Ya ben cinsellik duygularımı nasıl bastırıcam, özellikle kızlar?

20 yaşındayım ve bu sene üniye başlıycam. Konuya gelirsek bu yaşıma kadar hiç cinsellik deneyimim olmadı ve haliyle iç güdüsel olarak baya zorlanıyorum. Aslında 18-19 yaşlarımda yavaş yavaş zorlanmaya başladım. Mastürbasyon yapmayı ise hiç sevmem ve zevk almam. Zina da yapmak istemiyorum. Evlilğe daha 4-5 sene var, okul biticekte, ben bekliycemde... Ben bu cinsellik içgüdümü nasıl bastırıcam?

0|2
5|47

En İyi Kız Görüşü

• mast yapmadan olmz

0|1
    0|0
    • zaten unıverstede senı kandırcaklar bı bakmıssın vajınanı emdırıyorsun cıglık atıyorsun haksızmıyım @cılgınkızburda

Erkekler Ne Diyor 47

• Yapacak bir şey yok üniversite ortamında mutlaka hormonlar tavan yapar en iyisi azar azar masturbasyon yapmak

0|0
    0|0
  • kendini yormalısın spor yapabilirsin gün içinde yorulmaya bak ki aklına cinsellik gelmesin bide çok yemek yeme aç kal uzun aralıklarla miden boş olursa cinsel isteğin azalır oda işe yaramazsa dine yönelebilirsin

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Psikolog tedavisi, eğer olmuyorsa üniversitede derslerine kas. Günlük rutinin arttıkça cinselliğin geri plana düşer.

0|1
    0|0
    • sosyal biriyim ve bütün gün doluyum ama akşam yatağa girdim mi, istem dışı içgülerim uyanıyor, neyse, teşekkürederim.

• Kendini farklı alanlara kanalize edersen enerjini başka yönlerde harcarsan yalnız kalmamaya dikkat edersen daha azalacaktır daha doğrusu aklına daha az gelecektir.

0|0
    0|0
  • Zorno izleyerek anca

0|0
    0|0
  • bu senın elinde ya basa cıkamıyorsan gıt kendını becert zevk alırsın sonucta sucda degıl

0|0
    0|0
  • Bunu zir bastirirsin ayni dertten yakiniyiruz bu arada

0|0
    0|0
    • erkekler şanslı, orgazm oluyorlar. Bu yüzden daha rahat dayanırlar. Sanırsam ben hiç olmadım. Yani tam aynı değiliz.

• Eklersen detayli konusuruz ozel olarak

• kendine meşguliyet bul

0|0
    0|0
  • psikiyatriste git ilaç versin sana

0|0
    0|0
  • Ohooo biz erkekler 14-15 yaşında başlıyoruz. Şimdi başlamış, hiç değilse bu hormon salgılaman. Erkeklerin işi daha zor. Sorunu yanıtlayayım. Hormonlarını salgılamazsan, seksi bulduğun bir erkeğin üstüne atlarsın. Bu işin kaçarı yok yani...

0|0
    0|0
  • mast. yaparak bastırmalısın yoksa öbürtürlüsü zarar

0|0
    0|0
  • Allah'a sığın...

0|1
    0|0
  • Ünide kendinş kaybedersen yardımcı olan çok olur. Başka da bişey diyemem sana

0|0
    0|0
  • Mast yap p*rno izle 😉

0|0
    0|0
  • akrep burcu musun? (bilimsel deneydir)

0|0
    0|0
    • hayır, yengeç.

• allah allaah çorba oldu iyice. teşekkürler ankete katıldığınız için, başka bir ankette görüşmek dileğiyle, sağlıcakla kalın...

• Abdest al

0|0
    0|0
  • Genelde üniversite ilişki olur

0|0
    0|0
  • mast yap bol bol

0|0
    0|0
  • mastürbasyon da ne gibi bir sakınca görüyorsun? farklı teknikler dene

0|0
    0|0
  • Yaşa rahat rahat niye inatlaşıyorsun isteklerin ile

0|0
    0|0
    • elbette toplumdan değil, başkalarını umursamam ama en büyük yedi günahtan biriymiş, yani dinden dolayı.

• Anladım , ben inançlı değilim , engel görmüyorum

• bende görmesem, bende yapardım. Neyse teşekkürler

• Unide bol bol yaparsn dert etme

0|0
    0|0
  • Sorma gitsin. Çözümü yok

0|0
    0|0
  • Sevgili yapmamaya bak

0|0
    0|0
  • Sen üniversitede bu işi görürsün şeker

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • mastürbasyonla yetinmelisin

0|0
    0|0
  • Sürekli olarak nefsini kontrol edeceksin

0|0
    0|0
  • Mast dene
    Sosyal ol
    Kafani meşgul eden şeyler bul
    Zamanını dolu yasa
    Vs vs

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen unide yollu olursun kizim

0|2
    0|0
    • beyninde sorun mu var? Benimde bir insan olduğumu kabul edersen, cinsellik içgüdülerim, yemek ve su kadar doğal bir şey. Ayrıca cinsellik yaşsamda kimseyi alakadar etmez, bu bir tek zina günahı için yapmıyorum. Kimseye muhtaç değilim ve kimse bana hesap soramaz :)

• destek al

0|0
    0|0
  • gerçekten hedefleri olan biriysen ve bu hedeflerine bağlıysan böyle boş şeylerle uğraşmazsın görünen o ki ünv. verirsin sen

0|0
    0|0
    • verirsin? Ben malmıyımda veriyorum, insanım ve cinsel içgüdülerim var. Bu da nefes almak kadar doğal bir şey. Sen kendini başkasının malı olarak görebilirsin ama ben cinsellik yaşasamda kimse bana hesap soramaz. Çünkü ilerde kimseye muhtaç olmuycam.

• Allah razı olsun, sanada :)

• Kızlar böyle yapmayın herkes birbirine saygılı olsun lütfen

• Bende böyleydim, bir gün bir kız arkadaşım bu isteklerimi hiç ummadığım bir şekilde bastırdı 😊

0|3
    0|0
Yükleniyor...