Kapat

Sevdiğiniz kız bakire değilse? Veya erkek milli olmuş diyelim?

Bakirelik durumu sizin için ne kadar önemli? Günümüze bakarsak bakire kız bulmak cidden çok zor artık erkekler takmıyo bile.. Örneğin sevdiğiniz kız öyleyse evlenir misiniz? Veya sevdiğiniz erkek milli olmuş.. Kız erkek her zaman eşit olmalı.

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• önemli değil ben yaptıysam ona hesap sormaya hakkım yok ne yaşadıysa yaşadı önemli olan benimleyken sadık kalması ve beraberliklerinde de seçici olması. aşifte ruhlu olan kızlar her davranışıyla kendini belli ediyor zaten önemli olan ruhu bakire kalsın. bu kadar da net söylüyorum. kız arkadaşlarımda buna hiç önem vermedim vermem de. evlenmek için; ömür boyu aynı evde saygı sevgi çerçevesinde kalabilir miyiz sorumluluk sahibi mi saygılı mı sadık mı kafa dengi mi bilgili mi kültürlü mü vs bunlara bakarım. güzel bir beraberliğim var herhangi bir sorun yaşamazsam da inşallah evliliğe gidecek. aşın bunları artık işinize gücünüze bakın. ne hayat seksten ibaret ne de kadınlar bacakarasından. ne kızlar var ya bakireler ama kalsın ben almıyım!

3|0
    0|2
    • bu arada başıma da geldi ve dediklerimin de arkasındayım burdaki kızlar da hiç derdim değil ilişkim var zaten. kendi kafa yapılarını doğru göstermek için herkesin aslında kendileri gibi düşündüğünü göstermeye çalışanlar bu ülke sadece sizden ibaret değil bunu acı da olsa kabullenin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• Bakire olup anal, oral swallow yapmış biriyle evlenmektense bakire olmayan ama adam gibi bir kadınla yani oturmasını kalkmasını bilen, yalan söylemeyen, dürüst,sadakatin ne olduğunu bilen biriyle evlenmeyi tercih ederim...

2|1
    1|1
    • haklısın 2 si arasında tercihinde...ama bunlardanda daha iyi bir seçenek var..

bakire olani, yani oturmasını kalkmasını bilen, yalan söylemeyen, dürüst,sadakatin ne olduğunu bilen biri...herkesin istediği bu zaten...ama dediğin gibi 2 si arasında seçim yapılacaksa bende senin gibi bir tercih yaparım..

• Bizim toplumumda kültür yapımız gereği kızlarda ki bu zar olayını çok büyütüyoruz. Neden. Çünkü Allah bu zar ı kadınlar kimseye ziktirmesin bakire olsun sadece kocasına versin diye değil biyolojik olaram sağlık açısından yaratmıştır. O zar olmasa bebeklikten başlayarak büyüyene kadar gerek idrar gerek dışkı dan çıkan mikroplar içeri girer ve iç organlara zarar verir hatta bebeklerde ölüme bile yol açabilir. Bu amaçla o zar yaratılmıştır. Bizim erkeklerimiz onu yırtmayı marifet görüyor nedense?

• daha bunu tartişacak konuma gelmedik...abi bakir diye alıyo,ağza giren çıkan kalmamış,popo olmuş baca deliği ama ordan kan geliyo,sırıtıyo pişmiş kelle gibi.yani dikim gibi bir olayında olduğunu düşünürsek,herkes yaşıyacağını yaşıyor.bu sorun olmuyor erkek için.ben birçok örnek biliyorum,çok ama.bu kuşak arada kalmış kuşaktır.kabulleniyor ama tartışamıyor daha,bir sonraki kuşak kabullenecektir neyin ne olduğunu

1|2
    0|1
  • basına bu sekılde olay gelmemıs bır ınsandan bu soruna cevap alamassın.kabul ederım dıyenlerı goruyorum cogu zaman sorularda ama samımı cevapladıklarını dusunmuyorum.cogunun amacı burdan kız kandırıp dusurmek kucuk bır kısmı da kabul ederım dıyor ama basına gelmemıs varsayımla konusuyor. yanı 'ergene karı bosamak kolaydır'..sımdı gelelım bana basıma geldı benım ve ben kabul etmedım oysakı evlılık dusunebılecek kadar cok sevıyordum ama kafamdakı supheler hıc bıtmedı yanı kabullenırım demek yetmıyor ınsan kabul edemıyor.kım bekaret alacak kadar vıcdansız olup bu kızların bekaretını alıp kacıyorsa ıste o erkekler yıne bu kızlarla evlenecek.bu hayatta adalet varsa bırtek bu konuda var.hayattakı dongu bu sekılde calısıyor.

