Kız arkadaşım doğru mu söylüyor?

Kız arkadaşımla ileri düzeyde bir ilişkimiz var. Onun dediğine göre adetleri düzensiz olduğu için çeşitli haplar kullanıyomuş düzene sokmak için. Ve bu hapların doğum kontrol hapı yerine geçtiğini söyledi. Rahat olmamı , korunmamamıza rağmen çocuk sahibi olamayacağını söyledi. Ben ise ikilemde kalıyorum arada bu tedirginlik yiyip bitiriyo beni. Sabahları "yandık biz" tarzı mesajlara alıştırıyorum hep kendimi. Kız arkadaşımın dediği doğru mu çocuk sahibi olamaz mı o haplar yüzünden? Rahat olabilirmiyim?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Adet düzensizliği olanlara doktor doğum kontrol hapı önerebilir. Demek ki kız arkadaşında kullanıyor. Kullandığı şey normal doğum kontrol hapıdır yani düzgün bir şekilde kullanıldığında hamileliği önler. Başka bir yöntem kullanmanıza gerek yok.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Iliskiye girecekseniz tavsiyem korunun riske atmayin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Düzensizlik için doğum kontrol hapı kullanılır ve koruyuculuğu vardır gebeligi önler
    elbette düzenli kullanıyorsa

0|0
    0|0
  • zinna yapmayn lan

0|0
    0|0
  • Rahat olamazsın tövbe et.

0|0
    0|0
  • Bende kullandım adet düzenleyici ve kist için bir şey yapmıyor ama sen RAS gele içer kullanirsan kısır kalma ihtimali var bir rahatsizliktan dolayı önerilmiştir sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • Sen yinede korun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• E doğum kontrol hapı kullanıyor işte düzenli adet için. Ama riske ama derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...