Arkadaşlar nasıl olabilir?

Arkadaşlar 1 yıldır yabancı bir ülkeden konuştuğum birisi var müslümman değil (buna karışmayın) birbirimizi seviyoruz 1 ay sonra biletlerini aldı geliyor çok heycanlıyız otelde kalıcaz ikimiznde ilk seferi olucak nasıl olur bilmiyorum nasıl tahrik edebilirim onu yardım edin?

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• hangi ülkeden?

0|0
    0|0
    • Norveç

• 1 yıldır tanıyorumc:)

• neyse banane 😂 tadini cikar

En İyi Kız Görüşü

• söylenilenlere aldırış etme sevmiyor diyenlere nereden bilecekler? adam 1 senedir konuşuyormuş işte ama bence daha ilk buluşmanız ve bunları düşünmen biraz kötü yani aceleci olma derim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen bisey yapma zaten o otel odasinda basbasayken tahrik olur.. Ayrica ikimizinde ilk seferi olacak demissin ya , kendini kandirma. O da seni kandiriyo.. Ve senden istedgini alinca bir daha yuzunu goremeyeceksin.. ;)

1|0
    0|0
  • sünnetsiz leri nasıl tahrik edersin bilemiyecem :)

0|0
    0|0
  • onu da bize mi soruyon yıldır konuşuyon kandırıyon buraya geliyor bir zahmet onu da kendin becer inana kendine

0|0
    0|0
  • Bakireliginimi vercen bakire olmayan birine ne olcaksın galtak ya da hadi işine mü onun gözünde öyle kalabilirsin

0|0
    0|0
  • Zaten tahrik olmus halde gelecek hic suphen olmasin 😂 Ondan aonra o duvar senin bu duvar benim

0|0
    0|0
    • hadi bakalım :D

• ama şunu kesinlikle yapmalısın içine çamaşır giymeden üzerine bir gecelik at geceliği açınca şok olup direk yumulsun ;)

• Özel çaba göstermene gerek olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Tam olarak ne soruyorsun ki

0|0
    0|0
  • pislik seni.. utanmadan yapacağı zinayı anlatıyor.. git evlen azgın

0|0
    0|0
  • hata sende değil senin güzel kardeşim babanda anana senin gibi tohum attığı için

0|0
    0|0
  • Bizim kızlar da sünnetsiz dalga hastası

0|0
    0|0
    • Türkler düzgün olsa onlarıda severiz sünnet önemli değil :)

• Sizin derdiniz büyük olsun müslüman olmasada olur siyahileri deneyin

• Müslüman biri nasıl oluyorsa öyle ama sana tavsiyem ereksiyon olmadan görme

0|0
    0|0
  • Birde kabuklu ye bakalım beğencenmi. seviyo diyo... hee seviyo.

0|0
    0|0
    • 1 yıldır olan bir ilişkimiz var gönütülü olsun telefondan olsun mesaj olsun günün her saati her dakikası konuşuyoruz sıkılmadan ve baskın taraff ben oluyorum ve onu sıkmıyorum kesinlikle kıskanç değilimdir o da türkler gibi beyinsiz değil çok iyi anlaşıyoruz ve bu seks kararını sonradan aldık gerçekten türklerin (erkek) zavallı olduğunu bir kere daha anladım hepinize on basar o sizin sünnetsiz diye dalga geçtiğiniz çocuk en azından insana kıymet verip seviyor sadece seks için monuşup seks için sevmiyoruz birbirimizi birbirini seven 2 insanın sevişmesi çok normaldir kimse kimseyi kullanmıyor. en azından sizin kadar sekse değer vermeyince aç köpek gibi olmadığını anlıyorum iyiki türk birisini ciddiye almamışım daha önceden ve almam :)

• Kime basıp basmicagı ortada, forumda hamile miyim, bekaretim gittimi, arkam açıyor diye soru topic lerinden geçilmiyor çok zekisinizya, verdikten sonra vicdan yapmaya başlıyonuz, madem yicen bu halti sosyal medyada yapma , senin ozelin bu ruhsuz dejenere.

• ben istediğimi yaparım istediğimi sorarım şikayet et Allah Allah yol al

• orda * yokmuymuş

0|0
    0|0
    • ney

• var tabiki ama beni seviyor :D

• tamam o zaman ilk defa ilişkiye girecekse zaten herşeyden tahrik olur merak etme :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne sevmesi ya senin gibi safla yatmaya geliyor

0|0
    0|0
    • 1 yıldır sevişmek için konuşuyor olamaz böyle şeyler deme biz seviyoruz birbirimizi ve heycanlıyız

• He tabi

• Seni gördü mü daha önce

0|0
    0|0
Yükleniyor...