16 yaşında cinsiyet değiştirerek kadın olmak ?

link yenihali

Kendisini 2 yaşından beri kız olarak hissettiğini söyleyen Tim Petras, cinsiyet değiştiren en genç insan oldu.

Bence çok güzel görünüyo herşeyden önemlisi mutlu.Sizin fikirleriniz neler ?

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• birincisi hayatımda gördüğüm en güzel transeksüellerden biri ve oldukça güzel bir kadın.

ama Rüzgar'ın resimlerini ilk gördüğüm zamanki gibi "oha!" diyip ekrana kitlenemedim :P:P

yazıyı okuduğumda bu kadar erken yaşta böyle bir ameliyat olmasının benim açımdan doğru olup olmadığı konusunda çelişkiye düşmüştüm sadece. fakat cevaplarda paylaşılan ingilizce röportajını izledikten sonra, yaşına göre çok olgun bir karakteri olduğunu gördüm. Sonrasında da iyi ki erken davranmış, hayatının en güzel yıllarını ızdıraba çevirmekten kurtulmuş dedim kendi adıma :)

umarım bu hissiyatta olan insanların hepsi bu ameliyatı olabilecek maddi ve manevi gücü ve desteği bulabilirler. kimse olmadığı biri gibi yaşamak zorunda bırakılmamalı.

3|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence gayet güzel bir kız olmuş. Önemli olan mutlu olması, şimdi çok daha huzurlu ve kendini bulmuş olarak yaşayacak. Yeni hayatında kendisine başarılar diliyoruz :)

3|0
    0|0
    • bende böyle bakabildiğin için teşekkür ediyorum.

• Cinsellik her anlamda tabu olmaktan kurtulmadığı sürece, ne yazık ki bu tarz sert eleştrilere ve "vurun kahpeye" mantığına daha çok maruz kalacağız. Benim de tek temennim, kimsenin cinsel tercihinden dolayı "ötekileşmemesi"...çünkü bu önyargı, salgın bir hastalık gibi, içten içe toplumu çürütür ve kendi kuyruğumuzu kovalamaktan öteye gidemeyiz. Belki de ben uzun süre yurtdışında yaşadığım için, bakış açım, değer yargılarım ve düşünce tarzım böyle. Ama sanmıyorum, insan olmak başka birşey.

• ''İnsan olmak başka bişey'' bunun üstüne ne denilir ki.

• süper olmuş. kişi kendisini kadın ya da erkek hissedebilir. bunun da altında hormonal nedenler vardır. bu noktada kimse eleştirilemez. kendisini kız hissediyorsa erkek bedeni içinde yaşamak onun için sıkıntıdır. en doğrusunu yapmıştır. bu arada gerçekten süper olmuş.

2|0
    0|0
  • saygı duyarım ama yakın davranmam. çok fazla konuşmam. onun kendi kararı. tanıdığım olsa benim kararımda onunla ilgimi kesmek olur

1|0
    0|0
    • peki niye böyle düşünüyosun?

• anladım. bayaa iğrenç bişeymiş :))

• aynen senin nick gibi

Kimenebundan?

O böyle mutluysa saygı duymak lazım...

2|0
    1|0
  • Harika bayıldım valla :))

2|0
    0|0
  • kalktı :( güzel olmuş önceden erkek olduğunu bilmesem daha iyiy olurdu şimdi bir farklı gözle bakıyorum sanki kötü geliyor

1|0
    0|0
  • Tehlikeli bu herif erkek olduğu anlaşılmıyo Allah korusun :))

0|0
    1|0
  • Onun bileceği iş, beni bağlamıyor.

O değil de site ilginçmiş.

Sistemde şuan online

90 lezbiyen üye var.

Onlarla arkadaş ol

:)

0|0
    0|0
  • hiç affetmem :)

1|0
    1|0
  • Bundan 10 sene sonra da mutlu olacak mı acaba

0|0
    0|0
    • sen on sene sonra erkek olduğun için mutsuz olmicaksan oda mutsuz olmicak

• ben erkek olarak doğdum,yaratıcı beni erkek olarak yarattı ve doğallığımı bozmadım.o doğal durumunu bozdu ama misal bu şimdi kadın oldu ise hamile kalsın da göreyim kalamıyor dimi o yüzden gerçekten tam manasıyla kadın da olmamış.

• sen neden lezbiyen haberlerini okuyorsun?

1|0
    4|0
  • Sana Layık :)

0|0
    2|0
  • bunun vajinası var mı şimdi yani bir 15 cm lik derinliğinde içine girilebilir bir çukur var mı yani gerçekten. tıp inanılmaz bir şey ya

0|0
    1|0
    • sadece cinsel olarak düşündüğünüz için garip buluyosunuz insanların hisleri var.

• sadece cinsel olarak düşünüyorum çünkü ameliyatın adı cinsiyet değiştirme ameliyatı. cinsiyet koluna bilezik kulağına küpe takarak değiştirilseydi sadece cinsiyet olarak bakmazdım ahahahaha

• başka bir sorumda tam tersini savunmuştun sende beyin ameliyatı oldun sanırım

• herkesin kendi görüşü saygı duyarızda bizden uzak dursunlar :)

0|0
    0|0
  • Cinsel kimliğinden memnun değilse değiştirmesi normalde bu yaşta olmamalıydı, psikologlar, doktorlar buna nasıl izin vermiş ki?

0|0
    0|0
  • Ya kime ne bundan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çook güzel bir kadın

4|0
    0|0
  • Evet katılıyorum cok guzel , ancak mutluluğu daha onemli tabisiki

4|0
    0|0
  • 16 değil, 12 yaşında cinsiyet değiştirdi link

0|1
    0|0
    • 12 yaşından hormon almaya başladı cinsel olarak tam anlamdaki ameliyatını 16 yaşında oldu diye biliyorum

link için teşekkürler bakıyorum hemen

• Cinsel anlamda zevk alır mı, bir muamma link

• sen cinsiyetinden memnun değilmisin canım

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi fikri saygı duymak lazım. Kendini nasıl hissediyorsa öyle olsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...