Geç boşalma sorunu?

Selam arkadslar benım gec bosalama sorunum var ama bu psıkolık bı durum degıl yanı kız fark etmıyor yarım saat ten falza ılıskıye gırıyorum bellı sure sonra pensım acıyor bu durumu nasıl cozebılırım yanı partnerlerımde mutlu olmuyor bu durumdan gece boyunca ılıskı yassayıp on sevısmeyı cok uzun tutyorum bırde oral seks ozellıkle dakıkalarca yasadıktan sonra ılıskıye gırdıgımde sertlesme var ama bosalamıyorum dhaa ateslı bı partner mı bulmalıyım ya da sabırısızlarla ıdare etmeli mi mutlu eden cıkmadı bayanlardan buarada penıs boyum 18 cıvarı ve yumartalıklarım buyuk ırı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ya bitmediniz egosal tipler ya.. allah bilir 30 saniyede boşalan bir tipsindir, burda da yok şöyleyim böyleyim sanki sorunmuş gibi bu atıp tutup aklın sıra kendi reklamını yapıcaksın, millette salak ya yedi hemen, atladı tüm kadınlar.. ya gerçekten komiksiniz ya, geç boşalma sorunu varmışmışmışmış.. gidin egonuzu başka yerde tatmin edin artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yarasın tosunuma, sabahlara kadar ver coşkuyu

0|1
    0|0
  • senin yerinde olsam amerikada p*rno filmlerde oynarım keşke bende yarım saatte boşalsam

0|1
    0|0
  • aynn bnde öyleyim :D Boş ver Herşey boş pompala coş :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...