Evlenmeden önce cinsellik yaşamak ne kadar doğru olur?

çok iyi bir ilişkim var yaklaşık 1 yıldır aileler falan tanıştı bir kaç aya Nisan yapcaz. sizce evlenmeden önce cinsellik yaşamak nekadar doğru olur ? sevgilim benden soğurmu gittikçe yoksa dahami çok bağlanır ? o çok istiyo ama ben pek yaklaşmıyorum korkuyorum çünkü

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yapma sakın.

Evlenmeden önce bunu yaparsan ki yapan cok kişi var , ilişki bitme ihtimali cok.

cinsellik gizemdir. ama gizemi aşınca erkek iplemez

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• yapmaman daha hayırlı olur.

1|1
    0|0
  • KESİNLİKLE hayır EVLEN NE HALT YAPACAKSANIZ YAPIN...

0|1
    0|1
  • Madem nişanlanacaksınız ileri gitmeden de cinsellik yaşanabilir. Bir iki elleme öpüşme okşama sürtünme gibi. Onun dışında bekleyin işiniz ne.

0|1
    0|0
  • bana kalirsa evlenmeden önce boyle birsey yapma o da biraz sabretsin bu zamana kadar nasil durmuş birazdaha beklesin

0|1
    0|0
  • nişanlansan bile evleneceğiniz garantimi helede böyle bir zamanda...sana tavsiyem evlen ondan sonra cinsellik yaşa maden seni seviyor ve nişanlanacaksa evlenene kadar beklesin ne olacak...eğer erkenden yaşarsanda senden soğurda

0|1
    0|1
  • Ver gitsin kasma fazla.

0|1
    1|3
  • Dün bir arkadaş burda yazmıştı. İlişkiye girdim 1,5 aylık hamileyim ne olur yardım edin. Bu duruma düşmek ister misin...

0|1
    0|0
  • sakın verme..sonra seni almaz.

0|0
    0|0
  • tılsımı bozmayınızz ne kadar uzak durdunuz okadar iyi emin olun

0|1
    0|0
  • az daha sabret sakın hata yapma

0|1
    0|0
  • Müslüman isen nikahın olsun öyle yapın.

0|1
    0|1
  • nisan yapıp bırakadabilir evlenmeden yapma.

0|0
    0|0
  • Toplanmis gene zinacilar gunahcilar. Ne zaman bitecek bunlar bakalim.

Yapin girin sevin sevisin tabi. Evleneceksiniz zaten ne diye sogusun adam. Soguyacak olsa zaten evlendikten sonra iliskiye girince sogumaz mi ? Hic mi gormedin duymadin bosanan ciftleri ?

Not ; Yobazlar ve yobaz kalacaklar basin lan eksileri de sayinizi gorelim :)

0|1
    0|1
  • Allah tan da mı korkmuyorsunuz! zina ne kadar büyük bir günah,

0|1
    0|2
  • bence evlenene kadar beklemek sonra cinsellik yaşamak en doğrusu olur nişanlınla evlenmeden ilişkiye girersen nişanı atıp ayrılabilir belli olmaz hemde nişanlının gözünde evlenmeden cinsellik yaşayan bir kız imajı çizebilirsin bu durum senden biraz soğumasına neden olabilir

1|1
    0|0
  • Bu zamana kadar sabretmişsiniz evlenene kadarda sabredin.Allah'ın zina yapanlara karşı cezasını unutmayın.. link

0|1
    0|2
  • arkadan takılın çok ısrar ediyorsa

0|0
    0|2
  • Evlenmeden önce, cinsel anlamda da tanışmak gerekir. Zira bir problem var ise, ömür boyu sıkıntı yaşanılabilir.

0|0
    0|2
  • bence eger mümkünse yapma, birak gerdek gecesinde yasayin o duyguyu, belki bagzilari icin anlamsiz gelebilir ama benim icin anlami cok.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...