1|2
    0|0
  • Demek ki herkes jinekolog olmuş ev ev dolaşıp bekaret kontrolü yapmış ki , günümüzde bakire bulmak zor deniliyor.

Kişi kendinden bilir işi .

1|2
    1|1
  • milli olmak nedir yaherkesin ağzında milli.Arkadaşım ben evlendiğim kızın bakire olmasını istiiyorum ve katı kurallıyım,fakat bende ilişki yaşamam çünkü insan nefsine hakim olmalıdır.Nasıl istiyorsan karşındakini onun gibi olacaksın.

1|0
    0|1
  • bakire olmaması tercihim ...

2|1
    2|4
  • Ben bu yaşıma kadar nasıl bakir kalabildiysem o da kalsın bir zahmet. Çok mu zor yani. Bekleyecek arkadaş. Yok öyle üç kuruşa beş köfte...

0|2
    0|1
  • erkekler takmıyor diye kendini avutma takmayan erkek % 10

1|1
    0|0
    • benlik bir durum yok salak salak konuşma

• minik kelebek ağzını topla yaşın ne başın ne senin biraz saygılı ol

• Kabul etmem

Böyle çok şiddetli istisna olmalı

bknz: şiddetli, kafanıza göre yorum çıkarmayın.

0|1
    0|1
  • en basit olarak. Kıza patlak veya bozuk vs vs deniyor erkeğe milli oldu deniyor. Şuradan bile çıkarabilirsin farkı. Bana gelecek olursak ben evlenirim bekaret o kadar dikkat ettiğim bir husus değil. Daha önemli önceliklerim var

0|0
    0|0
  • Ben eğer sırf şeyimin zevki için elin kızını nasıl becerip sonra eften püften nedenle bırakıp gitmediysem kızın da o boku yememiş olmasını isterim hakkımdır.

0|1
    1|0
  • eşit olmalı olmalı da erkeğin kaybedecek bişeyi yok kızın ise namusu var :D kız patlaksa kim naapsın ki ama erkek onunla bununla birlikte olur bir duş alır biter gider erkekler üstün haliyle yalan söyler milli olmadım der biter gider. ben evlenmem

0|0
    0|0
    • Işte bu yüzden günümüzde abaza ve sapık cook. Erkek bu konuda rahat tabi ohh.

• rahat evet abaza demek mantıksız hiç kız eli tutmamış insana denir abaza sapık desen sanmam her devirde vardı ve var olacak sapıklık değil insani bir dürtü kasma bu kadar

• milli değilim diye sevgilim beni terketti (: bana tecrübe lazım dedi şimdi brazzers de önemli yerde ;)

0|1
    1|2
  • ben evlenmezdim kız erkek eşit olamlı diyenlere de katılmıyorum çünkü iki cinstede farklıdır bu olay

0|2
    1|1
    • Farkli değil toplum o gözle bakıyor sadece.

• Kiza duygusal yaklaşmamissin galiba çünkü erkekte bağlanır ister istemez

• yooo duygusal olarka hiç bişe olmadı tükürdüğümü yalamam kişisel olarak bir şeyi bir defa yaparım başkada yapmam onun sadece muhabbet ettik kendi dedi durup dururken normalde bende seviyodum sevgiliyken ama aramızdaki fark ben mantığımı kullandım o hala duygusallığını

• sen en iyisi diktir...

