Kasima gidermi? Yoksa dokdora mi gideyim?

Kizlar 22 yasindayim ve kadin dokdoruna hic gitmedim gitmek icin bir sebebkm yokdu ama simdi vajinada kasinma var ve cok kötü kasiniyorum ama dokdora gitmekden korkuyorum cünkü neler olcak neler yapiliyor hic bilmiOrum kasima nasim gider?

1|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik var mı hayatında bilemiyorum ama benim onerim temizliğini yap bol suyla yıka hicbirsey sürme kuru tut sade bebek pudrasi bir iki defa kullan eğer iki gun sonra geçmez ise doktora git korkma ve utanma doktor hergün bir sürü vajina görüyor rahat ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Git ya her gitmeden bakılacak birşey yok soruyor bazen ona göre yazıyor imzayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Malesef mantar var bekaret varsa sadece travazol krem ve sarı toz kullan değilsen vajinal tablet bir haftada geçer

0|0
    0|0
  • mantar olmuşsundur ama tahmini illaki doktora git korkma yemez seni yahu cinsel bir ilişki yaşadın mı

0|0
    0|0
  • mikrop kapmışsın gitmeden krtulamazsın

0|0
    0|0
  • Ne tür bir kaşınma aceba 😉

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Kızarıklık var mı

0|0
    0|0
  • Mantar

0|0
    0|0
  • mantar olmupturü

0|0
    0|0
  • Dermatoloğa (cildiye) git

0|0
    0|0
  • Cinsel yaşamın var mı

0|0
    0|0
    • Hayir

• Mantar o zaman ne kadar temiz olsanda olabiliyon doktora git ilaç versin kesintisiz kulanırsan geçer

Kızlar Ne Diyor 11

• Muhtemelen mantar falan olmuşsundur , jinekoloğa görünmekten korkmana gerek. Rutin bir doktor nasıl muayne ediyorsa öyle düşün.

0|0
    0|0
  • Git bir an önce mantar vesaire olabilir. Muayene zaten önce sözlü yapıyor, ihtiyaç duyduğu takdirde kendisi bakıyor. Zaten bakireyim dediğin zaman da ona göre muayene ediyor. Çekinmeni gerektiren bir şey yok yani.

0|0
    0|0
  • Bekarsan zaten sorar evli misin bekar msiin diye bekarim diyince muayne dahi etmez rahat ol sadece anlattirir ve ilacını yazar

0|0
    0|0
  • Korkulacak ne var. ayrica kadin doktoruna bir rahatsizligin yok diye gitmemen cok sacma. en azindan senede 2 kez kontrole gitmelisin yani net bisey bu

0|0
    0|0
  • Temiz tut KURU tut bol su iç

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal mantar vardır. Önce bir test yapıp, ona göre krem yazar.

0|0
    0|0
  • mantar olmuşssunn. kesinlkle doktora git iki hap veriyor. yoksa içe kadar kaşınır yara olur.

0|0
    0|0
  • Mantar olmuştr

0|0
    0|0
  • Sen olmuşsun demek. Hemen evlen

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Mantar olmustur krem verır