Hay demez olaydım o lafı.....

Soru kaldırılmasın diye kategoriyi cinsellik seçtim ama konu tamamen masumane bir durumla alakalı.Biz arkadaşla bankta oturuyoruz,parkta.İnsanlar geliyor geçiyor falan.Sonra bir kadın fal bakayım mı diye geldi yanımıza,arkadaş da tamam dedi.Onlar konuşurken,ben arkamı bir döndüm,bu falcı kadının küçük çocuğu ağzına pis bir boru gibi şeyi almış,oynuyor.Ben de gayriihtiyari "Ağzına alma onu,bak pis" diye bağırdım.Oradan liseli bir oğlan "yok yok" demesin mi? Yani sesini duyuruyor bana,ağzına alma eylemini cinselliğe yorduğunu belli eden tavırla.Sonra bunlar gülüştüler falan.Böyle durumda napmalı?:)) bir yandan gülüyorum,bi yandan sinirlendim.Neyse ki yürüyüp gittiler:D Ağızlarına kürekle vurasım geldi :)

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlik işte napcan...onlar da büyüyecek ablası...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• cinselliğin ayan beyan yaşanması taraftarı olmadığımı belirtmek isterim. zira gizli kalan duygular her zaman yeniliğini koruduğu gibi cazibesini de asla yitirmeyecektir. ülkemizde bu anlamda ayyuka çıkan bir açlık varken, uluorta herşeyin sergilendiği bir zaman diliminde bu türden kelimeler de kendini peyderpey günyüzüne çıkaracaktır. hazır olmak mı? ne yaparsanız yapın. bu hızlı değişkenlik içinde dağın bile dayanmayacağı aşikardır hocam.

0|0
    1|0
    • ay sen çok biliyon.

• estagfirullah diyeceğim lakin, manası itibariyle evet çok biliyorum olacaktır; çünkü estagfirullah: kabul ediyorum demektir :) neyse.. hocam bilmek için araştırmak sorgulamak lazım gelir. onun için de düşünmek ve de yaşamak! düşündüklerinizi hayata geçirmeniz temennisiyle...

• Deki o zaman abinin dedigini yap onu agzina ver bakalim nasil her halde cok agzina aliyo ki sevmis anlasinlan de bak ne oluyo o orda bir daha konusuyo mu :)

1|0
    0|0
    • Önce anlayamadım ki,dedim,yok hayır,bu çocuk böyle iğrenç bir kinaye yapmış olamaz dedim,sonra baktım sıfatına.Sırıtıyor pis pis.Önüme pıstım ben de.Onlar yürüyorlardı,o yüzden bulaşamadım fazla.:)

• o zaman bir dahakine ne diyecegini biliyosun kolay gelsin :)

• Aynen:)

• kürekle? :)

1|0
    0|0
  • bu soru içinmi parmaklarını yordun yani ?

3|1
    1|0
    • Madem yazmaya değer bir soru değil,cevap yazmaya değer bulman saçma olmuyor mu? Aaaa pardon ya amaç soru cevaplamak değil ki zaten sen de.Amaç karşıdaki kişiye gıcık cevap verebilmek için var gücünü kullanmak.Zaten senin bu soruyu tam olarak okuduğuna bile inanmıyorum.Ne okursunuz ne yazarsınız, o sorunun içeriğindeki çocuktan farkın bile yok şu an gözümde.Neden mi? Çünkü bu ahlakı bozuk salak gençliğin bu hareketini doğal bulduğun için.Hadi prn izlemey devam et.

• türkçe böyle işte bide liseliler oldumu tamamdır gevezelik dalga gecmeler her sey olabilir cocuk sonuçta okulda cokta iyi egitim verilmiyor bide aileden gelen birsey de var

0|0
    0|0
    • Evet haklısın :) Ama çok utandım,benden çok ufak ama yaşıtı sanmış bile olabilir.

• Sağol teşekkür ederim,bilmukabele:)

• rica ederim tevetcüğünüz :)

• sende ağzına vereydin o zaman pis mi değil mi liseli karar vereydi

1|0
    0|0
  • Bim poşetini kafasına geçirip bir güzel dövseydin .

1|0
    0|0
  • hiç bişey dememek bazen daha iyiydir

1|0
    0|0
    • hıhım..

• Tamam hocam:)

• Tşk ederimmm :))))

• vursaydın çantanı ağzının ortasına :D

1|0
    0|0
  • +Ağzına alma onu,bak pis

-yok yok

burdan ne çıkardın anlamadım?

0|0
    0|0
  • çok normal bir hadise sıkıntı yok canım :)

0|0
    0|0
  • ne dersiniz?

0|0
    0|0
  • Hosuna gitmis :)

0|0
    0|0
  • Te Allahım ya

0|0
    0|0
  • ohoo takıldığın şeye bak yahu, daha neler duyacaksın şu hayatta, sakin ol...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Liselidir ne yapsa yeridir

1|0
    0|0
  • bitmis gitmis bir olay ya.. takma bu kadar ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...