0|0
    0|0
  • kim kendine neyi layık görüyorsa onu yapar onu yaşar buda insanın yaşam felsefesidir

0|0
    0|0
  • ben bakirim ve evlenecegım kızın bakıre olmasını ıstıyorum.. eger bakıre degılse bıle sevdıgım halde ıcım yana yana ayrılırım.. cunku ılerde evlendıgımızde ona her dokundugumda bı baskasıyla yaptıkları gelecektır aklıma ve bır sure sonra dayanılmaz bır boyuta ulasacak ve muhtemele ayrılıkla sonnuclanacak boyle bır durumu kabullenemem.. o yuuzden en dogrusu yol yakınken ayrılmak.

2|0
    0|0
  • Evlenirim.

0|1
    0|0
  • hemcinslerimin yorumlarını okudum.söyleyecek sözlerim var...bir kadının namusu zarı değildir.ve bir ilişki yaşamışsa severek yaşamıştır,inanarak yaşamıştır.o inancı kullananlarda hemcinslerimdir. bunu yaşamış olmak hata değildir.hata arıyacaksak eğer bu yaşatmak hatadır...belirli bir yaşa gelipte (20-30lu yaşlar) ilişki yaşamamış olan erkeklerin böyle bir şey aramasını hakları olarak görüyorum,aynı zamanda nasıl becerdiklerini de düşünmeden edemiyorum.şunuda söylemek isterim ki,ben birinci el tertemiz ,el değmemiş istiyorum yorumlarını burda yazanlarla;arkadaşlar sağdan bakınca şu cm,suya girince ışık kırılmasından ötürü bu cm,çevresi şöyle,kalkınca kafası güneye,topları güneybatıya yorumları yazıp,bir cevap bekleyenlerin çoğunluğunun aynı kişiler olduğunu düşünüyorum.kafada aşılmayan olayın da özünde bu olduğunu söylemeden edemiyeceğim...kendine güvenmemek.evlendikten sonra da acaba başkalarıyla olur mu, bakir olmayan kız düşüncesi var.bakir evlenip,2 çocuk yapıp kocasını işe göndedikten sonra başka adamlara koşanları da biliyorum.evlilikte ilk gece gelen kanın,el değmemiş bir kızın gerçekten de hayatınızın sonuna kadar mutluluğunuz olacağını düşünüyorsanız eğer,çok büyük bir yanılgı içindesiniz...öyle değil o hayat.bir zarın olması,namus konusunda hayatınızın sonuna kadar sorun çekmiyeceğiniz anlamına gelmez.benim şahsi görüşüm,bir erkek,bir kadın yanyana geldikten sonra başlar onların hikayesi,öncesi onların hikayesi değildir,sonrasıdır onların hikayesi...dediğim gibi becerebilmişlerse eğer, tertemiz iki insan düşsün birbirlerinin payına,ama bir şekilde bişeyler yaşamış bir erkeğin böyle düşünmesini garip karşılıyorum.herkes kendi düşüncesini söylesin.istemeyen istemez.ama normal karşılayanlar, erkeklere pezevnk, kadınlara da orspuymuş gibi olmasın gözünüzde

0|1
    0|1
    • kardesım yazının kımı kısmına katıldım kımı kısmına katılmadım ama onemlı olan soru su sen bakıre olmayan bır kızla evlenebılır mısın? ya da bu sekılde bırı cıktı ve mutlu bır sekılde evlılıge ılerlıyebılıyor musun?..1.soruyu oylesıne sordum evlenırım desende ınanmam basına gelmeyen bırı bunun hakkında ancak varsayımla konusur ama 2.soruya cıdden cevap verebılıyorsan sıkıntı yok

• helal kardeşim her bir cümlesine katılıyorum bunların sekse ve kadına bakış açısı bozuk olduğu için kadından böyle eşya gibi bahsediyorlar biri demiş zaten ben telefonun ikinci elini bile kullanmam kadını mı alacağım diye bakış açısı bu zaten. bir de kendine güvensizlik. kendine güvenemeyen adamlar başarısızlık korkusunu böyle bastırıp suçu karşıya atıyor

• adamsın kardesim işte bu

• Verin eksiyi ben ikinci el telefon almıyorum ikinci el karımı alacağım lan. bir kere terkettim bir daha terkederim gramda gocunmam dunyam zından olsun aşktan gebereyim ki geberdimde kabul etmem böyle bir şeyi enayi miyim lan ben. he diye diye bu hale geldik yazık ya namuslu iffetli hatun lazım bana allah öylelerinden korusun.

kalkıpta sen bakir misin gibi salak salak sorular sormayın. bunlar benim şahsi görüşüm yarası olan eksilesin.

