Kızlara guvenim azaldı artık?

özellikle burda kızların yazdıgını gördükten sonra kızlara guvenim kalmadı nerdeyse herkese bakire degil gözüyle bakar oldum evlenicem annemler kız arıyor özellikle dedim sorun bakiremi ve ben cok yakışıklıyım iyide işim var cok kızda giriyor hayatıma ama dedimya işte ya benden öncesi varsa asla kabullenemem sizce kızların cogu böylemi?

Güncellemeler:
sorarsa söylerim sormassa söylememzaten
hanımefendi bu son yazdıgınız gercekten cok kırıcı oldu edep yahu edep diyorum size feminum lütfen BOŞVER...

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• siz hayatın bir arenası olduğunu mu düşünüyorsunuz KS yi? Bende okuduğumda bir bayan olarak utanıyorum. Çok normalmiş gibi yaşamaları ve eşi olmadığı halde yapmadıkları kalmayanlardan. Cevap verdiğimde ya Kezban oluyorum, yobaz. Bireyselleşme olarak görülüyor ve ahlak ve ilkelerine bağlılığı bu şekilde niteliyorlar. Bir bayanın en büyük asaleti namusu ve duruşudur. Mahrem sadece eş ile olması gerekendir. Bu kadar ümitsiz olmayın. Bu düşüncede ola çok bayan var burası kriter olamaz.

0|1
    1|0
    • sadece burayı bir örnek verdim facebook twitter başka sayfalar yazdıklarına cok şaşırıyorum...neyden ümitsiz olayım deyilim kısmet nasip yaşım 28 zaten daha cok cocuk için evlenmek istyrm...yoksa böyle cok mutluym...tabi sevip sahiplenecegim hayatımda annemden sonra en cok deger verecegim bir kadında istyrm hepsi cocuk için degil yani

• evet anlıyorum işte dedimya şimdide gelebilir yani baştan gizleseydin keşke...şu cinnsellik katagorisine baktım şimdi ve bayanlar adına kendimden utandım

• gizledim şimdi.

Kızlar Ne Diyor 7

• bende bu siteden sonra bayağı bir huylandım hemcinslerimden ama bende tamamen yaşanılan ortam arkadaş cevresi falan etkili. yani benim tanıdığım çoğu insan hatta tüm arkadaşlarım bakire. ya da ben öyle sanıyorum :S bu arada sen bakir misin ? yani bunu istediğine göre öyle olman gerek

0|0
    0|0
    • ben bakir degilim cok kadın girdi hayatıma ama haklısın tabi ben istiyorsam evlenecegm kişininde istemeye hakkı var ama ben sevdikten sonra kendimden eminim...ama dedimya kızların burda ve özelliikle facebookta yorumlarını görünce şok oluyorum

• ne kadar düşünürsem düşüneyim senn dediğin kadar saçma bir sonuç çıkarmam ben. senn mantığına göre hareket edilirse ülkede tek bir namuslu adam kalmaz . zar yok diye her b*ku yiyen daha bin türlü iş yapar. kusura bakma ama konuştukça sinirleniyorum bence çok saçma düşünüyorsun . ama senn fikrindir saygı duymasanda bir şey diyemem iyi günler

• iyi gunler...

• Senin hayatına başka kızlar girip çıkıyorsa el değmemiş kızı hak ediyor musun moruk?

1|1
    0|0
    • ben laik degilim ve eski kafalıyım sonucta kızlarda zar var bizde öyle bişey yok

• katardan arabisten evleneyim ozman zengin arap kızı:)))))

• bu zihniyetle evlenme ya çok sürmez zaten kızada kendine yazık etme bence. arada aşk olmalı zar değil. elbette karşındaki kız namuslu edepli erkeklerle içli dışlı biri olayacak ama kendine bir sor ben neyi hak ediyorum diye.

• hayır anlamadığım insanların düşüncelerine niye saygı duyamıyorsunuz. türkiye bir çok kültürü barındıran bir yer. kimi senin gibi düşünür, kimi hayır namus bir zara bağlı değildir der. yaşanılan şehre, eğitim seviyesine, aile yapısına göre değişir bu. burada da her kültürden insanlar var. sen üniversite okumuş, kariyer yapan 25 yaştan büyük birini arıyorsan zor bulursun tabi. ama 18 yaşında bir kızla evlenirsin bakire istiyorsan.

