HAMİLEMİYİİİİİM? NOLUURRRR CEVAP?

13 martta korumalı olarak ilişkiye girdim ancak sonrasında 3 kez adet gördüm lakin normalde çok yoğunken biraz daha azdı.. 4-5 gün civarı sürdü son günlerinde kahverengi lekeler oldu. ama normal gününde gördüm adet.
buna rağmen üstüne görme meselesinden dolayı iki haftada bir 5 kere gebelik testi yaptım , hassas olandan ve klasik olandan hepsi negatif çıktı. kan testimde bchg oranım 0.1 çıktı.
yanlız şöyle bir durum var; aşırı iştah artışı ve kilo almayışıma rağmen göbekte büyüme var. mide bulantılarım ve baş dönmelerim var.
yine de gebelik ihtimali var mı?
internette biraz araştırma yaptığımda bütün bunlara rağmen gebelik ihtimali olduğu yazan durumlar var.. sizce olabilir mi? kuruntu mu yapıyorum? aylardır yaşam kalitem oldukça düştü çünkü gebelik için erken olduğunu düşünüyorum...
( bu arada ultrasona girmeyi düşündüm ancak kadın doğum uzmanı bchg oranı gebelik göstermedği sürece ultrasona giremeyeceğimi söyledi..)

Güncellemeler:

0|1
1023

En İyi Erkek Görüşü

• bence sorunun psikolojik... marttan şimdiye 3 ay geçti ve ciddi bir şekilde belli olurdu artık...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ne bilelim biz ya

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Beta hgc kesin sonuç vermiş. Kafana takacağın birşey yok.

0|0
    0|0
  • ultrasonda bu kadar kısa zamanda bişey çıkmaz en sağlıklısı kan testi ondada negatif çıktığına göre evham yapıyosun göbeğininde büyüdüğü falan yok sana öyle geliyo tamamen psikolojik hem göbeğin büyüse kilonda artış olması lazım

0|0
    0|0
  • Kanda cıkmıyorsa gebe degilsin 3 ay olmuş korkma bu sekilde dusunur takarsan vücudun hamile gibi tepkiler verir

1|0
    0|0
  • ablacım sen hangi gezegendensin söylede bilelim... martta girdiğin ilişkiyi şuanda hamileyim diye sorgulayan hatta üstünden 3 adet geçirdim diyen bu dünyadan olamaz sanırım..

birazcık okuyun tanıyın şu bedeninizi..

0|0
    0|0
  • Bu korkuyla nasil girdin ki sen o iliskiye.. Her seferinde boyle olacaksa isin zor :D

0|1
    0|0
  • eminim hamilesin aynı durum ablam da oldu o da gebe çıktı. bilimsel açıklaması var bunun. vayy be bir ablamda oldu sanıyordum sen de de oldu. :)

0|0
    0|0
  • Hadi analı babalı büyütün

0|0
    0|0
  • hangi pozisyonda girdiniz onuda anlatsaydın insanın bazı tabuları oluyav ulu orta çiftleşmenizi yazıyorsunuz edep yav edep

0|0
    0|0
  • Allah cezanı versin diyecem bu ramazan ramazan ama neyse.. susuyorum.. müslüman değilsin herhalde.. yoksa bir müslüman yapmaz bunu

0|0
    0|0
    • alnımda müslüman mı yazıyo? diyelim müslüman değilim gayrimüslimim napıcaksın taşlıycakmısın? Kim verdi sana bu yetkiyi?
      diyelim ki müslümanım yine söylüyorum cehennem bekçisi misin cennet güvenliği mi? sen mi giriş çıkışları alıyosun? SANANE BURDA DİN Mİ TARTIŞIYORUZ BEYİNSİZ

• sen o beyinle bunları yapıyorsan he he.. ben beyinsiz olmayı tercih ederim

• Allah böyle imtihan ediyor iste anlaya bilene cennet anlamaya bilene cehennemi layık görüyor

0|0
    0|0
  • hayır değilsin.

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • Değilsin merak etme

0|0
    0|0
  • anne oluyorsun mutluluklar

0|0
    0|0
  • hamile dpğilsin korkma

0|0
    0|0
  • Yemin ediyorum ruh hastasısın.

0|0
    0|0
  • Koruma işe yaramamış anlaşılan anne oluyorsun tebrikler...

0|0
    0|0
  • okunur mu bu yazı görür görmez sadece şunu yazıyorm hayatını anlatma sadece soru sor kısa ve öz :)

0|0
    0|0
  • en sağlamı git sağlık ocağına test yaptır

0|0
    0|0
  • Evli misin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• psikolojik olarak mide bulantısı yaşadığını düşünüyorum.
    gebelik testleri negatif çıkmış, sorun yok

0|0
    0|0
  • Hayır o kadar çok takmışsın ki vücudun hamile moduna girmiş. Psikolojik yani kanda beta hcg seviyen hamile olmadığını gösteriyor zaten. Hamile olsan hafta hafta yükselir.

1|1
    0|0
  • Kanda gebelik çıkmadıysa hamile değilsindir rahat ol

0|0
    0|0
  • ya saçmalama 3 kez adet oldum diyosun bebek olsa bile dayanamaz 3 kere adet olmaya rahimde kalması imkansız şu an tıp bilimine kafa atıyosun kistlerin vardır ondan olabilir ya da hormonel. Pskolojikte olabilir tamamen.

0|0
    0|0
  • Can'ım gebe olsan kan testinde kesin çıkardı sen kendine. Kuruntu yapıyorsun. Zaten üstüne görme dediğin gibi değil, bir kaç damla geliyor diye biliyorum ben. Bence değilsin hamile rahatla

0|0
    0|0
  • ka tahlilinde birşey yoksa senin ki psikolojiktir.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Dis gebelik?

0|0
    0|0
  • inşallah hamilesindir

0|2
    0|0
Yükleniyor...