Doğru söylediğini nerden anlayabilirim?

Kız arkadaşıma bakire olup olmadığını sordum bakire olduğunu söyledi.Herşeyi yapıyoruz ama ilişkiye girmedik bakireyim diyor.Doğru söyledğini nerden anlayabilirim ?

• ilişkiye girmeden duramaz
    0% (0)23% (3)19% (3)Oy Ver
  • ilişkiye girmeden sabredebilir
    100% (3)77% (10)81% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• bakireyim diyosa bakiredir sence yalan söylüyor olabilir mi?kız arkadaşşını senden iyi tanıyamayız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaş kaç... Ne yazık sevisiyorsun kendini mutlu ediyorsun oda seninle mutluluğunu paylaşıyor ama Sen sonra acaba benden önce neler yapti diyorsun. Kendin nasilsan karşında kini öyle bil ya da dediğine inan.

0|2
    0|0
  • onun sadece bedeni bakire ruhu or*spu olmuş. Senden öncekiylede her şeyi yapıp ilişkiye girmediğini nerden bilebilirsin ki.

1|0
    0|0
  • yaşamadan anlayamazsın..

0|1
    0|0
  • zardanadam :(

0|0
    0|0
  • ne scmalıyonuz arkds yaaa

1|1
    0|1
    • herseyı ypıoruz dıosun sence bu o... dglmı beynınıze tukurıyım

• ilk ben cakmak ıstıyorum neresı tuhaf

• zar beyınlısnız olum sz ıgrnc yratık

Erkekler Ne Diyor 7

• Bakirelik sadece kızlık zarında mı oluyor abicim. Herşeyi yapın sonra bakireyim. Peki sen bakir misin...

0|0
    0|0
  • seninle her şeyi yapan muhtemelen senden öncekilerlede herşeyi yapmıştır ve bakireliğide doğrudur.

0|0
    0|0
  • birlikte olun kânama olursa kiz arkadaasin dogruyu soylemistir

kanama olmazsa keyfinize bakin

0|0
    0|0
  • Açıp bakacaksın.

0|0
    1|0
    • Nerden anlayacan

• guvenmedıgın kızla evlenme sen de beyınsız.

bu da yanı kı akıl vermıs, kız sence hıc acıp bakmana ızın verır mı orada s.ıktır eder senı. sende her turlu yerınden yemiş ama bı ordan yememıs kızla evlenıp gul gıbı gecınır gıdersın ıste.

• Kimsenin cinsel yaşantısı benim çükümde değil. Kafama göre yazar saçmalar çıkarım. Sen de gerilme fazla.Stres başa bela.

• su dolu leğene oturt ağzından üfle baloncuk çıkarsa vardır bişey :(

0|0
    0|0
  • her şeyi yaptıktan sonra bekaretine takmanı anlayamıyorum tek konu birkaç mmlik zar parçası mı?

0|0
    0|0
    • İlk iliski unutulmaz sorun o zar umrumda degıl

• unutamasaydı seninle beraber olmazdı yok öyle bir şey hayatta kimse unutulmaz değil bir de adam şerefsizlik yaptıysa ve sen onu mutlu edebildiysen öyle bir unutur ki hafızasından siler kendi zaten pişman olur yanlış kişiyle yaşadığı için

• ne kafada olduğun kullandığın tanımlardan belli çakmak ne lan kime ne çakıyon? kadını mal gibi obje gibi görenler hep bunları kafaya takanlar adamın cinselliğe ve kadına bakışı temelden bozuk olunca böyle düşünceler çıkıyor ortaya işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...