Bikini bölgesinde batık?

Neden olur? Ne sekilde olur? Ben makina ile alıyorum o yuzden mi acaba? Böyle sivilce gibi sıkınca kıl çıkıyo bu batikmidir bahsettigim şey? ?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Batık evet. Makineyi doğru kullanmıyorsun.
    Kılların çıkış yönüne doğru tutmalı ve hep aynı yönde hareket ettirmelisin. İleri geri hareket etmemelisin makine ile. Yapmadan önce pudra sürersen makine kılları daha iyi kavrar. Ve kılların uzamasına bir müsade etmelisin. Sürekli çıktığı gibi alırsan kıl şekilde içte büyüme devam eder. Ve vajina iç kısmına gelmeyecek şekilde bikini bölgene peeling uygulayabilirsin.

0|1
    0|0
    • Makinayi dogru kullanmakla alakali diyosun yani? Olusan batiklar icin ne yapabilirim peki?

• Sonra almasi zor oldugu icin haftada 1yapiyorum

• Ama çok yanlış yapıyorsun

Erkekler Ne Diyor 15

• midem kalktı :D batık o

0|0
    0|0
  • batık o

0|0
    0|0
  • ters alıyosan kıl dönmesi oluyodur yani alttan üste doğru alıyosan birde üstten alta doğru almayı deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • pff. he batik batik

0|0
    0|0
  • Kil donmesidir o :D

0|0
    0|0
  • Sizin vajinanızdada herşey çıkıyor

0|0
    0|0
  • herkes de olur çok takılma kızım ya ne olcak karşında ki de maymun gibi olcak zaten :)

0|0
    0|0
  • bikini bölgesi neresi la

0|0
    0|0
  • Biraz kilolu isen olur epilasyondan sonra süreme bezi ile iyice sürt bişi kalmaz

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• evet batık. Makine tüyleri dönerek çeker bu sebeple tüyler de düz çıkmıyo yuvarlanarak cıkıyo ama tüylerin ince ve güçsüz demek ki tıkanıyo kalıyo bir kaç kere jilet kullan 2 kere sonra da ağdaya başla kuaförde rahat et

0|0
    0|0
  • Batık evet ve bence ağda da kullansan batik oluyor. Kesin çözüm lazer.

0|1
    0|0
  • Batiktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...