Aranızda üroloji hekimi var mı acil?

varsa kendisiyle bir konu hakında konuşmak isiyorum

Güncellemeler:
şimdi sevgilimle anal yapmaya çılşıyoduk az bişey tek başı girebildi prezervatif vardı ama kaynalaştırıcı olmadaığı için boşalmama yakın prezervatif yırtıldı bende hemen sol kalçanın üstüne boşaldım acaba yırtılırken ilk çıkan spremlerden bir kaç damla g*t deliğine değmişmidir ordan akıp vajinaya kadar gidebilirmidir diye düşünüyorum biliyorum çok az bir ihtimal ama varmıdır böyle bişey

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Konu neydi

0|0
    0|0
    • bir hamile kalıp kalmama olayı hocam anlıyorsan detaylı bigli verebilirm

• şimdi sevgilimle anal yapmaya çılşıyoduk az bişey tek başı girebildi prezervatif vardı ama kaynalaştırıcı olmadaığı için boşalmama yakın prezervatif yırtıldı bende hemen sol kalçanın üstüne boşaldım acaba yırtılırken ilk çıkan spremlerden bir kaç damla g*t deliğine değmişmidir ordan akıp vajinaya kadar gidebilirmidir diye düşünüyorum biliyorum çok az bir ihtimal ama varmıdır böyle bişey

• Gt deliğinden vajinaya gitme şansı yok için rahat olsun ayrıca kayganlastirici al daha zevkli oluyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• yaw ne güldüm be.
    sorunun neresinden bakarsan bak saçma ulan üroloğa, hamile kalmışmıdır diye sormak ney lan.

1|0
    0|0
  • Varsa bana da lazim

0|0
    0|0
  • Üroloji doktoru değilim ama yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0
  • Bunların alayı kadın doğumcu 😁

0|0
    0|0
  • var, amcamın oğlu. sordum ve gotuyle guldu

0|0
    0|0
    • ne dedi ciddi bir olay benim için

• hocam lütfen ciddi öyle bir durum var mı korkuyorum

• yok kanka rahat ol. bence daha da deneme bu defa yırttın ya bır dahakıne yırtamazsan?

• Üroloji için sağ tarafı takip et 😄

http://i.hizliresim.com/AJLzmQ.jpg

1|2
    0|0
    • bende var diye sevinmiştim be

• Buradan çıkmaz bende hastanedeyim kontrol için geldim şansa denk geldi tabela😄

Yükleniyor...