Göğüs büyüten besinler nelerdir?

Kızlar kullanıp ise yarayan varsa lütfen belirtsin birde kilo aldırmadan büyümesi mümkün mu sadece o bolgenin büyümesi ama vucut kilo almadan ve nekadar surede belirtirseniz sevinirim

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Seni en iyi ben anlarım oyüzden diğerlerinin hele erkeklerin yorumunu boşver, hangisinin memesi varda konuşuyorlar anlamıyorum.
    Memenin %70 i genetikse sana %30 pay düşer. Sporla besinle masajla en fazla 1 cup büyütebilirsin kalanı uydurma.

Bol östrojenli şeyler tüketeceksin ama çilek gibi değil. Kara üzüm çekirdeği al aktardan tabi toz olsun ucuz bir şey. Sabah akşam içebilirsen 1 tatlı kaşığı iç ama boğazına yapışıyor insanın. En sağlıklısı 3-4 kaşık yoğurdun içine koyup yemek. Bunu en fazla 2-3 ay yap sonra bırak. Benim çok işime yaradı kesinlikle dolgunlaştırıyor göğüsleri.

Meme yağ dokusudur eğer vücut yağ oranın fazlaysa göğüs bölgeni çalıştırırsan memelerin daha da küçülür. Eğer zayıfım yağ oranımda fazla değil diyorsan spor biraz iş yarayabilir.

1|1
    0|0
    • Peki bunları yaparken kilo aldın mi? Bu arada 47kilo 160 falanim zayıf değilim ama normal vucudum

• Canim ben buna daha baslamadim gerçi bir ay olmuş ama belli bir süresi falan son kullanma tarihi gibi o tozun bir şeyi var mı yoksa gelişigüzel bir aktardan alayimmi

• Alabilirsin ben bir paketi 3 ay kullanmıştım bozulmadı

Erkekler Ne Diyor 14

• Ot ye süt yapar 😂😂

0|1
    0|0
  • Krem, ilaç ve bitkiler bir işe yaramıyor maalesef.. internet ve tv'lerde bu reklamlar kol geziyor ama hepsi para tuzağı.. göğüsler süt bezeleri, yağ dokusu ve biraz da kas dokusundan oluşur. Yağ dokusu kas tabakasının üstüne geçip göğsü kapladığı için büyüme bir noktada durur. Önemli olan işte o az olan kas dokusunu harekete geçirip biraz daha büyütmektir. Bunun için sana kendi kendine yapabileceğin bazı masaj yöntemleri tarif edebilirim.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler birde spor ise yarar mi sporun yanında ise yarar besinler tuketsem dicem ama ise yaramıyor dedin

• Spor işe yarar fakat direkt olarak göğüslere etki etmez..

• Soya sutu

0|0
    0|0
  • spor yap kol egzersizleriyle ve sicak duş masaji ile ardindan buz takviyesi

0|0
    0|0
  • Prasa brokoli patlıcan

0|0
    0|0
  • masajla yaparsın belli teknikleri var

0|0
    0|0
  • Benim ellerim :)

0|0
    0|0
  • kucukı mu gogusler

0|0
    0|0
  • Çörek otu yağı

0|0
    0|0
  • Bol bol bal ye

0|0
    0|0
  • Sevgiline yalat büyür

0|0
    0|0
  • Bana sorarsan adaçayı. Anne olduktan sonra büyür.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey estetik operasyon yaptirmalisin

0|0
    0|0
  • Doğal bitkisel tedaviler var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...