Tiksindirici mi?

Cinsel organımı tüy dökücü kremle alıyorum çünkü ağdanın acısına dayanamıyorum. Her ne kadar kıl olmasada siyah siyah nokta nokta batıklar kalıyor. Erkek arkadaşım tiksinir mi bu durumdan? Siz tiksinir miydiniz?

0|0
534

En İyi Erkek Görüşü

• ıyyykk kıl dönmesi olmuş kirpi gibi :S

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Denilenlere bakma, p*rno dışında da vajina görmüş erkekler ona bakmıyor. İğrenç diyen erkeklerin çoğu götündeki kılı kesmekten bile aciz olduğu için onları pek ciddiye alma bence. Nasıl rahatsan öyle yapmalısın.
    Bu arada bebe yağını traş losyonu olarak kullanırsan ve jilet olarak iyi bir erkek jileti kullanırsan batık sorunu baya bir azalıyor. Sonrasında iyi bir nemlendirici veya hindistan cevizi yağı gibi bir şey sürersen sonrasında kaşıntı, kızarma gibi şeyler de olmaz ve yumuşacık olur. Tabi bunları yaparken vajina içine kaçırmamaya dikkat et mutlaka

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• :D ya bir gidin Allah rızası için insan biraz namuslu olmalı ya..

2|0
    0|0
  • Erkek arkadaşının oranla ne ilgisi var ki?

1|2
    0|0
  • Kötü bir görüntü tavsiye etmem bu şekilde devam etmeni

0|0
    0|0
  • Tiksinmem

0|0
    0|0
  • tıksınmezz

0|0
    0|0
  • Batıksız noktasız daha güzel olur da sanki benimkisi pürüzsüz tertemiz. Takmam.

0|0
    0|0
  • Evet pürüzsüz olmalı..

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum tiksinilecegini tabi kaymak gibi olsa artısı olur fakat dedigin gibi de olur sıkıntı yok yani.. bizde traş bıcagıyla alıyoruz senin dedigin gibi bizde de kalıyor sizde bizden mi tiksineceksiniz yani...

0|0
    0|0
  • ben kıl tüy sevmem ama kıl sevende var takmayan da var bu memlekette millet eşşşek siiikiyor bence standartı çok yüksek görme :)

0|0
    0|0
  • Obebce evet

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • tiksinmez merak etme temiz olsun yeter

0|0
    0|0
  • hiç görmedim bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Kıllı kılsız fark etmez bence sorun oluşturmaz hiç görmedim ama kendi adıma sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • bence yanlış yapıyorsunn

0|0
    0|0
  • Hiç de sorun değil benim için isterse traş makinesiyle aldırsın o kılları hem ne olacak ki

0|0
    0|0
  • kaymak gibi olmalı

0|0
    0|0
  • Iğğhh

0|0
    0|0
  • Bişi olmaz

0|0
    0|0
  • Anlatamadin görmek lazim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 4

• Bişey olmak takma kafana temiz ol sen hauatim

0|1
    0|0
  • iğrenç tabi.

0|0
    0|0
  • Ben evet tiksinirim

0|0
    0|0
  • Tiksinirim bence ağda yapmaya alismalisin bir süre sonra alisinca acimiyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...