Bakire olan kızın ilk ilişkisinde kan gelmediyse?

Farzedelim yeni evlendim ve patnerim bana daha önce hiç ilişkide bulunmadığını söyledi.İlk gece gerdek ilişkimiz sırasında kanama falan hiçbirşey gelmedi.Bu patnerin daha önce başka ilişkiler yaşadığı anlamına gelirmi sizce?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan ; senin kıza mı yoksa zara mı güvendiğin ...

Evlendim hesabını sormak hakkım diyerek nikahındaki bir kızı zarı için sorguya çekmek kadar onu yıkıcı başka birşey olamaz. Aslında böyle bir hak da yok , görenek olmuş illa kan ile kanıtlayacak kız bakire olduğunu.

Bu soruyu illa soracaksa bir erkek, sözlenmeden evvel sormalı ve alacağı cevap her ne olursa olsun aynen kabul etmeli ve bir daha da bu konuyu açmamalı ; özellikle bakireyim dediği halde kanamadıysa ... Zar o kadar çeşitlidir ki , sadece duvarlara tutunan ortası doğal açık tip de olabilir, geçişe izin verebilir ve kanamaz.

Bu durumda çok önemli ise alır bir doktora götürürsün ya da sana inanıyorum dersin ve konu biter. Ha doktordan bir de bu kadın bakiredir raporu çıkarsa, o zaman elinle yıktığın güven , kızı boşanma dilekçesi vermeye kadar götürebilir. Eşien iftirayı daha başta atarsan sonra neler yapmazsın diye düşünür ve , 3 ay sonra da bakire olarak boşanma ilamını eline verebilir.

Bunun duyulamayacağını sanma , yayılır dalga dalga ... Kız neden boşamış ? Hala bakireymiş de ondan ...İmaja bakar mısın bundan sonra :) Diğer ayrıntıları kimi tutup anlatabilirsin ki ? Yani kullandığın gelenek dönüp seni de vurabilir. Bu yüzden sbaştaki soruyu tekrar yazıyorum .

Önemli olan ; senin kıza mı yoksa zara mı güvendiğin

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben duymuştum böyle biley birinin gerdekte kanama olmamış test yaptırmışlar bişey çıkmamış olabilir yani

0|0
    0|0
  • gelmez bunu bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • İlk değil ikinci birleşmemizde gelmişti benim.

Fazla dert etme olayı ..

0|0
    0|0
  • benim de ilk ilişkimde gelmemişti. gayet doğal birşey. esnek zar diye birşey var. böyle birşey için kızın üstüne gitmemenizi tavsiye ederim. o an zaten piskolojisi gayet kötü oluyor. insan kendini eksik hissediyor.

0|0
    0|0
    • hiçte bayılınılacak birşey değil. karşındakine kendini anlatma çabası. ne düşündüğü sana aynı şakilde bakmayacağı korkusu. o kadar çok şey varki insanın aklında dönüp duran çok zor bir duruma düşüyor insan

• İlk ilişkide bir çok bakire kızdan kan gelmeyebilir bakireliğini kan gelip gelmemesiyle değil davranışlarıyla anlayabilirsin.Eğer bakireyse o gece ürkek olucaktır .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabi ki gelmez. Ya zar elastik özelliğe sahipse. O zaman ancak doğumda yırtılır zar.

0|0
    0|0
  • Zar esnek olabilir..

0|0
    0|0
  • kızların %100ünde kan gelmiyo zaten ya da gelen kan çok çok az bazen bir damla bile olabliyo. zardan daha önemli olan karşılıklı güven. bir kızla evlenmeye karar veriyosan tüm karakter analizini sadece bir kan mevzusuna bağlamazsın heralde

0|0
    0|0
  • olabilir normal bir durumdur. seks yapmayan bakire kadınların canı çok acır alışması aylar alabilir vajina iç duvarında yırtılmalar olur buna balayı sendromu denir faşır faşır sulanıyor lok diye kolayca giriyorsa kork derim.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı doğum esnasında yırlıyor.İnanırım

0|0
    0|0
  • eskiden bisikletten düştüm derlerdi, şimdi de zar esnek derler.

biriside yazmış ki yatakta ürkek oluyorsa bakiredir diye, buna sakın inanma. rol yapıyorlar çünkü.

0|0
    1|1
    • erkekler çok bakir yaa kızları lekeliyosunuzz bir dee utanın yaa hem önünüze gelenle olursunuz sonra da bakire istersinizz utanmadann pişkin pişkin konuşuyosun gizlenerek

• bakir'im. bilip bilmeden ne sallıyorsun. senin gibi delikler herkese iftira atmaktan başka bir işe yaramaz.

• Bakire de olmayabilir, zarını yırtamamış da olabilirsin.

0|0
    0|0
  • benim nişanlımdan geldi az da değildi tabi pozisyonada bağlı ve penis boyutuna ama geneli esnek oluyor.

0|0
    0|0
  • sanirim böyle bir sorun ile ic icesin, utanmana gerek yok bence ama bu mümkün, bagzi kizlarin zari daha dayanakli olabiliyor ve ilk defasinda degilde 2. 3. sünde zar yirtilmasi yasayabiliyor.

yani bilinsiz davranipta kizi herhangi bir biseyle suclama, oda olmadi doktora godersiniz.

icini ferah tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...