Bacaklarimi nasil inceltebilirim ve sikilasabilirim?

Bacaklarimi nasil inceltebilirim ve sikilasabilirim?
Arkadaslar az once bir fotograf paylastim hadsizlesenler oldu yok balina yok 100 kilo ver gibisinden. Benim sıkıntım alt bolgemde yardimci olmaniz icin koyuyorum bu fotografi. Kıyafetlerle olduğu zaman sıktıgı icin belli olmuyor

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cok kalin olmasina ragmen cogu ince bacaktan guzel gorunuyor. Bence giyinikken falan da harima durur. Ust bacak neden bu kadar kalin ve nasim bu kadar simsiki duruyor? Sporla mi guclendirdin? Belin falan da cok ince yani bilmiyorum ben cok begendim fizigini.

0|0
    0|0
    • Guclu bacaklarina saygilar, secimin icin tesekkurler. Inceltebildin mi hic?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• s33.postimg.org/.../...ce_yillar_sonra_1508301.jpg

Ah Benim Güzel Kızım Maşallah Maaaşallah.

1|1
    0|0
  • Sonuçta bazı şeylere dikkat ederek verirsin. Uzun sürer şimdi tek tek yazmam. Uygun bir zamanda anlatırım.

0|0
    0|0
  • amacın ne kızım sen sorunlumusun

1|1
    0|0
  • Sana net bir sekilde söylüyorum. Bana kalirsa bu sekilde yeterince iyisin. Hic cabalama.. Boyle kal ve seni begenen boyle begensin. Kadin dedigin senin gibi olur...

Ne o çıta gibi hatunlar oyle...

0|0
    0|0
  • sıkıntın falan yok senın yaa gayet iyisin harikasın bence ya niye sen herkesin görüşlerini umursuyorsun ve umursamam gereken görüşü umursamıyorsun?

1|0
    0|0
    • Nasil yani

• gayet idealsın sen ki bana göre ve göründüğü kadarıyla sıkısında neren balina senın yaa

• Sordugun soru kadar saçma bir dünya yok spordan başka bir çare olabilir mi ya mantık biraz mantık. spor yap sıkılaş

1|0
    0|0
  • Yuh baldirinda hiç birşey yok ama basenlerin şişirilmiş gibi

0|0
    0|0
  • Yalnız hem kilolu hemde sıkı bir vücut nasıl oluyor İsviçreli bilim adamları incelemeli

0|0
    0|0
  • Oooo çok orantısız kalın ya haliyle popoda büyük. Sana tavsiyem çok işe yarıyor sırt üstü yat bacakları kaldır havaya bisiklet sürer gibi yap ama kalçalar acıyana kadar devam et ki yağlar yansın

0|0
    0|0
  • Çook fazla degil... beslenmene dikkat et ilk önce şekerli yiyecek ve iceceklerin hepsini hayatından çıkartman iyi olur.. hergun tempolu ve uzunn yürüyüşler yap... bunlara dekkat edersen sonunda senden Seksi bir fizik kesin çıkar

0|0
    0|0
  • bu şekli iyi. güzel kalçalar. işe yarar

0|0
    0|0
  • İhtiyacın yok bence

0|0
    0|0
  • Fiziğin çok iyi bence squat çalışarak mükemmel bir hale gelebilirsin.

0|0
    0|0
  • o kadar baktım ki soru neydi diye tekrar okudum :) saka bir tarafa abartacak birşey yok gibi duruyor sen kasmıs sın kendini bence

0|0
    0|0
  • Resmi kim çekti onu merak ettim spor salonuna git hocalarla konuş onlar daha iyi ve sha sağlıklı bilgi verir burda herkes bir ağızdan konuşur

0|0
    0|0
  • Aslında buradan sormak yerine bir doktora görünseniz daha iyi olur. Diyetisyene filan. Çünkü her insanın bünyesi, fiziği farklı. Buradan biri bir şey söyler ama sende işe yaramaz belki daha kötü olur.

0|0
    0|0
  • Abla o bacaklar incelmez. Mümkün değil. Sen geç forvette oyna.

1|0
    0|0
    • Agsbdnxjfkdsusj

• 11 numarayı verelim sana. İkili mücadele kaybedersen ne olayım bak. Bi' omuz vursan herifleri iki seksen yere serersin. O bacaklarla 210 km hızla vurursun topa.

• Bana yazsana ya :(

0|0
    0|0
  • yardım edelim

0|0
    0|0
  • Davul gibi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 2