Meme kanserin de 4. Evre de kimler ne biliyor?

Meme kanserinde 4. Evre de karacigerler bitmis kemiklere sicramis, karninda 1 aydir su var ve wc ye cikamiyo. Bu kisi benim kanim canim, kurtulmasi icin ne yapabiliriz. Şu an hastane de yatiyo cinsellik sorusu degil diye cevap yazmamazlik yapmayin?

1|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke sizinle daha önceden karşılaşsaydık daha fazla yardımım dokunurdu hatta çok yardımcı olabiliceğimi düşünüyorum fakat olsun yinede herşeyden önce bazı gerçekleri kabullenmek gerekir tabi dini yönüyse büyük kısmını kaplar bunun yanı sıra şu an son evrelerde oldugu için malesef hastaya uygulanan alternatif kemoterapi ilaçları başarısız oldu dolayısıyla işiniz çok şansa kaldı açık olmak gerekirse. Ama size tavsiyem FOUNDATION ONE diye bir Test var amerikada yapılıyor türkiyeye gelicekdi son durum nedir bilmiyorum bu test Direk DNA ya yapılıyor %14 olması lazımdı yanlış hatırlamıyorsam o ihtimalle bu testden başarı elde edilebiliyor ve direk DNA dizilimine göre bazı ilaçlar uygulanıyor yüksek ihtimalle başarılı olduğuna inanıyorum. 7-8bin dolar civarı test maliyeti + ilaçlar vs. böylede bir maliyeti var Tabi sağlık söz konusu olunca paranın hiç bir önemi yok ama yinede bilgin olsun bir araştır ve doktoruna sorun yardımcı olsun size bir görüşün. Allah şifa versin umarım iyileşir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Karaciğerin bitmesi malesef çok kötü muhtemelen böbreklerde iyi durumda değildir zor bir durum Allah şifa versin Allah yardımcınız olsun bu illet malesef bizede uğrayıp yıktı geçti

0|0
    0|0
  • En son ve en ciddi evre malesef iyileşme şansı düşük. Çok etkili tedaviler ve ilaçlar kullanmadığı müddetçe iyileşme çok zor. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Allaha dua edin eger kaderinde varsa yaşar yoksa ölür.
    Ölüm Rabbimizin bize bir hediyesidir
    akibetimiz iyi olsun işledigimiz amelimizle bu dünyadan göçecegiz

0|0
    0|0
  • Zor Allah yardımcısi olsun

0|0
    0|0
  • Akıl vermek gibi olmasın da adıyaman menzil köyüne bir götürün derim bir tmvbe aksın bakarsın şifası ordadır orda biyük Allah dostu var

0|0
    0|0
  • Lütfen ama lütfen doğal yollara başvurun. Kanseri atlatan tanıdıklarım var. Detay için mesaj atabilirsin. Bitkisel çözümlere inanmıyorsan görüşümü görmezden gelebilirsin

0|0
    0|0
  • Umarım sağlığınıza kavuşursunuz

0|0
    0|0
  • Dua edebiliriz ancak ALLAH şafi ismiyle tecceli buyursun. kemiklere sıçramış olması kötü karaciğer cerrahiden sonra kendini yeniler üzgünüm. bu soruyu cinsel yaşamda açmanızada anlam veremedim

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun çok zor işi.

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun galiba fazlaca ilerlemiş meme sea daimi doktor takibi şart belki bir ameliyat olabilir ama kesin bisey diyenem isiniz zor umarım şifa bulur

0|0
    0|0
  • lan superzeka :D burası tıp fakultesi mi burda doktor mu yetişiyo? bu kadar mı kafan çalışıyor, yanıbaşınızdaa doktor var ona sormayıp , bilgisi olmayan binlerce kişiye sormaya ne meraklısınız?
    Sağlık bu şakaya gelmez , sonucu ölüm olur

0|0
    0|0
  • Öncelikle çok geçmiş olsun. İnşallah sağlığına kavuşur hastanız. Ama sorunun cevabuna cinsel sağlık bölümünde belki daha iyi cevaplar bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • muhtemelen ölecek son günlerinde yanında olun. ölüm allahın emri aşırı da üzülmeyin hepimiz ölecez bir gün

0|0
    0|0
  • Rabbim acil şifalar versin. çok üzüldüm inanki. kız arkadaşınız sanırım.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun ama 4, evre sona gelmiş demektir, babamda kanserdi

0|0
    0|0
  • Is biraz zor gibi

0|0
    0|0
  • tüm vücuda yayılmaz inşallah annemin de öyle başladı vücuda yayıldı sonra kaybettik maalesef

0|0
    0|0
  • Bilgim yok geçmiş olsun Allah şifalar versin

0|0
    0|0
  • Zor bir durum Allah yardimciniz olsun dua edin. Yapacak bisey yok

0|0
    0|0
  • teşhiste geç mi kalındı

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun allah şifalar versin
    kanım canım derken kim

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim 1 evrede fakedilenleri bile zor kurtarıyolor ama allahtan umit kesilmez

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen de biliyorsun ki bu evrede dunya hayati adina kurtulmasi zor, ahireti kurtarmak icin dua etmek ve guzel seyler konusarak mutlu etmek gerek. Yalan dunyadan gercek dunyaya göç ediyor. 😔

0|1
    0|0
Yükleniyor...