Nasıl korunabiliriz? Hap yüzde yüz sağlıklı mı?

Kızlık gittikten sonra prezervatif kullanmak istemiyorum et ete değsin yanin :) kız nasıl korunu hap % 100 sağlıklı mı ne yapabiliriz teşekkürler..

Güncellemeler:
başka yardımcı olacak yok mu

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• prezervatıf ıstemıyorsan gerı cekme yontemını kullanacaksın kızın ıcıne bosalmıcaksın oldukı yanlıslıkla bosaldın ertesı gun hapı var kız onu kullansın ama ne kadar ıse yarıyor bılmıyorum hıc kullanmadım d. kontrol hapı onermem kızın hormonlarını bozar

0|0
    1|0
    • ne yapabiliriz

• yani zevk suyu ile hamile kalan bile var mış :D

• Sylvana cok bılıyorsan sen akıl ver Allah Allah d. kontrolu sureklı kullanacak ertesı gun hapını 1 kere

kardesım olabılır bunye meselesı bıde ertesı gun hapını yılda 2 den fazla kullanmak ıyı degıl kısırlıga sebep verebılır

Kızlar Ne Diyor 1

• ilişki sonrası hemen, ertesi gün hapı alsın.. korunma haplarını öncesinde kullanmaya başlaması gerek..hoş ikisindede dengesi bozulacak ama olsun ertesi gün hapı daha iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• en güzeli boşalmaya yakın çık dışarı boşal ama kız genede alsın bence bir ertesi gün hapı çünkü zevk suyu sperm içerebilir

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşınla birlikte olmadan önce uçkurunu değil sonrasını düşün derim ve hapların hepsi sağlıksız.

0|0
    0|0
  • sağlam kazığa bağla kızlık gittide nere gitti evlencenmi evlenmicenmi öyle bir anda gitmiyo o kızlık o kızın ne hayalleri var belki hayatını karartma vijdan azabı çekme boşuna.he evlenceksende hap kullanabilirsin ama garantili olarak prezervatif kullan.

0|0
    0|0
    • ben zaten neden ırzına geçeyim kızın planlarım oluduğu için birlikte olacaz ben sadece şimdiden bir kaza kursunu na gitmesin hamile falan kalmasın yani

• o zaman kondom kullancaksın garanti altına alıcaksın :D ben genelde hep dışarı boşalıyorum daha güzel prezervatiften.

• sen hap iç niye kıza bunu yaşatıyosun. yazık değil mi. erkekler için de doğum kntrol hapları var.

0|0
    0|0
  • ya geri çekecen ya hap kullanacakn başka yolu yok ya da kız kısır çıkacak :D

0|0
    0|0
  • hiçbir hap sağlıklı değildir :D ama koruyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...