Erken boşalma sorunu için çözüm önerebilir misiniz?

Arkadaşlar cook ileri derecede erken boşalma sıkıntım var ve çok fazla cinsel güç. İlk boşalma 30 sn ye falan sadece 5 dk da yenileniyor um 2. Boşalma 50 sn ve tekrar 5 dk da tekrar kendime geliyorum 3. En fazla 1 dk civarı ya da belkiaçok az daha fazla :-( ne yapayım çözüm önerisi. Ama ciddiyim dalga geçmeyin lütfen

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Mastürbasyon fazla mı yapıyorsun ? çünkü çok fazla mastürbasyon yapmak

erken boşalmaya yol açıyormuş bence bir doktora git utanmana gerek yok.

Erkek doktor olsun ama :D kadın olursa derdini zor anlatırsın artık

doktor sana nasıl tedavi uygular bilemeyecem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• serotonin az olabilir beyninde. Onu artiracak ilaclar lazim olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu dediğin ilişki sırasında mı oluyor?

0|0
    0|0
    • Daha kötü ama malesef elle tatmin de. Demek ki ilişki olsa çamaşırları çıkarmadan olur herhalde

• Dur başla tekniğini uygulayarak boşlama refleksini kontrol etmeyi öğrenmeye çalış.

• Teşekkür ederim denicem

• Çok sık mb yaptığın için olabilir. Bak ne yap biliyon mu. Çekmeye başladığın zaman boşalacağını anladığın zaman bırak boşalma , o penisin insin sonra bir daha çek ama boşalma bunu her gün tekrarla. ama tabii gün sonunda mutlaka boşal. erken boşalmanı giderir

0|0
    0|0
  • Senin spermler Usain Bolt'a rakip mübarek, ama şaka bir yana buralarda dert yanma git bir ürologla görüş derim

0|1
    0|0
  • çok kısaymış gerçekten. çok acı yemekler yiyormusun? doktorlar acının sinir uçlarını aşırı uyardığını hasshaslaştırdığını söylüyorlar...

0|0
    0|0
  • çavuşu çok tokatlama düzelir ;)

0|0
    0|0
  • Elinle ön sevişme yapmalısın

0|0
    0|0
  • dostum 30 sn de boşalıyorsan geçiktirici alsan 5 dk ya çıkar sende :D bence sen başlar başlamaz hemen hızlıca abanıyorsun gibime geldi yavaş yavaş tempolu artır çekme işlemini yoksa 30 sn de hemen boşalıyorsun eee donunun kumaşına sürtüncede yolda yürüken boşalman lazım.

0|1
    0|0
    • Hızlı yapıyorum doğru0etkisi var mı. Geciktirici ismi verir misin ve ise yarıyor mu

• ya geçiktiriciyi boşver. bir çok insan masturbasyonu abanarak hızlı yapıyor, bu yanlış işte. eee haliyle erken geliyorsun. sen dediğimi yap yavaş yavaş tempoyu artırarak dene. b,rden yüklenme. faydasını görcen. vucudunu alıştırma geçiktiricilere. hatta boşalacağını anladığın an bırak biraz ara ver çekme 15 dk bekle gene yavaştan başla ve tempolu ilerle. bir nevi şeyini geç boşalmaya terbiye edicen.

• oha ya benim 2. den sonra bir 10 dk kalkmıyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...