Hastayım çocuğum olmayacak? Bir yorum yapar mısın? Benim için çok önemli?

Arkadaslar testislerimde bir rahatsızliktan dolayi testesteron hormonu üretmiyor yani Sperm lerim yok böyle bir rahatsızlığı olan birisi ile evlenilirmi kendimi çok kötü hissediyorum özgüvenim 0 bu durum yüzünden ölmek istiyorum intiharı bile düşündüm ama haram bana yakismaz böyle biriyle evlenir miydiniz adam yerine koyarmıydınız 😔😔

Güncellemeler:
Çok teşekkür ederim beni teselli ettiğiniz için

2|1
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Saçmalama, kendine gel. Sonunda ölüm yok.. Adamlık bu değildir. Evlatlık alırsınız..

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bunu düşünme cidden çünki evet kötü bir durum anlıyorum yakın köşesinden döndüm benimki kalkmıycaktı düşün açıkladım böyle böyle dedim ben seni seviyorum diğeri için çözüm buluruz gerisi önemli değil demişti hatun, yani işlevi var o yok diye üzülme eğer bir kaç adet spermin dahi yaşıyorsa çocuğun olur ki kısırlık denilen şey genelde ölü sperm yüksek ise söylenir yani normal yolla çocuk olmayacağı durumlarda söylenen bir şey zamanı geldiğinde bakarsın olur olmasada üzülme seven kadın sen olduğun için sever gerisi mühim değil çocuk iyi güzel kabul ama olamayacağını kim söyledi tamamen diyelim ki olmadı başka yolları var bunun lütfen takma kafana bunu ☺kendine iyi bak...

0|1
    0|0
    • Çok sağol teşekkür ederim 😊

• İnşallah 😊 iyi geceler hayırlı sahurlar

• Sağolasın dostum hayırlı sabahlar...

Kızlar Ne Diyor 7

• aşkolsun tabiki olur. benim tanıdığım böl kadınlarda var eşleriyle gayet mutlu. iki kişşilik aile olursun snde evlatlık ve başka çocukları sevmeyle geçirebilirsin. hayırlısı buymuş. sen içini rahat tut olucağı varsa olucaktır

0|1
    0|0
    • Sağol görüşün için 😊

• Koyardım tabiki. bu da seninn imtihanin. Hem Allah çocuğu olmayan aileler vermişse ailesiz çocuklarda vermiştir. Ve aslında babalık veya annelik dogurmakla olmuyor arkadaşımın babası küçükken arkadaşımı duvara atmış daha bebekken ve arkadaşım beyin kanaması geçirmiş simdi ise kendi oz kızına sapık şeyler yolluyor. Annesi yeni bir adamla evli ve benim öz babam bile bana böyle güzel bakamaz dört dörtlük bir baba maşallah dedim demekki dogurmakla olmuyormus. Yürek lazim çocuk için yürek.

0|0
    0|0
    • Sağol yorumun için 😊 teşekkür ederim

• Aslında hamile bırakma şansın olmadığı için hayat sana güzel :/

0|1
    0|0
    • Neden ki 😕

• Tip ilerliyor ilerde bir şansı olabilir

• @Layeste tabi :)

• Ciddi bir ilişkin olduğunda bu durumu söylemen gerekir bence. Bunu kabul eden bir kız bulursan ilerde belki tedavi olabilir yoksa karar verip evlatlık alabilirsiniz.

0|1
    0|0
    • Sağol görüşün için 😊

• İnşallah gecer allah acil şifalar versin

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim inşallah geçer allah düşmanı ma vermesin böyle hastalığı

• Amin

• Rica ederim

• Ben çocuk istemiyorum evlenirim cinsel acidan problem yoksa sorun olmaz

0|0
    0|0
    • Cinsel açıdan normal insanlara göre 4 kat uzun süreli performansım var ama bu durum canını sıkıyo 😔

• Hayat bir sınav

• Senin sınavında bu demek

• asıksam neden olmasınki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• tüp bebek ne işe yarıyor

0|1
    0|0
  • Ne ölmesi yaa tıp ilerliyor neden moral bozuyorsun hem Yaradan isterse anında çocuğun olur bırak enseyi karartmaya da çözüm var mi iyi arastir ve tevekkul et

0|1
    0|0
  • bence iyice bir araştırma yapmalısın eminim gelişen tıpta bunada çözüm olacaktır

0|1
    0|0
  • Çocuk istemeyen biri elbet seninde karşına çıkar üzülme.

0|0
    0|0
  • Yav millet bitek kafasını oynatabiliyo yinede Allaha şükür diyo seninki de sorumu yani

0|0
    0|0
  • Storoit kullana bikirsin

0|0
    0|0
  • kafana takma kardeş seven her türlü sever

0|0
    0|0
  • Ben de çocukken büyük çocuklar testislerime tekme attığı için testislerim yukarı çıktı o yüzden ben de korkuyorum doktora gitmedim hiç olumsuz birşey duyarsam mahvolurum insanlıktan çıkarım diye hiç gitmedim bilmemek en iyisi çünkü ben kaldıramam Allaha dua ediyorum hep ne hissettiğini ben anlıyorum Dua et Allaha genç yaşta evlen ve tüp bebekle spermlerimi artırıyorlar eşine aktarıyorlar böylece şansın artıyor erken yaşta evlen

0|1
    0|0
Yükleniyor...