HAMİLEMİYİİİİİM? NOLUURRRR CEVAP?

13 martta korumalı olarak ilişkiye girdim ancak sonrasında 3 kez adet gördüm lakin normalde çok yoğunken biraz daha azdı.. 4-5 gün civarı sürdü son günlerinde kahverengi lekeler oldu. ama normal gününde gördüm adet.
buna rağmen üstüne görme meselesinden dolayı iki haftada bir 5 kere gebelik testi yaptım , hassas olandan ve klasik olandan hepsi negatif çıktı. kan testimde bchg oranım 0.1 çıktı.
yanlız şöyle bir durum var; aşırı iştah artışı ve kilo almayışıma rağmen göbekte büyüme var. mide bulantılarım ve baş dönmelerim var.
yine de gebelik ihtimali var mı?
internette biraz araştırma yaptığımda bütün bunlara rağmen gebelik ihtimali olduğu yazan durumlar var.. sizce olabilir mi? kuruntu mu yapıyorum? aylardır yaşam kalitem oldukça düştü çünkü gebelik için erken olduğunu düşünüyorum...
( bu arada ultrasona girmeyi düşündüm ancak kadın doğum uzmanı bchg oranı gebelik göstermedği sürece ultrasona giremeyeceğimi söyledi..)

Güncellemeler:

0|1
1023

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• ablacım sen hangi gezegendensin söylede bilelim... martta girdiğin ilişkiyi şuanda hamileyim diye sorgulayan hatta üstünden 3 adet geçirdim diyen bu dünyadan olamaz sanırım..

birazcık okuyun tanıyın şu bedeninizi..

0|0
    0|0
  • en sağlamı git sağlık ocağına test yaptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Can'ım gebe olsan kan testinde kesin çıkardı sen kendine. Kuruntu yapıyorsun. Zaten üstüne görme dediğin gibi değil, bir kaç damla geliyor diye biliyorum ben. Bence değilsin hamile rahatla

0|0
    0|0
Yükleniyor...