0|0
    0|0
    • sizin söylediginizde şunu cıkarmak zorunda kalıyorum hanımefendi 25 yaşında üniversite mezunu kızlar namussuz mu oluyor ayrıca turkiye musluman bir ulkedir dini islam kitabı kurandır...arz ederim lütfen ne konuştugunuzu bilin

• dikkate alınmaması gerekenlerin fason sözleri beni kırmaz soran üzülmeyin. Saygıyı öğretmeye kalkana bakın...

• lütfen cevap verdimi yazma ne olur benim yüzümden size hakaret ediyor saygısız lütfen

• Yok yok hepsi sandığın gibi değil emin ol..

Kendini eşine saklayan çok kız var,burdakileri görünce bende şok oluyorum haklsıın :)

0|0
    0|0
    • yani evlenince teste dahi götürebilirim o derece:) şaka tabi ona hakaret olur ama böyle gercekten yani nebileyim bulamıyorum istedgim gibi birini

• valla haklısın ne diyeyim

• Hayır değil

0|0
    0|0
  • ahahah :D yemin ediyorum çatlıyacam gülmekten. ben çok yakışıklıyım, param var o zaman bakire kızla evlenebilirim. bir kendi yazını oku. yaşın kaç senin. 20 falan dersen düşer bayılırım. özellikle sorun bakire mi diye. istersen evlenmeden önce kızlık kontrolü yaptır.

0|0
    0|0
    • yok abla yaşım 16 da abim soruyo bunu:)hahahah

• yok sen bunu kesin insanlarla dalga geçmek için aksini düşünemiyorm .s

• şu site yüzünden kendimden emindim artık değilim yani o derece

1|0
    0|0
    • çok haklısın canım :)

• ciddiym ya herks yok kndini parmaklayan mı ararsn arkadn vern mi ararsn hepsi var

• birde allaha cok inanclı biriyle evlenmek istiyorum cunku sonrasıda var evliligin ya aldatırsa nerden cıktı bu sorular kafamda bilimyrm ama aldatırsa felan kesin öldürürüm...

Erkekler Ne Diyor 9

• senden öncesi olup olmamasını*et kardeşim..

hadi ilki sen olucaksın diyelim ..seninle beraber başkasının olmayacağı ne malum..sen işinee diye evden çıkarken onun ne yaptıgı ne malum..

yani mesele geçmişten çok güven

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun, acıyorum senin gibilere...

1|0
    0|0
  • Manyaksınız siz olur mu yahu böyle düşünce . Siz herşeyi yapın gelin ben tertemiz istiyorum diyin anlamıyorum . Siz severken yaşayınca bişey yok kız yaşayınca bıdı bıdı . Hadi be ordan.

1|0
    0|0
  • Sen okumuşsun ama kusura bakma sen olmamışsın..

1|0
    0|0
  • Bu sitede çok insan kaşarımsı duygularını ortaya çıkartıyor...

bunun farkındayım

kimsenin de günahını almak istemiyorum

fakat konulardan ve yorumlardan ne tür bir pslik olduğu ortaya çıkıyor

0|0
    1|0
    • valla kardeş bakire olsa dahi orala hasta olan mı kendini tacizleten mi dolu amk ya irandan evlenicem bu gidişle ya da katardan zengin kızı hahah:)))

• Boşver be ALLAH sana nasibini gönderecek acele etme...

dünya komple kaşar olsa içinden 1 tane temiz mutlaka çıkacaktır.

• buraya bakma...nerde yırtıklar var hepsi burada :)

0|0
    0|0
  • Neden sebeb nedir?

0|0
    0|0
  • sen çok yakışıklıysan sana garanti bakire denk gelir :D

0|0
    0|0
    • bana hayr diyecek kadın azdır heralde iş hayatımdada cok yazan var ama baktın mı belli oluyor zaten kırık oldugu

• :) o kadar diyon yani... sen kitap yaz sanırım tutulur... bu siteye kızları anlaman için mi girdin... yoksa çakır keyif için mi... burda öğreneceğin en güzel şey kızların duyguları ilerde nasıl adım atacağına dair sana yardımı bile dokunur bir yorumun... ya da sen öyle düşünmeye devam et...

• ben bu siteye kızlar için girmedim kardeş baktın mı sadece cinsellik yok bir sürü katagori var

• O çok rahat konuşanların bir çoğu kız profilli erkekler. Fake hesaplar. Türkiye böyle değil çok şükür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...