Bakire Olmadığı Halde Sizi Salak Yerine Koymaya Çalışan Kisiye Tepkiniz Ne olurdu ?

Kişiyle iletişim şu şekilde :D
Lafa gelince mangalda kül bırakmaz :D Namus bekciliği yapar ( yaşadığın kadarını üstlen )
Yatağa giriyorsun aaa bir bakıyorsun kişi bakire değil :D eee diyorsun Kem küm Benimkisi geride :D
1-2-3-4 :D ee sonuç Benimki Elastik :D esniyor :D

5-6-7 :D Sanırım doğumda yırtılcak :D
Sonuç Hadi söyle benden önce birisi oldumu artık bu saatden sonra yapılcak bir durum yok dersin :D ve o güne kadar atılan yalan bir kenara bırakılır ( sözde senden önce 1 kişi oldu der )

tamam madem oldu hatadır olabilir sen neden bu kadar süre yalan söyledin Peki ben neden inanim senin simdi 1 kisiyle olduğuna

Doğal olarak Sonuç :D Kıcına Tekme :D iyi aksamlar :D Siz olsanız ne yapardınız :D

Güncellemeler:
Güncelleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeere gel D:
:D :D Gün Gün Güncel :D

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkek arkadaşım anlatmıştı, bakire olduğunu söyleyen sevgilisi direk penisin üstüne oturup hepsini içine almış. Kanamamsı bir şey olmuş ama arkadaşım penisi de büyük olduğu için tabiki inanmamış 😂 İnsan bari azcık numarasını sürdürür ya. İnsan arkasında duramayacağı bir şey yapmamalı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• inanmis numarasi yapip isyediyim aldiktan sonra terk ederdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet haklısın insan yaşadığını sahiplenmeli. Ayrılmakla iyi yapmışsın. Ama esnek zar 1-2-3-4 gibi ilişki sayısı arttıkça yırtılıcak kanama olucak diye bekleme olmaz çünkü.

0|0
    0|0
  • Ahahah elastik ne ya 😂😂

0|0
    0|0
    • çok yaratıcılar :D

• neleri var neleri
      ilişkiden 4 saat sonra kan geliyor ayy yapan bile oldu :D kot üzerinde giyinmiş eve bırakıyorum kişiyi :D yalan atıcakya :D :D şekiller şekiller :D

• Vay be 👏🏻

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu ne kadar smile la..
    Adam noktalama işaretleri yerine smile kullanıyor resmen.
    Neyse ben olsam ben de istemem.
    Baştan itiraf ederse ve güvenirsem belki o zaman.
    Güven lazım, hissetmek lazım.

0|0
    0|0
  • Genelde ikinci kisisin zirvaliklarina denk geldim istersem 40. oluyum umrumda mi sence diyesim geliyo ama inanmis gibi yapiyorum 😃 terk ederim kacinilmaz son

0|0
    0|0
  • Yalan söylediği için en başında aslında ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Böyle bir konuda yalan söylememesini tavsiye ederim.. Sonra üzülür.

0|0
    0|0
  • İyi yapmişsin allahından bulsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...