her halukarda bilmesidir en azından alacağı tepkiye göre ya yollarını ayırır ya da içi rahat bir şekilde devam eder ama sıkıntılı bir süreci atlatmayıp üstünü kapattığı sürece içi hiç bir zaman rahat etmez.

• valla bizim biladeri "çocukken bisiklete binerken, koltuğu vaginaya çarptı ve biraz kan geldi" diye kandırdılar. Gerçektir şaka değil. ben hiç inanmadım ama abim inandı:)

• hadi ya çok seviyor herald :D

• böyle durumlar gerçekten olabiliyormuş.

• Seven inanır dostum. Abinizdeki gerçek sevgiyse ulvi bir insanmış. Tebrikler.

• Bence büyük bir sahtekarlık bu. Defalarca bu platformda tartışıldı ve kızların geneli erkeklerin bu bakış açısından dolayı söylemediğini bırakmadı. Buyrun işte uygulamaya gelince de elde var sıfır.Kesinlikle ama kesinlikle durumu evleneceği insana anlatmalı. Hayatında ki insan bunu bilerek o evliği yapmalı. Ha anlatınca ne olur bu o insanın bu duruma bakış açısına bağlı.

• anlasılıyo acıp bakarsa gorur kucucuk orada zar duruyo kapı gıbı bıldıgın

• benim gibi tecrubeli ise ve nasıl bakması gerektigini biliyorsa anlasılması cok kolay bakirelik tek bir seferde gider ve bir daha geri gelmez... diktirsende fayda etmez...

• nasıl anlıyorsunuz?

• Öncekileri Göster
    • pekii bakmanın dışında anlaşılır mı? yani belki ilişkiye girmeden bakmak gelmez aklına ilişki sırasında hisedilebilir mi bakire olmadığı?

• kan gelmesse anlayacaktır gelirse yutma ihtimali yuksek ama dikildikten 1 gun sonra sadece kan geliyo bildigim...

• ortada bir hata varsa hata hatadır, hatanın neresinden dönülürse kardır, hatasında ısrar eden ise cahildir, bu kadar cehalet ancak eğitim ile olur

Kızlar Ne Diyor 8

• bir evliliğe yalanla başlamak bence doğru değil

• kendisiyle bakire değil diye evlenmeyecek biriyle zaten asla evlenmesin bence..

• risk almak istemeyenlerin kahramanı yapay kızlık zarı :)

• henüz nisanliyken anlatsin evlendinde sorun olabilir. gercekten üzüldüm allah kolaylik versin arkadasina. Birde su var arkadasin madem onu cok seviyor kaybetmek istemiyor. Büyüklerimiz derlerki eger genc bakire bir kiz cok agir yük tasirsa bakireligi gidermis.. Bunu yasiyan cok kiz var.. bence nisanlisina böyle bir sey de söyliyebilir sonucta yuvasinin yikilmasina engel olmasi icin yalan söyleyebilir..

• eksilemeyin kardesim:(

• ne farkı kalır? bu hıc bıseyı duzeltmezki bu bır cozum yolu degıl

• Bisiklet sürmeyle alakalı başlığımda gene bir jinekoloğun yazısı var arada oku.

• anlatmalı bence yoksa yazık edecek kendısıne yalan soylemıs olacak ya nısanlısı gotururse doktora kabak gıbı çıkar hersey :(ne dıyeyım allah yardımcısı olsun..

• Amin canım :)

• manyak mısın yaa nasıl bir paranoya senin ki, niye doktora götürsün arkadaşım!

• bellı olmaz bu işler

• şekline göre değişir dışarıdan anlaşılması ama onun dışında adet dönemine denk getirebilse olur mu ki

• adet döneminde ufak idrar testi için olan tüplere kan ayırmayı düşünüyor, eşi yataktan kalkıncada yatağa dökecekmiş, gerçekten çok üzülüyorum haline, bu yüzden evlenmeden önce yapmaya karşıyım.

• Öncekileri Göster
    • adet dönemine denk getirmek için en kral taktikler
      salı sallanır
      cuma mübarek gün
      haha ne mantıklı düşünüyorsun

• benim açımdan bir problem yok ama sonuçta soru böyle cevabında böyle olması gerekir

• Her insan ilişkiye girebilir bu doğla bişey seviosa bırakmaz kızı hem o bakirmiymişki oda zamanında kızlarla yapmıştır kızları bozmuştur felan anlayış göstermesi gerekir bence erkekler ilişkiye girerken iyide kızlar girerken niye kötü oluyor ou anlamadım hiç :)

• kizlar ki sorun oluyor erkeklerde istedigi halti yiyor

• Öncekileri Göster
    • arkadan verme dahda beter

• tabi zorla güzellik olmaz kızda istemiş belliki sonucuna katlancak yapmadan önce düşünmesi lazımdı bence baştan söylemesi gerekliydi daha iyi olurdu :)

Yükleniyor...