17 yaşında bir kızınız olsa ve ilk deneyimini yaşasa , bakireliği ortadan kalksa ona karşı tepkileriniz ne olur?

-) 17 yaşında bir oğlunuz olsa ve ilk deneyimini yaşasa tepkiniz ne olurdu ?

-) 17 yaşında bir kızınız olsa ve ilk deneyimini yaşasa ( bakireliği ortadan kalksa/ kızlık zarı / kizliğini verme/ her ne haltsa ) tepkiniz ne olurdu ?

Hem kız hem de erkek için tepkilerinizi yazarsanız sevinirim.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Oğlunuz varsa gurur kaynağı olmakla birlikte; kızınız varsa utanç kaynağı olur. Yani benim kendi düşüncem değil. Ama toplumumuzun maalesef durumu bu.

1|1
    0|0
    • DEDİĞİN GİBİ TOPLUMUN BAZI DANGALAK KESİMİ BUNU DİYOR. BUNA KATILMAK MÜMKÜN DEĞİL.KADIN YAPARSA DIŞLANIYOR, ERKEK YAPARSA ERKEK OLMUŞ DENİYOR BÖYLE SAÇMALIK OLMAZ...

Kızlar Ne Diyor 1

• Oğlum ve kızım benim için aynı kategoride olurlar. Çifte standart yok. Ben ikisine de yaşları geldiğinde cinselliğin ne olduğunu,ne kadar özel bir durum olduğunu anlatırım. Onlar da aldıkları terbiyeden ötürü erkek ise her önüne çıkan kıza hallenmez, kız ise her seviyoorum diyen erkeğe kanmaz. Ama öncelikle bir anne babanın görevi çocuklarına cinselliğin insanlığın doğası olduğunu,ayıp ve günah olmadığını aşılaması sonra da ne kadar özel bir duygu olduğunu anlatması gerekiyor. Zaten çocuğuna karşı bu kadar açık olan bir anne babayı hiç bir çocuk üzmek istemez. Unutulmaması gereken şey ise çocuk can demektir anne- babaya,asarım keserim diyenler başka kızlara dokunurken bir an tereddüt etmiyorlar ama iş kendi ailesine gelince höt höt. Ne yaşarsa yaşasın, ne yaparsa yapasın çocuğuma sahip çıkarım,kimseye de laf ettirmem. Aile her şeydir,ailenin yanında bu bahsedilen konu ise hiç bir şeydir.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir ebeveyn olarak bunun olmasına izin vermeyecek eğitimi terbiyeyi, herşeyi rahatlıkla konuşabileceği arkadaş anne baba ortamını yaratırdım...ama oral seks yapsa mesela nasıl bilebilirimki? ama dikkatli olmasını öğütlerim falan

2|1
    0|0
  • aslan oğlum benim erkeksin adamsın tabiki yapacaksın

-Türk toplumu

2|1
    0|0
  • oğlum yaparsa biraz kızarım asla gurur duymam, kızımsa artık silahlar konuşur, yaptığı kişiyle evlendiririm yoksa sevgilisini öldürüp, kızı evlatlıktan red ederim

1|1
    4|2
    • vay arkadaş rammstein dağıttı ortalığı :) Ben eksilemedim. Umarım düşüncelerin ciddi değildir de mevcud olan durumu eleştiriyorsundur.

• ciddiyim ben kızıma alttaki arkadaşın dediği gibi bunların yaşanmaması için gerekli ahlak anlayışını aşılarım buna rağmen yaparsa ortalığı dağıtabilirim

• Hiç kimse gidip de annesine, babasına söylemez herhalde yediği haltları

1|0
    1|0
Yükleniyor...