2|3
    4|3
  • herkeste şu kavramı oluşturmaya çalışıyorlar,bakire değilse oral yapmıştır anal yapmıştır,kardeşim bakire olmayan kızların hepsi böyle değildir,bakirelik demek vücuduna erkek eli değmemiş dudaklarına erkek dudağı değmemiş kişi demektir,bu devirde böylesi çok zor ama bekareti önemsemeyenler şunu beyninize koyun bakire olmayan kız istisnalar hariç 10 erkekle yatmıştır çünkü her erkeğin altına yatmalıki biri kabul etsin,elbet biride kabul eder çünkü ben yaşadım benden ayrılıp başkasıyla ondan ayrılıp başkasıyla sonra gruba giren kız evlendi çocuğu oldu şimdi namuslu ayağına yatıyor..Allah mesut etsin karışmayız ama bekareti önemsemem derken istisnai durumları belirtin tecavüze uğramıştır bende kabul ederim ama 18-23 yaş arasında gez toz yat kalk ben bir kişiyle oldum de...yemezler...

1|1
    1|2
    • sen de her bakire olmayanı aynı kefeye koyamazsın ne demek 10 kişiyle yatmıştır? ne demek alması için başkalarıyla yatması lazım? bütün kadınlar evlilik derdinde mi zannediyorsun sen? senin çevrende olabilir ama ben çok kadın tanıyorum deli miyim evleniyim diyen hayatını yaşayan. hangi zamanda yaşıyorsunuz artık? kadın isterse evlenecek adamı her zaman bulur bundan şüphen olmasın. telaş yapanlar dünyada neler olup bittiğinin farkında olmayan, gözü açılmamış ama kendini uyanık sanan saflar

• hemen kap bir bakire olmayanından..yazıyı iyi oku istisnalar çoktur ama bekaretini 18 yaşında kaybettimi 25 e kadar nolur bir düşün..inş sana çıktığım kız gibisi denk gelir adı n... adını vermicem üniden 20 kişiyle yatmıştı

• geçen yıl yapılan bir araştırma sonuçlarını okumuşdum büyük bir gazetede..

üniversite mezunu erkeklerin yüzde 98'i ankette bakire istiyor sonucu çıkmıştı...

yüzde 2 de kesin soruyu anlamamış ya da yanlış işaretlemiştir..

haaa bunu sineye çeken erkek oranını bilemem...

ama erkek bakire ister bu kadar basit..

kız erkek her zaman eşit olmalı masalını bırak...bakireyken kız dediğin bakire olmalı dersiniz..bakire değilken kadın erkek eşit olmalı...kendiniz söz konusu olunca çok anlayışlısınız..

sana bir soru sorayım...

erkek kardeşin varsa eğer...erkek kardeşinin bakire bir kızla mı evlenmesini istersin...evlenmeden önce özgürce erkeklerle seks yapmış bir kızla mı?yada ileride oğlun olsa oğlunun bakire bir kızla mı evlenmesini istersin...başka erkeklerin penisiyle muhattap olmuş bir kızla mı?

kızların hepsi bakire der...ama iş kendi çıkarlarına gelince,kendileri bakire değilse..kadın erkek eşittir bilmem ne...eşit değildir arkadaşım...yolda yürürken benimle bir kız ilişkiye girmek istese çeker bir kenara zevkle yaparım...ama sana bir erkek gelse söylese böyle birşey direkt polise gidersin...bu böyledir...

benim birsürü arkadaşım var 20 li yaşlarda ama hala bakir... 50 tl cebinde olduktan sonra çok rahat bir kadınla ilişki yaşar...erkekler erkek halleriyle şeylerine sahip oluyorken...kızların şeylerine sahip olamamalarını kimse anlayışla karşılamamı beklemesin...

not:

ama namusuyla evlenip boşanmış dul kadınlara saygım sonsuzdur...namusuyla evlenip boşandıktan sonra sorun değildir onlarda bakiredir benim gözümde...benim için bakire demek sadece zarı yerinde olan demek değil...herhangi bir cinsel paylaşımı olmamış kız demektir..

