Aranızda aids ya da başka cinsel yollla bulaşan hastalığı olan var mı?

Sadece bir şey sormak istiyorum özellikle aids..

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkiden 3 ay geçmişse Hıv Duo testi olacaksın eğer minimum 15 gün falan geçmiişse Pcr testi olacaksın. 6 ay kadar olmuşsa eliza yeterli. Hemen belirti var bende gibi saçmalıklarıa takılma yaşadıkların psikolojk de olur. Test yaptıracaksın özel bir labaratuvarda ya da devlet hastanesinde.

0|0
    0|0
    • Ağzımda çocuklar gibi pamukçuklar oldu

• Teşekkür ederim

• Test olmadan için içini yer, test olacaksın. Sonrada konuyu kapatacaksın.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Anlarım cinsel yolla bulaşan hastalıklardan sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yok diyenler de asla emin olamazlar. Çünkü belirtilerinin ortaya çıkması 10 yılı bulabiliyor. Aslında aids hiv pozitif kişilerin son evresini tanımlar. Türkiye'de kayıtlı yaklaşık 25 000 hiv pozitif insan var. Semptomları olmayan bu yüzden hastalığının farkında olmayan yaklaşık 20 000 kişinin daha olduğu tahmin edilmekte. Doktorum her türlü soruyu sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • Test olmak istiyorum fakat çok korktuğum için gidemiyorum korkularım ise aids çıkmaktan çok bunu ailem çevremin okulumun bir şekilde öğrenmesi eğer öğrenirse benim yaşamak için bir sebebim kalmaz ki zaten aids çıkarsam mesela ilk sorum napıyorsunuz mesela bir isim söyledim sahte bir isim test olurken ama pozitif çıktı sonra noluyor aidsli olduğum bir yere kaydedilmiyor mu

• Gerçekten mi //

• Evet endişelenmene gerek yok sen istemedikçe kimse bilemez.

• Allah korusun yok oyle bir hastalıgım

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Bel soğukluğu var panpa belim soğuk

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Hayır yok, öyle önümüze gelenle yaşamıyoruz, seçiciyiz

0|0
    0|0
  • Bitane kız vardı önüne gelenle yatıyordu sonunda aids oldu sonrada enayinin biriyle evlenmişti çocuğa çok acımıştım o geldi aklıma şimdi...

0|0
    0|0
  • o hastalıgı sadece bir şey geçirir biliyorum ben

0|0
    0|0
  • Aids misin

0|0
    0|0
  • erotik panda hıv virüsü taşıyabilir. şüpheli.

0|0
    0|0
  • Bel soğukluğu olmuştum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok ama sor genede

0|0
    0|0
Yükleniyor...