2|4
    2|3
    • Reis mükemmelsin içimdekilerin tıpatıp aynısını dökmüşsün. Olay işte bu..

• Benim eşitlikten kastim erkeğinde bakir olması lazım kızı bakire istiyorsa bu konuda eşitlik demek istemiştim.. Hemen bana zarf atma

• bende anlattım işte kadın ve erkeğin eşit olmadığını..

zarf atmak?bilmediğin kelimeleri kullanma bence.

• Bakire olmadığı için evleneceğim kızdan vazgeçtim.. Ailelere açmadan önce söyleseydi evlenirdim ama ailelere konuyu açtıktan sonra söyledi ve şok oldum.. Vazgeçmek zorunda kaldım. Ben bu yaşıma kadar bakir kaldıysam karşımdaki evleneceğim kişininde bakire olmasını istemem hakkımdır.

2|2
    1|1
  • Başka erkeğin artığına mı kaldık.

0|5
    2|2
    • başka kızların artığına mı kaldı pekii sizi alacak kız

• Erkek fiziksel bakar kadına, kadın ise duygusal. Bu sebebten kadınlar erkekler kadar kafaya takmıyor bekareti ama erkekler takar. Yani eşit bir düşünce yapısında değiliz...

• 3 ay içinde 4 kızla tanıştım 4 üde bakire, muayene etmedim ama izlenimlerim o yönde... önemli tabi sadece benim olmalı, yerim ben onu. ben değilim ama, napiim.

0|0
    2|2

Kızlar Ne Diyor 6

• takmıyor derken yanılıyorsun..en asri genç dahi evleneceği kızı namuslu ister..namus mefhumunu kaybetmemiş hiç bir erkek ve kadın kabul etmez bilerek..

1|2
    0|2
    • tabi herkes namuslu ister ama bakire olmak el değmemişlik,namusun kriteri değil...günümüzde bakire kızların sünnetçiden çok penis görmüş kızlardan olusuyor..anala ,orala,burada sürtürenerek boşalmalara,çırılçıplak aynı yatağa girmelere hiç girmiyorum bile..

• yetişme tarzı inancı yaşadığı ortam hep etkilidir .. kendisine saygısı olmayan saklasa ne yazar..basit bir hadise değil ..

• yetişme tarzı,aile değerleri bunlar etkili ama inanç ve çevrenin etkisi yetişme tarzı ve aile değerleri kadar etkili olmuyor bence...çevrede,dini değerlerde bazı şeyleri dizginleyemiyor..bizim orada imamı camide reşit olmayan kızla yakalamışlardı oradan biliyorm..inanç dizginlese en başta onu dizginlerdi.

• Erkek bakir ise bakire kız istemesi normaldir.Kızları da anlamıyorum. sürtünme yoluyla,anal,oral,ön sevişme ne varsa yaşıyorlar sonra da ben bakireyim .sen şimdi sırf zarın var diye bakire mi oluyorsun. ruhun bakire değil.Tamam çok seversin aşık olursun yaparsın ona karışamam, ama yeter ki her boku yiyip ben bakireyim demeyin.

0|1
    0|0
  • Sorun değil de, sürekli tecrübelerini önüme getirir, konuşursa kafasını zikerim onun.

0|0
    1|1
  • benim için önemli değil .

0|1
    1|3
  • herkesi kendiniz gibi görmeyin.. toplumumuzda hala dini ve ahlaki değerlere sahip biçok genç mevcut.. harama el sürmeyen. namusunu bekaretini koruyan... sabah akşam p*rno izleyip sevgilisiyle her haltı yiyenler de çoğaldı..

1|4
    0|2
    • herkesi kendiniz gibi görmeyin derken sen bana mi bok atıyosun?

• hahah ona mı bok atıosn sen!1!1!

• Erkekler evlenene kadar takmıyor onu evet

0|0
    1|1
Yükleniyor...